در یک بیماری همه گیر در تابستان picnicking ‘پرورش روح’

خارجی ترین مسافرخانه – یکی از نفیس ترین خواص در ماساچوست جزیره مارتا وینیارد – ظریف ویژه-مناسبت رستوران. اما تابستان امسال این تلاش چیزی متفاوت: بدون سر و صدا و پیکنیک در بسته بندی سنتی سبدهای که مشتریان را به حمل و نقل به ساحل, حمل بر روی یک قایق و یا فقط به بازگشت به خانه.

“این یک محوری برای ما می گوید:” مالک آلکس تیلور. “ما الهام گرفته شده توسط کارکنان ما و چگونه همه ما را انتخاب کنید برای لذت بردن از وقت آزاد است.”

در طول تابستان سال 2020 به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد و مردم در حال ساخت تمام انواع جدید و گزینه های مختلف. و به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای جمع آوری با دوستان در یک coronavirus-به شیوه ای امن, عمومی, پیک نیک پدید آمده است به عنوان مهمانی شام ،

“این همه راه برای ملاقات این روز می گوید:” آنی Copps یک نویسنده کتاب آشپزی که خودش شده است picnicking.

به تازگی کانی هلمز و پیوست برای یک lakeside پیک نیک با دوستان آنها فقط می خواهم دیده می شود در تماس های تصویری برای چند ماه گذشته ، این گروه را potlucks در تابستان گذشته اما این بار احساس متفاوت است. می گوید: خانم هلمز, یک, ورمونت, آموزش و پرورش مشاور: “با هم بودن دوباره بود و حتی بیشتر خاص است.”

فرانسه دریافت اعتبار. مطمئن pique-nique یک کلمه فرانسوی با سابقه قدمت آن به قرن 17 زمانی که فرانسوی ها را جمع آوری برای یک وعده غذایی است. و سپس بعد از آن در اوایل 1900s مردم از پاریس به Provence در زمان کسانی که وعده های غذایی به یک روستایی هوای محیط است.

امپرسیونیست فرانسوی اغلب به تصویر کشیده پیک نیک سنت روی بوم – مشهورترین Édouard Manet با یاد “لو déjeuner sur lگرید.”

فرانسه و شناخته شده برای picnicking با سبک – بسته بندی سبدهای پر از مخلوط پنیر charcuteries, pâtés و میوه و شکلات و البته لازم قاب چوبی-به کار گرفته Opinel چاقو و خیلی Provençal سفره.

اما آن را نه فقط در فرانسه که می توانید بکشید درجه یک پیک نیک و یا قدردانی گاه به گاه بی خیال محیط همراه با ناهار خوری en plein air.

پیک نیک و فراوان در انگلستان بیش از حد به خصوص در طول تابستان سال 2020 به عنوان یک بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد, دمای حرارت از بالا و آمریکایی ها به دنبال راه هایی برای جمع آوری با دوستان در یک coronavirus-به شیوه ای امن. عمومی, پیک نیک را تبدیل به شام حزب انتخاب.

ان هرمس/کارکنان

فرانسوی ساندویچ پیک نیک یکی از محبوب ترین آیتم ها در منوی فروشگاه پنیر 27 ژوئن سال 2020 در کنکورد ماساچوست است. پنیر فروشگاه به اقدامات انجام شده برای حفاظت از کارکنان و مشتریان با محدود کردن تعداد کاربران در فروشگاه به پنج و نیاز به ماسک و دستکش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“این همه راه برای ملاقات این روز می گوید:” آنی Copps یک نویسنده کتاب آشپزی از بوستون محله چارلستون است که picnicking اغلب در حال حاضر که محدودیت در دولت کاسته و آب و هوا در تابستان وارد کرده است. “این احساس مهم تر از همیشه برای چک کردن در با یک دیگر و هم در خارج از منزل است یک راه امن برای انجام این کار است.”

کانی هلمز آموزش و پرورش مشاور در Newton, ورمونت خواهد موافقم. به تازگی او و همسرش پیوست برای lakeside پیک نیک با دوستان آنها فقط می خواهم دیده می شود در تماس های تصویری برای چند ماه گذشته ، در تابستان گذشته او می خواهم برای جمع آوری هفتگی potlucks با همان گروه اما این بار احساس متفاوت است. “این مواد غذایی کمتر از تمرکز پس ما نیست, های,” او می گوید: “و دوباره با هم بود و حتی بیشتر خاص است.”

