در یک پست-COVID جهان انتخاب به عقب اصلاحات و یا تنظیم مجدد

زمانی که کریستین ساینس مانیتور راه اندازی آن “مرور قطعیت” سری فوریه, بررسی راه های که در آن جهان به نظر می رسید به در آمده اند unmoored از آن سنتی, سیاسی, اقتصادی, اجتماعی و tethers ما نیست رویای جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

اما فاجعه بار گسترش coronavirus آورده به سر بسیاری از مسائل ما در حال حاضر در نظر گرفته شده را در نظر بگیرید. این یخ-قاب جهان و شهروندان را وادار به مقابله با چالش ها اعم از تغییر آب و هوا به نابرابری روابط و حکومت جهانی است. و آن را مطرح کرده است صدای جدید.

یک موضوع در محدوده زمانی معین در این مجموعه بوده است در راه است که در آن شهروندان عادی از خلیج فارس به آمریکا در میانه افزایش یافته است تا به مطبوعات راه حل برای مشکلات خود را. آنها را به مبارزه طلبیده گسترده دست دادن اعتماد به مقامات و اظهار داشت احساس خود را از آژانس ایمان خود را که آنها می توانید تفاوت را.

از این جهت است که بعد از همه گیر و جهان – آیا ما را ببینید تنظیم مجدد یا بازگشت به روش های قدیمی ما – تا حد زیادی بستگی به دولت و کسب و کار و سازمان های بین المللی. اما این چشم انداز که در آن مشغول به کار خواهد شد تغییر کرده است. قدرت مردم در یک فرم و یا دیگری به نظر می رسد در اینجا به ماندن بگیرید.

لندن

خوش آمدید به دفتر من. در واقع من باغ ریخته.

در یک طرف یک ماشین چمن زنی; دیگر یک برگ دمنده. وجود یک فن الکتریکی و یک فضای بخاری. و یک لپ تاپ که در آن به نوشتن و یا واتساپ و یا زوم. و در سن COVID-19 من به طور مداوم آگاه باشید که من یکی از آنهایی که خوش شانس ترین. من سالم است. بر خلاف میلیون ها نفر در سراسر جهان, من قادر به خود منزوی. من می توانم کار از راه دور. بنابراین من می تواند ، ما باید در حال اجرا آب و برق و Wi-Fi. یک خانه از خود ما است.

با این حال حتی تا زندگی ما را تغییر داده است فراتر از به رسمیت شناختن. و تمام جهان پرتاب شده به شار – نه فقط با این بیماری همه گیر اما با یک صدای ناهنجار و خشن, اجتماعی, سیاسی و اقتصادی crosscurrents – در زمانی که پیر پس از جنگ جهانی دوم نظم و موسسات در حال حاضر تحت فشار بی سابقه ای.

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از تغییرات در زندگی خود من ثابت خواهد شد و ماندگار. و دور از همه مهمتر برای جهان چگونه بسیاری از COVID ناشی از تغییرات در بهداشت عمومی و آموزش و پرورش در مسابقه-روابط و تغییر آب و هوا ادامه خواهد داشت? می تواند روند اخیر به سمت پوپولیسم و باریک ناسیونالیسم را به نوعی از سودای همکاری های بین المللی?

و امروز تنها مهم ترین رقابت های بین المللی – بین ایالات متحده آمریکا است که در عقب نشینی دیپلماتیک و به طور فزاینده ای قاطعانه چین – تر کاملا خصمانه در پی افزایش عمومی مبارزه بیش از coronavirus?

عجیب و غریب هر چند این ممکن است به نظر می رسد با توجه به تعداد زیادی از زندگی و شغل غم انگیز از دست داده و به COVID-19 یک موضوع-با-موضوع نگاه به پست-همه گیر در آینده ارائه می دهد دلیل اگر نه به صورت لجام گسیخته خوش بینی حداقل به صورت محتاطانه امیدواریم که.

