پیامدهای رشد, چینی, چالش های داخلی و خارجی

چینی مشکلات داخلی در حال رشد قابل ملاحظه ای در حالی که آن محیط خارجی تبدیل شده است و تفسیر بیشتر از همیشه قبل از. این در حال ساختن آن دشوار برای چین به پیشرفت در جهت اهداف آن را تعیین کرده بود برای رسیدن به. پس از آمدن به قدرت یازدهم بینی چینی جمعیت که چینی ها رویای الحاق تمام سرزمین های که در آن ادراک متعلق به چین را از دست داد به نیروهای استعمار و امپریالیسم می تواند تا سال 2030 و چین خواهد بود که تنها قدرت فوق العاده توسط 2049. اما افزایش آن با چالش های داخلی و خارجی را از جمله اهداف غیر قابل حصول.

چین شرایط اقتصادی رو به وخامت در یک سرعت سریع. در حالی که چین بدهی ادعا می کند حدود 5.5 تریلیون دلار است که 40 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) آن بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی افزایش یافت 11 درصد در سال 2019 است و در حال حاضر ثابت در 317 درصد است. وجود دارد افزایش در وام های بد پیش فرض ها و تاخیر در بازپرداخت به عنوان Covid-19 ضربه زدن به اقتصاد است. اکثر کارشناسان رنگ یک تصویر تیره و تار.

چین رشد اقتصادی قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس از خط خارج اقتصاد جهانی است. پس از دوم کمربند و جاده فروم نشست در پکن در آوریل 2019 چند غربی ها فکر می کنم مخازن مورد بررسی قرار BRI مالی از سوابق و مات وب بی پروا اعطای وام بازسازی وام renegotiated وام بخشش بدهی refinancing و deferrals. مالزی ریخته عمده راه آهن پروژه و ترکیه اشاره کرد نگرانی خود را حتی قبل از دوم BRI دیدار خواهد کرد. پس از شیوع بیماری همه گیر چندین کشور از این پروژه است. در فوریه این سال مصر به طور نامحدود به تعویق افتاد چین-تامین مالی ساخت و ساز از سوخت زغال سنگ نیروگاه در Hamrawein. در ماه مارس بنگلادش لغو این پروژه برای زغال سنگ گیاه در Gazaria. در ماه آوریل در حالی که پاکستان خواست چین برای شرایط بازپرداخت آسان تر در $30bn-ارزش قدرت, پروژه, تانزانیا, رئیس جمهور, جان Magufuli گفت: لغو $10bn پورت پروژه در بگمیو دلیل آن امضا شد با شرايط ناپايدار است که اجازه می دهد چین خواهد به دست آوردن کنترل کامل بندر با 99 سال اجاره. و در ماه مه نیجریه قانونگذاران رای برای یک نقد و بررسی از چین وام برای پروژه های. رهبران آفریقایی به نام اضطراری بدهی-بخشش از حاکمیت طلبکاران از جمله چین در پرداخت حدود $145bn در وام به کشورهای آفریقایی که شامل بسیاری از BRI پروژه ها. این BRI که ابزار اصلی برای توسعه تبدیل شده است غیر قابل تحمل.

چین ذخایر ارز خارجی می تواند کمتر از عنوان مدعی شده اند وجود دارد معاملات مشتق برای مخفی کردن کوانتومی از فروش دلار به حمایت از renminbi و چاشنی عدم سرمایه گذاری های مایع به ذخایر آن است. تجارت جنگ با آمریکا و هند را تحریم کالاهای چینی باید منفی نهفته اقتصاد چین.

چین است که توسعه رویکرد از قرن 18 را نگه می دارد بودجه نظامی خود را نسبتا بالا است. برای چند سال گذشته خود دفاع بودجه در افزایش دو رقمی. حتی در حال حاضر زمانی که اقتصاد رنج می برد, را بالا نگه داشته است. در کنگره خلق ملی در ماه مه سال جاری در پکن اعلام کرد یک نظامی بودجه از $178.6 میلیارد برای سال 2020 و گفت: این امر با رشد 6.6 درصد در سال در سال. بودجه نظامی بود در $175 میلیارد دلار در سال 2018 و $177.5 میلیارد دلار در سال 2019. هدف این است که برای جلوگیری از آمریکا به عنوان آن را در نظر بگیرید که اگر آن را تثبیت هژمونی خود در جهان باید آن را از برابری با ما نظامی. آن است که فشار اقتصاد چین بیشتر به سمت پایین بکشید.

چینی مشکلات اجتماعی شامل پتانسیل برای آن فروپاشی است. تعداد طبقه متوسط رشد کرده است و باید آرمان های خود را. اما دولت قادر نبوده است برای تنظیم آنها در سیستم. فساد در میان مقامات اعتقاد بر این است به طور گسترده ای شایع است. پکن موسسه بین المللی ساخت و ساز شهری در مارس 2019 مشخص و نه عوامل و ظهور مشکلات اجتماعی است. این شامل مجبور به نقل مکان از شهروندان درگیری بین ساکنان و مهاجران در شهرهای بزرگ افزایش شکاف درآمدی و فقر و ناکافی درمان های پزشکی و آلودگی محیط زیست است که می تواند جرقه ناآرامی های اجتماعی است. ثبات اجتماعی همچنان یک نگرانی برای چین است.

