به عنوان انتظار می رود Aam Admi حزب (AAP) دارای روسی خانه در دهلی دولت در انتخابات ، در حالی که پیروزی خود شد و نتیجه گیری حتی آنها باید شگفت زده شده است با این تعداد کرسی به دست آورد. در سال 2015 بی جی پی از دست رفته در دهلی نو به دلیل آن بود راضی و شاید بیش از اعتماد به نفس پس از 2014 ملی پیروزی. در سال 2020 آن را از دست داده و با توجه به عدم روشن دهلی محور استراتژی ناتوانی پروژه یک رهبر از قد و قامت را به عنوان رئیس جمهور نامزد وزرا و دیر در لگد زدن به انتخابات بود.

BJP کمپین به رهبری آمیت شاه بود با صدای بلند بی پروایی نشان دادن و بالا در چهار هفته قبل از انتخابات. این کمپین رهبری ارشد حزب رهبران با شروع از نخست وزیر و بسیاری از مرکزی و وزرای کابینه رئیس وزرای بسیاری از BJP حکومت متحده و دیگر رهبران حزب. دولت در سطح رهبری بود خودنمایی missing link. Manoj Tiwari محلی دهلی دولت رئیس بود هیچ بازی برای, Arvind Kejriwal, (AK) که به تاسیس یک اتصال با بخش بزرگی از دهلی رای دهندگان در طول سال. Tiwari فاقد قد و قامت و جاذبه برای جذب و متقاعد کردن مطلع در دهلی نو رای دهندگان. برای بسیاری در دهلی نو او همچنان به عنوان یک خارجی و رای گیری الگوی نشان می دهد که او نه کاهش مقدار یخ حتی با Poorvanchali رای دهندگان. فقط به عنوان بسیاری از مخالفان در سطح ملی ادعا می کند که BJP نه انجام هر کار خوب ارائه شده و نه حکومت داری خوب, BJP را در دهلی نو در مبارزات انتخاباتی بیش از حد به دنبال همان خط که آنها را هدف قرار AAP نه برای ارائه حکمرانی خوب و نه پس از انجام هر کار ارزشمند در راستای وعده های داده شده. این تضمین BJP بیش از حد یک ماشین موزنی در سطح دولت فقط به عنوان مخالفت را در سطح ملی در سال 2019.

AAP کمپین از سوی دیگر نسبتا اندک بر تر در اتصال محلی و متمرکز برجسته کار انجام شده در دولت است. کوانتومی و کیفیت کار انجام شده در پنج سال می تواند debateable اما AAP داده می شود اعتبار برای متقاعد کردن رای دهندگان که بسیاری تا به حال انجام شده است. AAP به بازار عرضه محدود آن دستاوردها در شیوه ای موثر. AK نگهداری مشخصات پایین در مسائل مانند کا یا NRC شاهین باغ تظاهرات و ساماندهی سابق ایالت جامو و کشمیر. او همچنین خودداری از هدف قرار دادن رهبری از BJP. این تضمین است که مبارزات انتخاباتی خود شد کلید کم و محدود به مسائل ساده مانند مباحث بهبود مدارس, تنظیم mohalla درمانگاه زنان و امنیتی است. AK استاد زمانه بود و شاید محجبه اشاره به جاده بلوک های قرار داده شده توسط دولت مرکزی است که اجازه نمی دهد او را به انجام بیشتر. که نشان داد BJP در نور بد و بسیاری در دهلی نو بود را درک نکرد.

اکثر دهلی رای دهندگان در حال تحصیل و منطقی آگاه از آنچه اتفاق می افتد در کشور است. دولت همچنین دارای بسیاری از رای دهندگان جوان بسیاری از آنها تا به حال آشکارا به حمایت ضد کا تظاهرات. این هیچ راز است که این جوان رای دهندگان هم مقصر بی جی پی برای اتفاقات در JNU و اقدام پلیس در برابر جامع میلیا دانش آموزان است. ممکن است آن را امن فرض کنیم که درصد زیادی از رای خود رفت و به AAP. طبق یک برآورد Poorvanchali مهاجران حساب برای نزدیک به 35 درصد از دهلی رای گیری جمعیت. بدون صدمه زدن به هر یک احساسات برای بسیاری از آنها در آینده به دهلی نو از خود به عقب روستاها و یا شهرهای کوچک است که شبیه به یک فارغ التحصیل مهندس از دهلی رفتن به ایالات متحده آمریکا به دنبال سودآور مراتع. آنها با تنها هدف کسب درآمد و صرفه جویی در پول. اگر AAP دولت به آنها می دهد برخی از مباحث است که کمک به آنها را به صرفه جویی چند صد روپیه در هر ماه آنها بدون تردید به رای برای حزب. آیا هیچ جای تعجب است تقریبا تمام صندلی های که در آن آنها نگه نوسان رفته اند به AAP?

