در 11th-ساعت تخفیف تهمت آزاد راجر سنگ

واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم دیرین خود را سیاسی محرم راجر سنگ مداخله در مد فوق العاده ای در یک پرونده جنایی بود که مرکزی به روسیه بررسی و نگران خود رئیس جمهور انجام شده است.

حرکت در آمد شنبه تنها چند روز قبل از آقای سنگ شد و شروع به خدمت 40-ماه حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا آقای تهمت کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آن پیش بینی کرد در روزهای اخیر تأکید رئیس جمهور طولانی خشم بیش از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی است و بخشی از ادامه تلاش رئیس جمهور و دولت او به بازنویسی روایت از یک پروب که سایه کاخ سفید از ابتدا. دموکرات ها در حال حاضر احساس خطر توسط وزارت دادگستری را زودتر اخراج از پرونده آقای تهمت اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین را محکوم کرد رئیس جمهور به عنوان بیشتر تضعیف حکومت قانون است.

آقای سنگ تنظیم شده است به گزارش روز سه شنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال رد شده پیشنهاد خود را برای به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ. اما او به اسوشیتد پرس گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام جمعه شب به او بگویید او کردن قلاب.

“رئیس جمهور به من گفت که او تصمیم گرفته بود در یک عمل بخشش به موضوع کامل تخفیف از حکم و او از من خواست به شدت دنبال درخواست من و من دفاع” آقای سنگ گفت: از طریق تلفن از فورت لادردیل فلوریدا که در آن او جشن با دوستان است. او گفت که او تا به حال به تغییر اتاق به دلیل وجود دارد “بیش از حد بسیاری از مردم باز کردن بطری شامپاین در اینجا.”

اگر چه یک تخفیف نمی خنثی آقای سنگ را در محکومیت جنایت آن محافظت می کند و او را از خدمت زمان زندان به عنوان یک نتیجه.

این حرکت نشانه فوق العاده ای دیگر مداخله توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این کشور سیستم قضایی و تأکید دوباره تمایل خود را به دست انداختن هنجارها و استانداردهای که اداره ریاست جمهوری انجام دهند. به عنوان آقای ترامپ خیره پایین یک بیماری همه گیر کوروناویروس که بدتر شده شانس خود را برای انتخاب مجدد او شده است بیشتر مایل به آزمایش محدودیت های قدرت خود را.

دموکرات ها را محکوم آقای تهمت عمل است. خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف نام آن را “توهین آمیز به حاکمیت قانون و اصول عدالت است. کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز پرسید: “آیا هیچ قدرت تهمت نمی سوء استفاده؟”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای به نام آقای سنگ “قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها” و اعلام “راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

آقای سنگ باز شده بود در مورد تمایل خود را برای عفو یا تخفیف جذاب برای رئیس جمهور کمک کند با یک monthslong تلویزیون و رسانه های اجتماعی کمپین و به دنبال به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ ماه پس از اخذ مختصری از فرمت قاضی با استناد به coronavirus.

آقای ترامپ که تا به حال ساخته شده روشن در روزهای اخیر که او ومیگوید نزدیک به بازیگری تا به حال بارها و بارها علنا وارد شده خود را به آقای سنگ مورد از جمله فقط قبل از آقای سنگ را محکوم شدند.

که به دست آورده عمومی ملامت از خود دادستان کل ویلیام Barr که گفت: رئیس جمهور نظر شد “ساختن آن غیر ممکن است” برای او را به انجام کار خود را. آقای Barr شد تا خشم که به مردم می گفت او با توجه به استعفا بیش از ماده است.

“با این تخفیف تهمت روشن می سازد که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای او جنایی دوستان و هر کس دیگری” آقای شیف گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه Barr و همه کسانی که آنها را قادر می سازد مطرح بدترین تهدید برای حکومت قانون است.”

آقای سنگ های بزرگ تر از زندگی سیاسی شخصیت که در آغوش شهرت خود را به عنوان یک شیاد ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور محکوم شده اند از اتهامات عنوان شده طی آقای مولر را بررسی است.

دیرین تهمت و غیر رسمی مشاور آقای سنگ افتخار در طول مبارزات انتخاباتی است که او در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ قصد دارد به انتشار بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

اما آقای سنگ هرگونه تخلف و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در طول محاکمه او صحبت نمی کنم در صدور حکم است. وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

دادستان بود در اصل توصیه می شود آقای سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. اما در بسیار غیر معمول حرکت آقای Barr معکوس که تصمیم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و توصیه می شود بیشتر ملایم مجازات باعث یک مینی شورش در داخل وزارت دادگستری با دادستان کل تیم استعفا از این مورد است.

مقامات وزارت را به شدت تکذیب کرد Barr شد در پاسخ به تهمت و انتقاد و اصرار وجود دارد هیچ ارتباطی با کاخ سفید بر تصمیم گیری. بار نیز با اشاره به این که قاضی در اعمال 40-ماه حکم تا به حال با او به توافق رسیدند که اصل محکومیت توصیه بیش از حد بود.

آقای Barr گفته دادستان توجیه شد و وزارت دادگستری پشتیبانی نمی کند آقای سنگ های اخیر تلاش برای قرار دادن خاموش خود را تسلیم تاریخ. هر چند وزارت دادگستری نگرانی در مورد دست زدن به آقای فلین مورد از جمله آنچه گفته شد بی نظمی در مورد FBI مصاحبه دادستان نه نقطه را به هر گونه مسائل و یا مشکلات با سنگ دادستان است.

حتی پس از تخفیف تقریبا قطعا منجر به یک پرتره از یک رئیس جمهور مصمم به پاک کردن تاثیر روسیه بررسی و به مداخله از طرف متحدان.

تخفیف شد آخرین نمونه از آقای ترامپ با استفاده از فضای مجاز: نامحدود قدرت بخشش به عفو مردان قدرتمند او معتقد است شده جامعه توسط سیستم قضایی.

آقای ترامپ رفت و در بخشش ولگردی و قانونی شکنی در ماه فوریه رفت و آمد به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات و عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik, سرمایه مایکل Milken و چندین نفر دیگر.

آقای ترامپ نیز پیشنهاد عفو به دیگر متحدان سیاسی از جمله Maricopa County Sheriff, جو Arpaio, بود که در انتظار صدور حکم در آن زمان محافظه کار مفسر Dinesh d’souza که مجرم شناخته شده بود در مالی مبارزات انتخاباتی نقض و کنراد سیاه یک روزنامه, ناشر محکوم به تقلب که تا به حال نوشته شده از یک چاپلوس کتاب در مورد رئیس جمهور.

آقای ترامپ اما صرف زمان بیشتری trumpeting تصمیم خود را برای رفت و آمد از جمله آلیس ماری جانسون بود که در خدمت زندگی در زندان بدون خشونت جرائم مواد مخدر و کسانی که به آقای تهمت توجه پس از واقعیت star, Kim Kardashian West او را گرفت تا علت. داستان او برجسته بود در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Super Bowl ad.

آقای سنگ گفت: AP وی با بیان قدردانی خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس تلفنی است.

“شما می دانید او یک حس بزرگ و انصاف” آقای سنگ گفت. “ما شده است دوستان برای بسیاری از سال های بسیاری و او می داند که من هدف قرار داده بود به شدت به دلایل سیاسی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de