بسیاری از این برنامه به طور بالقوه امیدوار رشته های ظهور در نظارت بر سری, شروع در اوایل این سال و با انعقاد این مقاله به نام “مرور از عدم قطعیت است.” برنامه ریزی شده و قبل از اولین coronavirus موارد ظهور در چین در شهر ووهان را به خود جلب کرد ما نویسندگان از سراسر جهان و به دنبال حفر کردن به راه هایی که حتی قبل از COVID-19 جهان ما تبدیل شده بود untethered از چندین دهه موسسات و اتحاد و از زندگی پایه مفروضات.

سری کاوش بسیاری از نیروهای کشیدن ملتها و گاهی شهروندان جدا از یکدیگر است. آن را تحت پوشش رشد جاه طلبی های خارج از کشور و استبداد در چین تحت رهبری چین. این نگاه به درخواست تجدید نظر از حزب جدا رهبران پوپولیستی مانند برزیل Jair Bolsonaro و در راه فن آوری و رسانه های اجتماعی را تبدیل به ابزار قدرتمند برای جناح راست افراطی گری.

اما آن همچنین گفت: یکی دیگر از داستان است که به نظر می رسد به خصوص مربوطه و امیدوار در جهان است که در حال تغییر به طور چشمگیری به عنوان سری گشوده تحت تاثیر COVID-19 و بین المللی موجی از اعتراض های مردمی در پی پلیس به قتل جورج فلوید در آمریکا

که دیگر داستان یکی از قابل توجه انسان انعطاف پذیری است. آن را در مورد افراد و جوامع در نظر گرفتن مالکیت از مشکلات آنها مواجه شده و فشار برای وضوح خود را. و آن را از همه بیشتر قابل توجه به دلیل آن به نظر می رسید در تقابل با روند تغذیه شده است قطبش و پوپولیسم در بسیاری از کشور: از دست دادن اعتماد به دولت و از دست دادن حس آژانس است که هر چیزی که می تواند آنها را به عنوان افراد واقعا می تواند تغییر مسیر از حوادث.

تعدادی از نمونه در نظارت بر سری ایستاده بود. وجود دارد “شهروندان داوران” بحث و بحث آموزش و گوش دادن و معرفی سیاست های محلی و یا در سطح ملی برای مقابله با تغییر آب و هوا. فوق العاده, تعیین حقوق بشر و فعالان سیاسی در مصر و کشورهای حوزه خلیج فارس به نگه داشتن فشار در خطر بالقوه خود را به آزادی و یا حتی زندگی خود را برای ارزش هایی که الهام گرفته از بهار عربی از یک دهه پیش.

وجود دارد کسب و کار عمده ارقام تلاش برای refashion و اصلاحات یک سیستم اقتصادی سرمایه داری است که به طور فزاینده ای علاقه سهامداران و مدیران ارشد بیش از منافع کارکنان و مشتریان و جامعه به عنوان یک کل.

و در آنجا بود که کل یک کشور و یا یک کشور. سومالی تقسیم خود را از سومالی در سال 1991 در این کشور جنگ داخلی. آن باقی مانده است به شدت ضعیف است.

در عین حال در دهه های پس از اعلام خود دولت آن را ایجاد کرده و حفظ صلح است. آن ساخته شده است یک کار دموکراسی است. از طریق زحمت کش تلاش برای تضمین حمایت مالی از خارج Somalilanders در آمریکا و اروپا و جاهای دیگر آن است که شناور ماندن. و همه از این بدون به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یک کشور و یا مهمتر از دسترسی به کمک های بین المللی بودجه که از جمله به رسمیت شناختن خواهد آورد.

آن را به خوبی ممکن است گفت: البته که چشم انداز هر یک از این منجر به تغییر واقعی باقی می ماند دلهره آور است. پیشرفت در تغییر آب و هوا است که هنوز هم رفتن به نیاز به بین المللی اقدام به ذکر است در کوتاه مدت هزینه های که ممکن است به خصوص نچسب در میان رکود اقتصادی از این بیماری همه گیر. بهار عربی داده است راه را برای یک عرب زمستان با سبک استبدادی حاکمان پشت در دستور.

