عمران خان نخست وزیر پاکستان بوده است در مصاحبه چند بار در گرفتاری مسلمانان اویغوری در چین است. چند بار اول او در واقع با جسارت می گویند او نمی داند هر چیزی در مورد این مشکل به جای او می خواست به تمرکز بر جمعیت مسلمانان در کشمیر. پس از چند دیپلمات شده اند به کشمیر در بر داشت و زندگی برای ساکنان بهتر از قبل از عمران است و در حال حاضر با تمرکز بر جمعیت مسلمانان هند است. متاسفانه برای او هیچ کشور خرید خود را تبلیغ است.

در داووس بار دیگر از او خواسته شد در مورد مسلمانان در چین که به معنای واقعی کلمه در re-اردوگاه آموزش و پرورش در میلیون ها جدا از خود familes خود را در ارگان های فروخته شده در چین پیوند عضو کسب و کار است که آنها را بدست آورده میلیاردها دلار از جان گذشته خارجی ها که موافق به پرداخت هر مقدار برای یک لحظه پیوند عضو.

این به خودی خود باید عمده, حقوق بشر, سوء استفاده, اما, عمران چرخش چشم و می گوید: چین شده است پاکستان را بهترین دوست و چنین مشکلاتی هستند و نه به نفع پاکستان به بحث گذاشته شود آشکارا.

بنابراین او ساخته شده خود را به دورویی در مورد آزار و اذیت مسلمانان ساده. او نمی خواهد صحبت در مورد مسلمانان در سوریه و یمن و افغانستان در برخورد با طالبان و یا هر جای دیگری در جهان به جز هند, جایی که اگر خواسته های مسلمانان هند که حاضر به بخشی از پاکستان به عنوان برخی از فرقه در پاکستان در حال درمان نه تنها به عنوان کلاس دوم شهروندان اما خود ارگ از نماز باید محافظت شده است. مثلا شیعیان بعد از نماز بوده است انتخاب شده برای انفجار بمب به طور منظم. مسلمانان بلوچستان یک استان پاکستان را به حال چندین دهه جنگ در برابر استقرار و بسیاری از پاکستانی نویسندگان نوشته اند در مورد نسل کشی است که هرگز رسانه های جهانی مورد توجه است. پشتون ها در پاکستان رنج می برند به همان سرنوشت مردم شد.

چه مدت می تواند به عمران خان فکر می کنم او می تواند دور با نادیده گرفتن جنایات بر مردم خود با تلاش برای منحرف کردن توجه مسلمانان در هند ؟ طولانی نیست. هیچ نهاد های بین المللی است که خرید خود را جعلی روایت دیگر. عادی پاکستانی ها درد و رنج از عمده تورم در قیمت مواد غذایی. قیمت گندم بالا رفته صد در صد به عنوان به خوبی به عنوان شکر و سبزیجات است. گاز و برق در حال افزایش هستند. متوسط پاکستان است که کمتر روپیه در دست و آسمان بالا و قیمت است که در حال ساخت زندگی غیر قابل تحمل. تورم دو رقمی و افزایش بیکاری رشد کرده است. در واقع برخی از پاکستان اخبار کانال ها آشکارا گزارش که میلیون ها نفر از خانواده ها رفته اند زیر خط فقر از دولت جدید به قدرت رسید.

آخرین خبر این است که اگر هر کشوری در جهان است گرفتن شهروندان خود را تخلیه از چین در ووهان در استان از جمله هند و اندونزی و پاکستان و گفت: آنها این کار را انجام دهند. ویدئوها از دانش آموزان خود را در کالج ها در چین در نزدیکی ووهان ظاهر شده اند شفاعت با دولت پاکستان برای تخلیه آنها را به عنوان دانش آموزان از هند و اندونزی در حال تخلیه است اما دولت پاکستان این است که گوش دادن نیست. برخی گزارش ها نشان می دهد که بیمارستان های مجهز به رسیدگی به این ویروس به دیگران می گویند که بهتر است در چین به پاکستان نمی خواهد که توانائی رسیدگی به مانند یک بیماری همه گیر.

واقعیت این است که عمران خان ساخته شده است یک ظرف غذا از پاکستان و با بدهی خارجی خود را افزایش و استان های مختلف داشتن در مقیاس انبوه کتاب حقوق بشر , او به نظر می رسد دست و پا زدن و سرزنش همه چیز را در دولت های گذشته است. این کار در ابتدا دوره خود را اما در حال حاضر یک سال و نیم به تصدی خود او نمی تواند نگه داشتن سرزنش گذشته مقدرات. حتی پاکستانی ها دیگر خرید آن را ترک به تنهایی رسانه ها و جهان است.

اقدام مالی نیروی کار ممکن است نگه داشتن پاکستان در خاکستری لیست دوباره, حتی اگر آن را می داند که نه حافظ سعید یا هر گونه دیگر ترور سران محکوم شده اند و یا به زندان به عنوان وعده داده شده توسط دولت است. آنها حرکت در اطراف آزادانه به عنوان سران طالبان شبکه که در حال محافظت و پرورش در کویته. آنها پرواز در داخل و خارج از کویته برای صلح مانور ساخته شده از قطر.

وجود دارد بنابراین شواهد زیادی علیه دولت تحت حمایت گروه های تروریستی در پاکستان است که آن است که دیگر قادر به متقاعد کردن جهان بدن در مورد اقدامات خود در برابر آنها. اما وجود دارد, مالزی, چین و ترکیه آماده به قید وثیقه از پاکستان و به نظر می رسد که FATF است فقط یکی دیگر از سیاسی جهان بدن که در آن حتی غیر قابل عبور شواهد می تواند بازنویسی شود فقط توسط سه کشور حتی زمانی که چندین کشور حمایت از این شواهد است. این به نظر می رسد می شود بسیار صاف و ساده. اما پس از آن هیچ چیز در جهان بر شواهد. این همه سیاست و منافع خود. Imran Khan, اما, با, تکان دهنده از سخنرانی عربستان در سازمان ملل گرفتار شده است در یک اتصال توسط رسانه های جهان در توجیه چین و درمان آن از آن مسلمانان. او دیگر باور بر این وضع اسفناک مسلمانان در سراسر جهان و کشور خود بودن یکی از بدترین مجرمین است. خود را ریاکارانه موضع روشن است برای جهان را ببینید. هیچ یک خرید خود کشمیر داستان دیگر چرا باید از آنها ؟ بهتر خواهد بود اگر او خانه خود را به منظور برای اولین بار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de