اما این همه نیست. به نظر می رسد BJP سنتی رای بانک تجارت و کسب و کار کوچک مردان بیش از حد به نظر می رسد که منقبض شده به عنوان آشکار است از ضرر و زیان آن رنج می برد در مناطق مانند Karol باغ Sadar بازار و Chandni Chowk. همین مورد با طبقه متوسط حمایت است که در آن همیشه لذت می برد آن را به عنوان شکست خورده در مناطق مانند Moti باغ دهلی اردوگاه و R K Puram که توسط کارکنان دولت. این بانک رای از دستفروشان و فروشندگان غیر مجاز که در حال گسترش در سراسر دهلی نو بیش از حد به نظر می رسد معطوف به AAP به عنوان آنها در حال اجرا رایگان برای پنج سال گذشته بدون هیچ گونه محدودیت و یا مجازات. آیا BJP تفاوت با غم نیز آنها صدمه دیده است? شاید آنها را به عنوان سیک تحت سلطه محلات مانند Tilak نگر و هری نگر که رای دادند برای AAP. نتایج نشان می دهد که رای گیری درصد در اقلیت (مسلمان) مناطق تحت سلطه بسیار بالا بوده است. این آشکار است از این پیروزی بزرگ حاشیه AAP مسلمان نامزد از حوزه مانند Okhla, Seelampur و Matia محال است. با حزب کنگره پرتاب در حوله و حصول اطمینان از که مسلمان آرا قرار گرفتند AAP به حال تقریبا هیچ اپوزیسیون در این حوزه.

تا آنجا که رای سهام, رفتن, BJP سهم افزایش یافته است و به حدود 38.5 درصد افزایش از حدود شش درصد نسبت به انتخابات 2015. بدیهی است که این افزایش کافی برای ترجمه به پیروزی در حوزه های مختلف. آن را هنوز هم مسیرهای AAP حدود پانزده درصد که از دست داده اند و حدود یک درصد و امن 53.8%. جالب برای انتخابات ملی در سال 2019 BJP تا به حال یک رای به اشتراک گذاری از 56 درصد نسبت به 18 درصد از AAP. BJP رهبری باید امیدوار بود که اکثریت در دهلی نو خواهد بود با آنها و نشان دادن حمایت خود را از سیاست های دولت در مقالات 370 & 35A رم Mandir شهروندی, اصلاحیه لایحه و ثبت ملی تابعیت. این واقعیت است که آن را نمی خواهد صدمه دیده است BJP زیادی است.

به نظر می رسد که در سال های آینده دهلی دولت در انتخابات خواهد بود تصمیم گرفت با رای دادن الگوی مسلمانان (از جمله مهاجران مسلمان از کشورهای دیگر) و Poorvanchali مهاجران که حساب برای نزدیک به 46 – 48 درصد از آرا. با مباحث این افزایش تنها می توانید انتظار بیشتر مهاجران به دهلی نو خانه خود را. اصلی دهلی شهروندان ساخته شده است که دهلی نو خانه خود را در سال 1947 و زندگی کرده اند در این شهر همراه با فرزندان خود را از سال 1947 به بعد نمی خواهد که امتیاز از انتخاب دولت خود را هر بیشتر. سوال این است که آیا آنها واقعا مراقبت و آنها واقعا علاقه مند به انتخاب خود دولت ؟

وجود دارد یکی دیگر از واقعیت جالب این است که پدیدار از این انتخابات است. رای دهندگان بسیار نگران اگر اقلیت و یا حامیان آنها عمل سیاست نفرت اما اگر BJP می کند همان است سرزنش برای تشویق جمعی تقسیم. شاید که توضیح می دهد که چرا نمرات التهابی سخنرانی شعارها و سرودهای از مسلمانان کنگره رهبران و دیگران برای ماه قابل قبول بودند اما چند واکنش از برخی از BJP رهبران نمی شد. یک بار دیگر این است که یک مورد که در آن علت است که نادیده گرفته شده است اما این اثر تمام می شود مهم است. شاید این سقوط از بیش از شش دهه از اقلیت مماشات سیاست. فراموش دهلی نتایج نشان می دهد که اکثریت داده است و می خواهد برای جلوگیری از رویارویی یا درگیری با افزایش اسلام فعالیت – هر دو سیاسی و جمعی ؟ باید یکی فرض کنیم که دهلی عمومی پذیرفته شده شاهین باغ تظاهرات مشروع با وجود مشکلاتی که ایجاد شده برای میلیون ها نفر از شهروندان دهلی نو برای دو ماه ؟ باید رای دهندگان انتخاب برای دولت در انتخابات کاملا جدا از مسائل مهم? اگر پاسخ به این پرسش ها مثبت است و سپس آن را جدی توسعه است که می تواند به یک گفتن اثر در سال به آمده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو