در آتلانتا بسیاری از صاحبان کسب و کار قلم در کمپ را بازگشایی طرح

آتلانتا و جورجیا شده است نحو نامشخصی تسخیر کرده و برای هفته ها با چند اتومبیل های رانندگی خود متراکم بزرگراه.

عکس: Kevin M. Cox/گتی ایماژ

آتلانتا گرجستان—رژیم صهیونیستی. برایان کمپ منظور اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان جمعه در حال ملاقات با شک و تردید بسیاری از ساکنان و صاحبان کسب و کار در اینجا در حالی که برخی از خارج از منطقه مترو با استقبال از تلاش برای راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد است.

گرجستان عقبگرد از محدودیت شد گسترده ترین و در عین حال در جنوب که در آن فرمانداران در حال آزمایش تا چه حد و چگونه به سرعت برای استراحت اقامت در خانه سفارشات که در محل قرار داده شد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

آشنایی با بیماری همه گیر کوروناویروس

  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español

رژیم صهیونیستی. کمپ یک جمهوری خواه روز دوشنبه اعلام کرد مو سالن آرایشگری تاتو سرو درمانگران ماساژ’ محل و ورزشگاه اجازه داده می شود برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان جمعه اگر آنها به دنبال دولت اجتماعی-دورى و بهداشت دستورالعمل. ناهار خوردن در رستوران خصوصی اجتماعی باشگاه ها و سالن های تئاتر خواهد بود مجاز به بازگشایی آغاز آوریل 27, حالی, میله, کاباره ها و پارک های تفریحی باقی خواهد ماند بسته شده است.

برخی از کسب و کار کوچک صاحبان گفت: آنها گرفتار شده بودند با تعجب توسط آقای کمپ تصمیم و نیاز بیشتر از چند روز متوجه به سطح شیب دار بالا. دیگران گفتند که بسته ماندن تا زمانی که آن را روشن بهداشت عمومی بحران گذشته بود.

“در آن قرار دادن اقتصاد قبل از زندگی” گفت: دایان سقوط صاحب ماکسیم آرایشگران در حومه آتلانتا. “[آقای کمپ را] قرار دادن آن در خارج وجود دارد مانند او انجام ما نفع, اما من ترجیح می دهم زنده از اجرای کسب و کار من در حال حاضر.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد, این هفته است که این ویروس باید تحت کنترل قبل از اقتصاد بهبود می یابند.

یک کنترل عفونت تیم از گرجستان گارد ملی ارتش كشتن ارشد مرکز مراقبت در ماریتا گرجستان روز دوشنبه.

عکس: اریک s کمتر/شاتر

رژیم صهیونیستی. کمپ گفت: تصمیم خود را که همچنین شامل اجازه دادن به بيمارستان به سر اعمال جراحی الکتیو در انطباق با تجدید نظر کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد صادر شده هفته گذشته.

“ما نمی تواند پناهگاه در محل برای همیشه و ما نمی توانیم چگونه کسب و کار عمل در پاییز گذشته و یا حتی یک ماه پیش” رژیم صهیونیستی. کمپ سخنگوی کودی سالن گفت. “ما باید برای پیدا کردن یک راه به یک محیط شاد.”

تحت گرجستان قوانین جدید کسب و کار در حال حاضر مجاز به بازگشایی باید به رعایت بهداشت در حال انجام الزامات و سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل از جمله محدود نشسته ظرفیت برای رستوران ها. دولت اجرای قانون کارگران و دیگر مقامات دولتی شده اند deputized به اجرای این قوانین آقای هال گفت.

بازگشایی طرح به نظر می رسید نامطلوب در آتلانتا شلوغ مترو منطقه از نزدیک به شش میلیون نفر که حساب برای نزدیک به 60 درصد از جمعیت این ایالت. این منطقه شده است نحو نامشخصی تسخیر کرده و برای هفته ها با چند اتومبیل های رانندگی خود متراکم بزرگراه و چند هواپیما پرواز به و از فرودگاه شلوغ دنیا.

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

در ران شرق آتلانتا محله در روز سه شنبه وجود دارد چند نفر را در یک تصویر کامل روز بهار. کسانی بودند که بسیاری از عینک و ماسک.

“من کاملا بی اعتقاد است که فرماندار ما از انجام این کار گفت:” آلن مارش صاحب پارک عرضه حیوان خانگی, Inc. او درآمد است با یک سوم و او تنها هفت قبلی خود 11, کارکنان, اما او گفت: او را همچنان به انجام برسانند آنلاین و تلفن سفارشات تنها.