برای رهبران کسب و کار صحبت کردن در مورد اصلاحات است آسان تر از تغییر در واقع راه آنها را به خط پایین خود را. و چشم انداز بین المللی برای به رسمیت شناختن سومالی باقی مانده است تقریبا صفر: جامعه بین المللی است که با احتیاط در مورد تنظیم یک سابقه دیگر پتانسیل مبارکه متحده است.

تغییر متن

هنوز زمینه برای این نمونه هایی از انعطاف پذیری انسان آژانس در عمل به طور چشمگیری تغییر کرده در طول ماه های اخیر.

یکی از دلایل همه گیر خود را. آن را قرار داده و دولت ها در سراسر جهان از طریق بی سابقه استرس تست و نشان داد که فقدان هر گونه منسجم واقعا واکنش بین المللی. آن درخشید خودنمایی ویژه در مسائل مانند تغییر آب و هوا و خمیازه نابرابری اقتصادی. بیشتر به طور قابل توجهی آن را قطع زندگی-به-طور معمول برای میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از مردم شده است; یخ-قاب های جهان ما, ما را مجبور به توقف و نگاه نو.

Jacquelyn مارتین/AP

تظاهرکنندگان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن 6 ژوئن سال 2020 بیش از کشتن جورج فلوید به عنوان او بازداشت شده توسط پلیس در مینیاپولیس. در پی جورج فلوید مرگ نظرسنجی نشان می دهد چشمگیر جنبش در آمریکا نظرات خود را در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

موجی از اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس زیر جورج فلوید را کشته و بیش از فقط یک رسالت انسانی سازمان است. با حداقل برخی از سیاست های تغییرات در سطح محلی و یا دولت اعلام کرد در حال حاضر آن را تایید و توجیه آن است. این تظاهرات نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری است که قدرت رسانه های اجتماعی قرار داده می شود به کار با هر کسی نه تنها راست احزاب سیاسی یا سیاستمداران پوپولیستی. آن را ضروری ابزار ارتباطات برای افراد یا جوامع در همه طرف از استدلال.

در نهایت هر چند عمده هر تغییر سیاسی نیاز به اقدام توسط دولت و یا دیگر تاسیس موسسات. در آن نمره این آگهی تا کنون مخلوط است.

در حالی که COVID-19 و اقتصادی آتن باید آگاهی از تغییرات آب و هوایی و انسان علل انتشار کربن آن هنوز روشن نیست که آیا جهان اتخاذ خواهد شد جدید سبزتر استراتژی های سرمایه گذاری عمده فروشی.

اتحادیه اروپا به نظر می رسد متعهد به سبز “معامله جدید”; بریتانیا اعلام کرد سرمایه گذاری های جدید در سبز زیرساخت ها است. اما کشورهای دیگر از جمله آمریکا و روسیه و کانادا و فرانسه در حال زیرپا بیشتر خود را بهبود اقتصادی بودجه به سوخت های فسیلی بخش از منابع انرژی تجدید پذیر.

در کسب و کار, نشانه ها بیشتر مثبت است. تعدادی از عمده شرکت های آمریکایی را در آغوش ضد نژادپرستی پیام این تظاهرات که به دنبال جورج فلوید مرگ است. بعضی از آنها حتی یک گام غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش: آنها متوقف شد تبلیغات در Facebook, قدرتمند ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی بر روی زمین در اعتراض به آن دست زدن به نفرت گفتار و تئوری های توطئه است.

اتصالات بین المللی

Geopolitically آن را خیلی زود به می گویند که آیا این عظیم انسانی هزینه از جهان عدم هماهنگی پاسخ به COVID-19 را بی درنگ دولت به نفس زندگی جدید را به نهادهای بین المللی و اتحاد است.

