یک بخش کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی دفاع در حزب دموکرات به رهبری, استیضاح تلاش شده است به تلقین کردن تخلف مالی در بخشی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. گزارش شده است وزن این که آیا دادگاه باید شامل شهود و اگر چنین است آیا به تماس هانتر بایدن به شهادت خود را در مورد پرداخت موقعیت در شرکت گاز اوکراین در طول پدرش تصدی به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده.

در عین حال به عنوان خواهان بازیگران سنگ در Bidens آنها نیز زندگی در یک خانه شیشه ای. حملات سیاسی مورد اتهام مالی خود برخورد به احتمال زیاد به باقی بماند برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن مبارزات در سال 2020 هر آنچه که اتفاق می افتد با استیضاح. و در ماده از این موضوع رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به مراتب بیشتر آسیب پذیر است.

“چه شکارچی [بایدن] بود انجام شد و نه غیر معمول برای واشنگتن و همچنین خوب نیست می گوید:” رابرت Weissman رئیس فدراسیون فوتبال در عمومی شهروند در واشنگتن است. “که گفت: این سفارشات از قدر کمتر مشکل و فساد کمتر نسبت به کسب و کار روزمره از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله آنچه تهمت و خانواده در حال انجام است برای سود کردن از ریاست جمهوری خود.”

واشنگتن

در سال 2005 پس از سن. جو بایدن رای برای یک قانون ورشکستگی تعمیرات اساسی که بهره اصلی بانکی شرکت بود که پرداخت پسرش شکارچی به عنوان مشاور.

اخیرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است و هر کس از مقامات خارجی برای پرسنل نظامی ایالات متحده اقامت در نام مارک هتل ها – تقویت خانواده اش درآمد کسب و کار در برخی از آنچه را به عنوان نه چندان محجبه تلاش به کاری به نفع با رئیس جمهور.

دو سیاسی خانواده. دو موقعیت هایی که کشیده اند انتقاد و یا حداقل سوال.

آنها بخشی از یک الگوی به گفته کارشناسان در دولت اخلاق است. واقعی یا بالقوه تضاد منافع بوجود می آیند در واشنگتن حد اغلب آنها می گویند. در حال حاضر به لطف استیضاح محاکمه و 2020 انتخابات, موضوع جدید دریافت کرد.”

اگر چه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نقطه کانونی دموکرات به رهبری, استیضاح تلاش های خود اشاره از تخلف مالی در بخشی از Bidens همچنان ادامه دارد به عنوان یک موضوع در درام – و در واقع کلیدی است برای رئیس جمهور استراتژی دفاع. گزارش شده است وزن این که آیا دادگاه باید شامل شهود و اگر چنین است آیا به تماس هانتر بایدن به شهادت در مورد موقعیت خود را در شرکت گاز اوکراین در طول پدرش تصدی به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده.

در عین حال به عنوان خواهان بازیگران سنگ در Bidens آنها نیز زندگی در یک خانه شیشه ای. حملات سیاسی مورد اتهام مالی خود برخورد به احتمال زیاد به باقی بماند برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن مبارزات در سال 2020 هر آنچه که اتفاق می افتد با استیضاح. و در ماده از موضوع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مراتب بیشتر آسیب پذیر است.

“چه شکارچی [بایدن] بود انجام شد و نه غیر معمول برای واشنگتن و همچنین خوب نیست می گوید:” رابرت Weissman رئیس فدراسیون فوتبال در عمومی شهروند در واشنگتن است. “که گفت: این سفارشات از قدر کمتر مشکل و فساد کمتر نسبت به کسب و کار روزمره از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله آنچه تهمت و خانواده در حال انجام است برای سود کردن از ریاست جمهوری خود.”

هانتر بایدن نقش در هیئت مدیره شرکت گاز Burisma ممکن است نامناسب آقای Weissman می افزاید. اما که نمی تواند توجیه رئیس جمهور تهمت را فشار اوکراین به بررسی Bidens.

دموکرات ها در حال مشاجره هستند که به دنبال کمک خارجی در یک انتخابات غیر قانونی است و دولت دفتر پاسخگویی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقض قانون توسط قرار دادن یک نگه در کنگره تصویب کمک به اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم است با این استدلال که وجود دارد هیچ عوض و حتی اگر وجود داشت آن را نمی خواهد به سطح افزایش یک impeachable جرم.