نه که وعده غذایی یک چاره اندیشی موقت برای هر کدام از این زنان است. خانم هلمز را دوست دارد به را “سرگرم کننده, مواد غذایی,” او می گوید: مانند تخم مرغ deviled شده و یا مادر بزرگ او دستور برای بابا ghanouj و خانم Copps ممکن است به شلاق تا چغندر ماست و خیارخورده با چیپس پیتا یا مورد علاقه او سوپ گاسپاچو که صاف به اندازه کافی لذت می برد بدون یک قاشق. (نگاه کنید دستور زیر.)

اما nixing این غذای مختصر جنبه به پیکنیک – در همراهی با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل – فشار برداشته شود می تواند. افرادی که تمایل به طبخ و یا کسانی که مشغول به کار در تمام طول روز نیاز به نگرانی در مورد wowing دیگران را با خود در خانه tagliatelle و یا زرق و برق دار انجیر ترش.

ساده و در عین حال حمایت از کسب و کار آنها در مورد مراقبت از آنها حتی ممکن است انتخاب کنید تا یک ساحل-پارک یا حیاط خلوت-آماده پیک نیک جعبه یا سبد ارائه شده توسط یکی از هزاران رستوران ها و بازارها و یا تخصص مغازه های مواد غذایی که باید چرخد و به پیکنیک در پاسخ به این موقع روند.

پیتر Lovis صاحب 53 ساله پنیر فروشگاه در کنکورد ماساچوست می گوید او شده است فروش حدود 100 سفارشی-آماده پیکنیک در هر هفته از ماه مارس. مشتریان ممکن است سفارش ساندویچ یا انواع سالاد همراه با یک قرص نان ترد و یک زن و شوهر از قاچ پنیر – اغلب پنیر چدار یا کنت از پنیر کاممبر یا chèvre به عنوان سخت تر پنیر گرما می تواند. سپس آنها اغلب سر به نزدیکی والدن تالاب به شمال پل و یا برای یک غروب تور کایاک در سودبوری رودخانه.

“عمل ساده به اشتراک گذاری یک وعده غذایی بزرگ در خارج از منزل با مردم شما در مورد مراقبت و پرورش روح می گوید:” آقای Lovis. “من امیدوارم که این علاقه در پیکنیک در اینجا به ماندن است.” در همین حال, جوک, آقای Lovis که دیگر نمی تواند خود را ارائه فروشگاه های بسیار محبوب نمونه: “من در حال انتظار برای کسی که برای ایجاد یک ماسک است که اجازه می دهد تا برای پنیر مزه!”

ان هرمس/کارکنان

پیتر Lovis صاحب فروشگاه پنیر در کنکورد ماساچوست می گوید او شده است فروش حدود 100 سفارشی-آماده پیکنیک در هر هفته از ماه مارس. “من امیدوارم که این علاقه در پیکنیک در اینجا به ماندن است,” او می گوید.

حتی برخی از خوب ناهار خوری موسسات در حال بسته بندی پیکنیک مبادله و نقره چین و سفید سفره های کاغذی و پلاستیکی.

خارجی ترین مسافرخانه یکی از تاکستان مارتا را نفیس ترین خواص با ظریف, ویژه مناسبت رستوران مورد به رول کردن منو بدون سر و صدا پیکنیک بسته بندی سنتی در سبد است که مشتریان می تواند حمل و نقل به یکی از سواحل متعددی در Aquinnah حمل بر روی یک قایق و یا فقط به بازگشت به خانه.

“این یک محوری برای ما می گوید:” مالک آلکس تیلور. “ما الهام گرفته شده توسط کارکنان ما و چگونه همه ما را انتخاب کنید برای لذت بردن از وقت آزاد است.”

سبد پیک نیک و برچسب قیمت متفاوت خواهد بود, او توضیح می دهد که از $15 “Kiddo” با چنین فرزند-pleasers به عنوان PB&J و کلاسیک ساندویچ ژامبون به $25 “کم جزر و مد” با بازی تازه littleneck صدف لیمو و اسپرک سس و ضروری shucking چاقو و دستکش. همچنین به طور مشابه قیمت “غرب حوضه” سبد پر شده با مجموعه ای از نوشیدنی و تنقلات.

آیا یکی مردد به جمع آوری با عزیزان بیش از چیپس و سالسا در حیاط خلوت و یا صدف در پوسته نیم سرنشین یک قایق بادبانی در تمام مصاحبه های خود را به اشتراک گذاشته امیدوارم که امروز مهمانی شام در اینجا به ماندن است و فقط ممکن است یکی از کسانی که لنت نقره ای در حال ظهور از بحران کنونی است.