اما در اروپا حداقل یک تغییر به نظر می رسد در جریان است. در ابتدا کشورهای اروپایی رها ایده های قاره همبستگی و هر یک به دنبال آن سیاست های خود. در حال حاضر هر چند اتحادیه اروپا آماده است به پل دیرینه شکاف میان ثروتمند از لحاظ مالی محافظه کار ایالت های شمالی و خود را بیشتر مدیون سخت تر فشرده جنوبی اعضای. آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا است که منجر به تلاش برای افزایش تامین مالی برای یک واحد مرکزی به صندوق حمایت از همه کشورهای عضو در بهبود خود را از اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

این نیز قابل تصور است که COVID بحران می تواند سریع برخی از رای دهندگان خود را به تجدید نظر حمایت مردمی قدرتمند رهبران. این دو منجر به exemplars رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا و برزیل جمهور Bolsonaro که هر دو پایین جدیت همه گیر حاکم بر این دو کشور که بالای مرگ و میر در رتبه بندی.

هنوز هم با سیاست در سراسر جهان هنوز هم در بی سابقه شار دقیق شکل یک پست-همه گیر جهانی فقط می توان حدس زد.

پس چرا محتاط امید ؟

دوباره به باغ من ریختن. پس من و همسرم هر دو از یک سنی که واجد شرایط ما به عنوان “COVID-آسیب پذیر” بوده ایم در خود به انزوا ماه پس قبل از بریتانیا اعلام رسمی مستند در اواخر ماه مارس است. در روز در سراسر لندن یک گروه از افراد جوان تشکیل شده و در لمس به داوطلب کمک های خود را با هر “خود-مقره” مثل ما ممکن است نیاز به.

یک زن جوان شده بود کمک به ما برای هفته چیدن تا چیز از مغازه های محلی – گاهی اوقات در scandalously کوتاه اطلاع – زمانی که من در پیامک خود را به می گویند که من امیدوار به جهنم همسر من و من قادر خواهد بود تا او را برای یک پست-همه گیر شام برای انتقال این عمق از ما قدردانی. پاسخ او: “نه در همه! این یک معامله بزرگ برای من و در حالی که من می تواند آن را انجام دهد من می خواهم برای کمک به مردم در موقعیت خود را.”

مشترک ما بسته در تجربه نیز منجر به یک رابطه نزدیک با همسایگان ما که همیشه دوستانه اما که در حال حاضر قرعه کشی کمتر عمیق خود به خوبی از زبان انگلیسی رزرو.

این همه ممکن است صدای بی اهمیت. اما به نظر من بخشی از رسالت واقعی از انسان ساده ارتباطات است که من به طور کامل انتظار می رود به outlast COVID-19.

و یکی دیگر از تغییرات اجتماعی بسیار گسترده تر مفاهیم – این رسالت فردی آژانس از نامزدی در سراسر جوامع مختلف و کشورها و نژادها و گروه سنی برای ترویج تغییر با مقابله با مشکلات مشترک – به نظر می رسد به احتمال زیاد به گذشته نیز هست. COVID-19 دارای تقویت مشکلات اجتماعی و شتاب جنبش های سیاسی; مردم readier به مقابله و بحث با صراحت در مورد مسابقه تغییر آب و هوا مسئولیت شرکت و مسائل دیگر از سن و سال ما.

مردمی فعالیت به تنهایی نمی خواهد حل عمده داخلی و بین المللی چالش های که در مقابله با ما است. آن را نمی تواند با خود رها کردن این “عدم قطعیت” نقشه برداری و بررسی های ما نظارت بر سری.

اما آن را عمیقا تغییر کرده است چشم انداز که در آن تاسیس موسسات – دولت ها و کسب و کار و سازمان های بین المللی – باید آنها را به آدرس.

و هر چیز دیگری که ممکن است حل و فصل بازگشت به حالت عادی پس از بدترین COVID-19 را تصویب کرده است “قدرت مردم” در یک فرم و یا دیگری به نظر می رسد در اینجا به ماندن بگیرید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de