در اویغور مسلمان اقلیت هستند در شرایط پر از بدبختی. برای چند سال گذشته چین انجام شده است یک نسل کشی فرهنگی و نه کشتار مردم اما یک توده مرگ از ایده ها و اعتقادات. در اردوگاه های بازداشت شدگان بمباران با زبان و سنت های این کشور اکثریت چینی هان در “re-اردوگاه آموزش و پرورش”. چین سیاست سرکوب است جلب توجه جهان.

تبت بودایی ها در میان بیشتر مورد آزار و اذیت گروه های مذهبی در چین همراه با مسلمانان اویغور. تعدادی از راهبان خودکشی کرد. تبتی خواستار self-rule. در سال 2016 رئیس جمهور یازدهم را اعلام کرد برنامه پنج ساله امور مذهبی (2016-2020) به “sinicize” (بیشتر چینی) همه ادیان است. تحت این سیاست بخشنامه دفاتر اداری اجرا شده توسط کادرهای کمونیست در حال تاسیس در تبت صومعه و monastics قرار دارد از طریق “آموزش های سخت” تبدیل به “وطن پرست مذهبی حرفه ای”. تبتی خشمگین مجبور تغییرات در الگوی جمعیتی به اطمینان حاصل شود که اکثریت هانس. چند سال پیش چند راهبان تبتی خودکشی کرد. تبت دولت. در تبعید به شدت خشمگین شدن سرکوب در تبت و مستند کرده اند چینی ها اعمال انقیاد تبتی.

در هنگ کنگ گذشت امنیتی جدید قانون افزایش داده است به تظاهرات قوی. چین ریخته تعهدات خود برای دو سیستم. پنجاه و کارشناسان مستقل سازمان ملل متحد از 30 ویژه سازمان ملل در روش دستور به نام UNHRC به “عمل با حس ضرورت” برای همه مناسب قاطع اقدامات از جمله یک جلسه ویژه و ایجاد یک گزارشگر برای محافظت از آزادی های اساسی در مناطق تحت چین از جمله تبت هنگ کنگ و سین کیانگ.

علاوه بر این در جنوب مغولستان به طور رسمی به نام مغولستان داخلی دیده می شود تعدادی از تظاهرات که در آن مغولی اقلیت محروم است حقوق سیاسی و به معرض تبعیض قومی.

خارجی مشکلات بوجود می آیند از چینی طلبی در جنوب دریای چین و شرق دریای چین و هند و تبت مرز. تجاوز در EEZs از کشورهای دیگر در SCS تهاجمی گشت و تهدید کشورهای دیگر به ادامه حفاری نظرسنجی مشترک هستند. ویتنام و مالزی و اندونزی باید با نزدیک شدن به سازمان ملل متحد برای اجرای PCA حاکم است. در یک حرکت قابل توجهی آسه آن است unitedly خواسته است که اختلاف باید حل و فصل شود مطابق با UNCLOS.

در لاداخ چینی ها حرکت تهاجمی را به خود جلب توجه جامعه جهانی. آنها pressurising چین به برداشت, در حالی که نشان می دهد که چنین پرخاشگری بخشی از بزرگتر الگوی طلبی شاهد در SCS. آمریکا و استرالیا و ژاپن و روسیه و فرانسه و بریتانیا را به حمایت از اقدامات انجام شده توسط هند برای حفاظت از قلمرو آن است. چینی پرخاشگری منجر به افزایش استقرار نیروهای آمریکا و استرالیا در SCS.

تا کنون چین تبدیل شده است تهاجمی تر در خارج از کشور با در نظر گرفتن افزایش مشکلات هر دو در خانه و خارجی (persian)— Ladakh (هند) دریای چین جنوبی در نزدیکی تایوان نشان می دهد که unperturbed توسط همه گیر و یا کاهش سرعت یا فشار خارجی. داخلی جمعیت که پیش بینی شده است که “رویای چینی” از الحاق سرزمین در حاشیه نیز محدود کردن گزینه های خود را. این فشار خارجی در افزایش است. چین دیده می شود به عنوان ناقض حقوق بین الملل و هنجارهای. ما افزایش یافته استقرار کشتی ها و سربازان در نظر چینی تهاجمی و فعالیت های خود را تشدید کرده است FONOPs. استرالیا بیش از حد متعهد به حفاظت از کشورهای کوچکتر. روابط خود را با روسیه تحت فشار بیش از جاسوسی مورد و تلاش برای ایجاد ارتباط با اوکراین در BRI. جامعه بین المللی در حال حاضر آماده برای مهار چین به طور موثر. یکی امیدوار است که به زودی چین را به خواندن نوشته های روی دیوار و توقف تهاجمی عمل می کند و موافقت خود را با پیروی از هنجارهای بین المللی. یک شکست برای اصلاح رویکرد خود را ممکن است در نتیجه آسیب رساندن به تصویر یازدهم منجر به افزایش تقاضا برای تغییر در رهبری است. آن را نیز می تواند باعث روند چینی فروپاشی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de