در حالی که حزب دموکرات مشتاق به تماس شاهدان آنها با احتیاط از هر گونه معامله با جمهوری خواهان است که اجازه می دهد هانتر بایدن در میان آنها باشد.

“کل استیضاح دادگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یک سیاسی کار ضربه به سعی کنید به لام من” سابق معاون رئیس جمهور بایدن گفت: در یک شنبه رویداد در آیووا.

هنوز هم آن را نه فقط جمهوری خواهان که سوالات مطرح شده در مورد درگیری های احتمالی در بایدن ، گزارش مطبوعات از جمله یکی با عنوان “بایدن, Inc.” تصمیم گیری باید موارد ذکر شده در طول سال از آقای بایدن برادر جیمز یا پسر شکارچی گرفتن شغل یا فرصت هایی که به نظر می رسد به شیر به درک نفوذ به عنوان بستگان یک سیاستمدار قدرتمند. وال استریت ژورنال کشیده شده است با توجه به هانتر بایدن کسب و کار دخالت در چین و همچنین اوکراین است.

تا حد زیادی از دست رفته است که تا کنون هیچ گونه شواهد است که جو بایدن عمل به ارائه نفع به خانواده اش از جمله زمانی که او در سال 2005 رای در قانون ورشکستگی در حالی که شکارچی بود و درآمد هزینه از MBNA یک کارت اعتباری شرکت در آن ایالت دلاور.

همچنین توجه داشته باشید: در یک اتاق از بسیاری از میلیونرهای آقای بایدن در دهه های رتبه بندی به عنوان یکی از حداقل ثروتمند سناتور (اگر چه صحبت کردن هزینه ها تحت فشار قرار دادند تا درآمد خود را در چند سال گذشته).

در مقابل تهمت و خانواده به ترکیب گسترده و همیشه در حال تکامل املاک و مستغلات منافع سیاسی قدرت از ریاست جمهوری هیچ سابقه مدرن در تاریخ ایالات متحده است. و تعدادی از پرونده های حقوقی و احضاریه نشان می دهد که برخی از کسانی که گیرایی ممکن است عبور از خطوط قانونی.

رئیس جمهور تهمت رسما حذف خود را از دخالت شخصی در کسب و کار خود را در حالی که در دفتر بوده است عبور سود به خزانه داری ایالات متحده که نمایندگان دولت های خارجی اقامت در شرکت ها, هتل ها, و در حال حرکت است به فروش آن هتل. هنوز هم بسیاری از ethicists می گویند این مراحل را واقعا اجتناب از تضاد منافع از آقای تهمت نمی تواند “unknow” خواص او صاحب و بر اساس آن آینده خود را ثروت بستگی دارد.

در عین حال حتی به عنوان دموکرات نگرانی تهمت رفتار خانواده و خواهان تماس Bidens’ “فاسد, خانواده, شیوه های کسب و کار” روشن نیست چقدر سوالات مالی ناشایستگی وزن در رای دهندگان.

“آسیب پذیری هستند و در واقع کمتر از مردم فکر کردن” برای هر دو سیاسی و خانواده می گوید: گرگوری وینر یک دانشمند علوم سیاسی در فرض کالج در ماساچوست و محقق وابسته به محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه.

“من فکر نمی کنم آنچه که در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده شگفتی هر کسی و من فکر می کنم او outlandishness در همه چیز او می کند او را فراهم می کند یک شکل از حفاظت,” او می گوید. “من نمی گویم باید آن را, اما من فکر می کنم آن را ندارد.”

اگر جو بایدن می شود حزب دموکرات نامزد دکتر وینر می افزاید: جمهوری خواهان در حال “احتمالا انجام او را به نفع گرفتن این [موضوع] را از راه زود است.”

هنوز هم او می گوید: سیاستمداران در نهایت خطر ابتلا به رای جعبه پاسخگویی اگر اقدامات خود را تبدیل به بیش از حد سخت به رای دهندگان.