ان هرمس/کارکنان

(از چپ به راست) فاطمه Franco, David Lemus و وندی فرانکو خوردن یک وعده غذایی از یک محلی taqueria در یک میز پیک نیک در اسکله پارک در 30 ژوئن 2020 در شرق بوستون.

Pallavi مهتا, پخت و پز, معلم, از شارون ماساچوست قطعا احساس می کند که. “پس از اینکه در انزوا برای مدت طولانی,” او می گوید: “من تصمیم گرفتم به دیدار با این بحران است. بنابراین من و همسرم دعوت دوستان برای پیوستن به ما در یک پیک نیک به پارک های مورد علاقه. چه شادی محض این بود که حلق آویز کردن در خارج از منزل های ما وعده های غذایی عجیب و غریب و یا ساده با بهره گیری از این لحظات گرانبها در زندگی و ساخت بسیاری از این وضعیت است.”

حتی در فرانسه بسیار جشن سنت است که با بهره گیری از یک تجدید حیات می گوید جولی Mautner یک برنامه ریز سفر در سنت-Rémy-de-Provence. “مشتریان من از من بپرسید اغلب به طرح یک پیک نیک برای آنها, اما به خصوص پس از ماندن در خانه برای آنها هیجان زده تر از همیشه برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی تفریحانه در فضای تنظیم با هیچ چیز به نگرانی در مورد اما گاه به گاه پشه.”

در اینجا این است که خانم Copps’ سوپ گاسپاچو, دستور العمل به عنوان به خوبی به عنوان یک دستور العمل سالاد کوینولا از خانم هلمز:

قاشق سوپ گاسپاچو رایگان

1-خیار پوست کنده (یا 2 به طور منظم خیار پوست کنده و کشت) و خرد شده

1 فلفل قرمز, کشت و خرد شده

1 فلفل سبز, کشت و خرد شده

1 کوچک فلفل هالاپینیو, کشت و خرد شده

2 تا 3 حبه سیر

2 قاشق غذا خوری جعفری تازه به علاوه اضافی برای چاشنی زدن

4 متوسط رسیده گوجه فرنگی پوست و خرد شده

1 متوسط پیاز قرمز خرد شده

4 فنجان (1 لیتر) آب گوجه فرنگی,

1 1/2 فنجان خرده نان ساده

1/3 فنجان سرکه شری

1 فنجان روغن زیتون فوق العاده خالص

حلال یا نمک دریا و فلفل سیاه تازه زمین

در یک مخلوط کن پوره سیب زمینی همه مواد تشکیل دهنده. شما ممکن است نیاز به ترکیب دو دسته. اضافه کردن نمک و فلفل را به طعم و مزه. پور به ظروف مناسب برای یک پیک نیک. در خدمت 6 تا 8.

– از آنی Copps نویسنده کتاب آشپزی مستقر در بوستون محله چارلستون

دارای مزه تند سالاد کوینولا

سفید کوینولا است fluffiest بافت و ظریف ترین عطر و طعم اما انواع دیگر کوینولا می تواند جایگزین.

1 فنجان کوینولا

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص

2 قاشق غذا خوری سرکه برنج

3 تا 4 پیازچه خرد شده

1 فلفل قرمز خرد شده

نیمی از یک انگلیسی (بلند و نازک انواع) خیار, تکه

1/4 فنجان هویج پوست کنده و رنده شده

حدود 1/4 جام حذفی ایتالیا (تخت برگ) جعفری خرد شده (می تواند جایگزین گشنیز و یا استفاده از جعفری و گشنیز)

نمک و فلفل را به طعم و مزه

در یک ریز مش صافی شستشو کوینولا چندین بار. انتقال کوینولا به ماهی تابه اضافه کردن 1 3/4 فنجان آب پوشش را به جوش و سپس اجازه دهید بجوش و خروش آمدن به مدت 15 تا 18 دقیقه تا زمانی که آب جذب شده است. در حالی که کوینولا, آشپزی تهیه سبزیجات. یک بار کوینولا پخته انتشار درب سرد و اجازه خاموش بخار. وقتی که سرد می شود, اضافه کردن روغن زیتون و سرکه مخلوط میکنیم. سپس سبزیجات را اضافه کنید و نمک و فلفل و در یخچال برای چند ساعت تا سرد.

اگر وجود دارد باقی مانده (بعید است!), اضافه کردن کمی سرکه برنج قبل از غذا خوردن به ظرف می تواند از دست دادن برخی از آن تانگ در طول زمان است. خدمت 4.

– از کانی هلمز مکرر picnicker در Newton, ورمونت,

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>