اهمیت آگاهی و تفکر

توسط Geetika جین

برای اکثر, زندگی یعنی به سادگی دست خوش پیشامد میشه از طریق آن به مبارزه با وظایف دنیوی و امرار معاش به اوج خود رسید و در فینال خروج. اما این فرصت را از زندگی بشر است که بیش از حد با ارزش به صرف زنده ماندن است. به گفته ارسطو: “نهایی ارزش زندگی بستگی به آگاهی و قدرت تفکر و نه پس از صرف زنده ماندن است.” این نکته دارای کلید برای انجام و معنی زندگی است.

در بودیسم, ‘آگاهی’ برابر دانسته شده است به تمرکز حواس’. در اصل آگاهی به معنی زندگی با هوشیاری و درک. آن است که توجه خود را از لحظه به لحظه در مورد خود و محیط اطراف ما.

آگاهی به کشت با تلاش و پس از آن تمرین تا آن را به یک عادت تبدیل می شود. اول ما توسعه آگاهی در مورد خود ما بدن ما و ذهن و عقل – که در دوره به دلیل گسترش به محیط اطراف ما و جنبه های مختلف زندگی است. آگاهی در مورد بدن ما نتایج خوبی در بهداشت و درمان به موقع و پیشگیری و مهار بیماری است. آگاهی از ذهن ما به معنای کنترل بر افکار ما; اولیه افکار منفی می تواند جایگزین سالم هستند. این به نوبه خود رشته گفتار ما و احساسات و عواطف و اعمال.

آگاهی ما اجازه می دهد تا به عنوان ناظر از محیط اطراف ما تسهیل ما برای اتصال همدردی بود پذیرای دیگران پریشانی و بر این اساس گسترش خدمات ما. هنگامی که ما منجر توجه زندگی ما آگاهانه انتخاب می کنید به فرار از فعالیت های بیهوده و بیمعنی و افراط تنها در آن است که افزودن ارزش به زندگی است. ما خواندن و صحبت می کنند تنها به این معنی موجب صرفه جویی در وقت با ارزش و انرژی است.

پایدار آگاهی مترادف است با تمرکز. هیچ کار انجام می شود بدون آگاهی همیشه می تواند رسیدن به کمال است. از این رو یک حالت ثابت آگاهی است یک راه مطمئن برای تقویت خود.

پیشرو آگاه زندگی به معنی گرفتن هر لحظه نتیجه مسکونی کاملا در زمان حال است. غم و اندوه از گذشته و نگرانی از آینده و رسیدن به پس زمینه رانده; تنها در حال حاضر غالب. خود به خود ما را به توسعه یک حس احترام به نعمت های زندگی را و می تواند زندگی را به کمال.

مانند آگاهی عمل تفکر نیز حیاتی هماهنگ و غنی سازی زندگی است. تفکر و آگاهی هستند و نزدیک به هم پیوسته. در واقع آگاهی به درستی می تواند به نام یک محصول از تفکر.

تفکر یکی از بهترین صفات انسان هر چند تمرین تنها چند را انتخاب کنید. به این معنی بازتاب عمیقی یا متفکر مشاهده است. با تحلیلی بازتاب در ما روز به روز تجربیات و صادقانه انتقادی خود ارزیابی می تواند ما را صافی به زندگی ما.

یک ذهن آشفته نمی تامل. تنها ذهن صلح آمیز می تواند فکر می کنم منطقی و با وضوح. از طریق تفکر بسیاری از مشکلات را می توان کار می کرد با راه حل های منطقی. ما تمایل به درک ما از اشتباهات و کاستی ها و جبران درآمده است. زمانی که بمب بر sagaciously بسیاری از موقعیت های که در حرارت لحظه ای به نظر می رسد غیر قابل تحمل و یا غیر قابل توجیه خود را از دست بدهند سمیت. تنش روابط دریافت کاسته است. در طول زمان به تفکر عمیق تر ما شروع به درک تفاوت های ظریف از زندگی و عملکرد آن. “چگونه” و ” چرا ” از تجربیات زندگی شروع به گرفتن شفاف. ما شروع به درک واضح است که تجربیات زندگی تصادفی نیستند – هر یک از اعمال ما (علت) است impeccably متعادل توسط اثر آن (سرنوشت ما). احساس بودن victimised زندگی از بین می رود. ما پیدا کردن صلح و شادی.

در این سناریو فعلی از همه گیر آگاهی ما از خود و محیط اطراف ما میباشد برای خود ما و دیگران به خوبی بودن. همچنین این زمان به تامل عمیق در جنبه های مثبت با ایمان و امید – آن را به نور راه ما را از طریق تاریکی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>