او همچنین درخواست کارکنان برای رفتن به رستوران یا مغازه ها با وجود فرماندار برو جلوتر. “اگر شما و من پیدا کردن در مورد آن من شما را خاموش این, برنامه,” او گفت که او قرار بود به آنها بگویید.

در کارولینای جنوبی رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر یک جمهوری خواه اجازه دسترسی به سواحل عمومی شروع این هفته اما به شهرداری ها توانایی به نادیده گرفتن تصمیم خود را. بسیاری از آنها از جمله گل تلفونی ساحل در حال گرفتن او در آن است. دولت اجازه مغازه های خرده فروشی به چهار و نه سالن و یا رستوران ناهار خوری اتاق.

تحت گرجستان قوانین جدید کسب و کار باید به رعایت بهداشت مورد نیاز و اجتماعی-فاصله دستورالعمل. اینجا میدان تئاتر در آتلانتا گرجستان در مارس 12.

عکس: Kevin M. Cox/گتی ایماژ

مقامات محلی در فلوریدا است و باید قدم های شل شدن محدودیت از جمله باز کردن برخی از سواحل است. کالیفرنیا ، ران DeSantis خواست توصیه های جمعه از coronavirus نیروی کار در مورد نحوه بازگشایی دولت است.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات گفته است که بیش از حد به زودی برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار است که او گفت: باید صبر کنید تا زمانی که دولت به اندازه کافی تست و قرارداد-ردیابی و ظرفیت به اندازه کافی دنده محافظ برای مراقبت از سلامت کارگران.

“کاهش محدودیت در کشور ما بدون به اندازه کافی ماسک ، روپوش و دستکش است مانند تنظیم در 3 روز سفر کمپینگ با مواد غذایی به اندازه کافی برای فقط یک شب” او در یک صدای جیر جیر اخیر.

برخی از صاحبان کسب و کار در گرجستان گفت: آنها خواهد بازگشایی جمعه هر چند آنها نامشخص است که آیا وجود خواهد داشت تقاضا است. بسیاری از سالن های سینما متعلق به شرکت های بزرگ زنجیره ای که باید گفت آنها بسته برای آینده قابل پیش بینی.

دیوید رادرفورد شرکت صاحب سه بولینگ کوچه ها در شهر های کوچک گرجستان گفت که او با احتیاط خوش بینانه در مورد افتتاح بزرگترین سه عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دولت اجرای قانون کارگران و دیگر مقامات دولتی شده اند deputized به اجرای قوانین جدید در گرجستان است. در اینجا یک زن و شوهر راه می رفت از طریق ناحیهای در شمال غربی پارک در آتلانتا در مارس 12.

عکس: Kevin M. Cox/گتی ایماژ

جام طلا بولینگ در ورنر رابینس نزدیکی Robins پایگاه نیروی هوایی 50 خطوط و 12-پا گسترده ای concourse آقای رادرفورد گفت. این طرح برای باز کردن کوچه بولینگ با رزرو تنها با پرتاب کنندگان در هر خط سوم. هیچ غذا خواهد بود به فروش می رسد اما در نوشیدنی ها می تواند دستور داد بیش از یک آی فون و تحویل به جداول پشت bowlers.

“ما در حال رفتن به این تست و دیدن” آقای رادرفورد گفت. “تمام طول می کشد یک یا دو امکانات است که نمی آن را اداره کند و ما به شما تمام شود بسته به پایین دوباره.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید متحده انجام می شود برای آماده سازی برای بازگشایی اقتصاد خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

در روستایی در گرجستان که ضربههای خاموش اما که در آن برای حمایت از رژیم صهیونیستی است. کمپ قوی است بسیاری از مردم ابراز امداد است که کسب و کار باز خواهد بود خو با عدم اطمینان در مورد زمان بندی.

“آنها رو به باز کردن دوباره گفت:” لری تیگ 70 ساله بازنشسته زندگی می کند که در نزدیکی جکسون, Ga. “مردم باید برای پرداخت صورتحساب خود را.”

کیتلین, Harvey 23 ساله پیشخدمت زن در وفل خانه نیز در نزدیکی جکسون, Ga., در حال کار و دو روز در هفته به رستوران بایگانی اطلاعات کسب و کار. او متکی راهنمایی برای او درآمد و احساسات متناقضی در مورد این ایده است که او در رستوران ممکن است باز کردن تمام وقت در هفته آینده.

“من خوشحال خواهید بود به در آوردن پول بیشتر,” او گفت:. “من هنوز هم این طولانی احساس است که هر یک از ما در محل کار می توانید آن را گرفتن.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به کامرون McWhirter در [email protected] و والری Bauerlein در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>