برای برخی از زمان دولت بود هایلایت موفقیت آن در تخلیه شهروندان هند سرگردان در coronavirus-آمار چین یا ایران. که این در تضاد با آن اقدام اخیر در حال حرکت به نوار ورود به شهروندان در آینده از بریتانیا, اتحادیه اروپا و ترکیه است. محکم کردن محدودیت های مسافرتی است. اما به همان اندازه مهم است که مطمئن شوید که شهروندان هند گیر در نقاط مختلف جهان می تواند بازگشت به خانه از طریق کوتاه ترین مسیر ممکن. با توجه به این که این هفته چهارم دسته ای از آسمان از ایران یکی از بدترین آمار کشورهای آورده بود به خانه هیچ کس گیر در هر نقطه دیگری قرار داده شود باید به سختی در بازگشت.

البته باید به دنبال اجباری quarantining که در آن مورد نیاز است. اما دولت نیز برخی از مسئولیت برای اطمینان حاصل شود که امکانات قرنطینه تمیز و مناسب و بهداشتی است. شکایت ریختن در مورد کیفیت قرنطینه به موجب آن مردم را از دسترسی به آب و غذا و یا توالت. اگر شرایط قرنطینه هستند و نه بهداشتی است که خود را از گسترش بیماری است. علاوه بر این کلمه در مورد این شرایط خارج خواهد شد و باعث شود مردم به فرار شده است. که به نوبه خود خواهد ساخت اعتماد ضروری است که برای موفقیت در مبارزه با Covid-19.

یک خرید اینترنتی اجتماعی فاصله استراتژی خواهد بود یک کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی به ویژه در بخش خدمات. دولت باید در نظر بگیرید به جای هزینه های خرده فروشی در اینجا به عنوان یک شکل از محرک های مالی برای جبران تاثیر اقتصادی. برای مثال صنعت هتل می تواند در یک مقدار بزرگتر راه توسط دولت برای ایجاد قرنطینه فضاهای. مقیاس منظور خواهد آمد با سه, مزایای, مناسب, نرخ, ارائه کسب و کار و فرصت را به شدت اعمال شرایط قرنطینه به پایین تر انتقال خطر, در حالی که همچنین بهبود کیفیت قرنطینه.

کلیدی دیگر منطقه در حال حاضر است گسترش از تست. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفته است که کمتر از 100 نمونه در حال پردازش روزانه. وجود دارد تا به 60 خصوصی labs که معتبر شده توسط دولت است. آنها نیاز به قرار دادن به خدمات بلافاصله با دولت چیدن این لایحه است. هیچ کس که نیاز به آزمایش می شود باید از آن اجتناب در حساب از هزینه های آن. هند در یک مرحله بسیار مهم. ما در حال حاضر باید دانش کافی در مورد آنچه باید انجام شود برای جلوگیری از شروع مرحله 3. دولت نیاز به عمل با هر دو قوام و شفقت است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im