و کارشناسان می گویند مقامات دولتی مالی اخلاق عمیقا مهم سلامت یک جمهوری دموکراتیک مانند آمریکا

آن را احتمالا واقع بینانه نیست به انتظار سیاستمداران به پلیس تمام فعالیت های حرفه ای از اعضای خانواده – به غیر از دشت که هیچ سیاسی به نفع خواهد بود اعطا می گوید: ریچارد نقاش سابق اخلاق رسمی در کاخ سفید جورج دبلیو بوش است.

اما او می بیند تهمت خانواده و گیرایی را به عنوان یک حیوان متفاوت است.

“این یک خطر جدی است و اگر رئیس جمهور خود را تا به بسیاری از [business] قرار گرفتن در معرض بیش از همه جهان می گوید:” آقای نقاش در حال حاضر معاون صندلی شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است.

“اگر فرانکلین روزولت در طول جنگ جهانی دوم دوره تا به حال همه نوع از املاک و مستغلات روزولت برج در برلین و در رم ؟” او می پرسد. امریکا “doggone خوش شانس” بود که مورد توجه است که بسیاری از آمریکایی ها در آن زمان تا به حال پول در آلمان بودند و isolationists آقای نقاش می گوید.

از عربستان سعودی به جنوب شرقی آسیا مغلوب ساختن پیشی جستن منافع کسب و کار در خارج از کشور قابل توجه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به برگزاری بیش از 130 میلیون دلار در دارایی های خارجی در ابطال اعتماد در پایان 2018” و گزارش کرده است: “بیش از 100 میلیون دلار درآمد در طول دو سال اول در دفتر تولید شده توسط این دارایی های خارجی” می نویسد: آنا Massoglia, یک محقق در مرکز سیاست پاسخگو در واشنگتن در یک ایمیل.

هر دو آقای نقاش و آقای دکتر وینر در میان دیگران استدلال می کنند که رئیس جمهور تهمت باید خود قرار داده دارایی را به یک نابینا اعتماد که تحت آن او را به خارج از کسب و کار نام مارک هتل ها و استراحتگاه. این یک گام است که گرفته شده توسط روسای جمهور گذشته اما هیچ کدام که تا به حال شرکت های تجاری در مقیاس تهمت سازمان (در حال حاضر به رهبری رئیس جمهور پسران دونالد جونیور و اریک).

که در آن برخی از کارشناسان حقوقی می گویند آن را غیر واقعی انتظار یک کارآفرین تبدیل رئیس جمهور به چنین شدید مرحله, rejoinder از دیگران است که کسی تمایلی به انجام این کار نیازی به اجرا برای رئيس جمهور.

به عنوان آن می ایستد در حالی که رئیس جمهور تهمت ممکن است متعهد به جلوگیری از تضاد منافع او را ترک کرده است کمی دامنه برای کنگره مطبوعات و یا عمومی به ارزیابی خود را انطباق:

  • در انتظار دادخواهی او نشده انطباق با آنچه بسیاری می گویند یک ironclad موظف به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود را هنگامی که پرسیده شده توسط کنگره است.
  • او گفت که او نمی بهره شخصا از امضای کاهش مالیات و مشاغل قانون از سال 2017 به قانون است. بسیاری از کارشناسان می گویند که مخالف است به احتمال زیاد درست است با توجه به کسب و کار و سرمایه گذاری مربوط به مقررات در قانون است.
  • او دعاوی بر اینکه فعالیت هایی مانند تهمت هتل بازدیدکننده داشته است توسط مقامات از کشورهای دیگر به مقدار “خارجی emoluments,” ممنوع در قانون اساسی برای جلوگیری از رشوه خواری و یا نامناسب تحت تاثیر قرار.
  • در یکی دیگر از پرونده وکیل برای ناحیه کلمبیا مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته “هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به شدت overpay برای فضای رویداد در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی.”
  • مکرر ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است به مقدار تبلیغ رایگان و پا تا درآمد برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواص. مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry رفت و آمد مکرر در اسکاتلند دیده است حدود 184,000 در کسب و کار از پرسنل نظامی ایالات متحده با استفاده از آن به عنوان یک توقفگاه بین راه در پروازهای بین المللی.
  • در حالی که حمایت خود را از شرکت های جلوگیری از قابل توجه معاملات جدید در خارج از کشور در طول ریاست جمهوری خود پیشرفت های مسکونی در هند در میان یک لیست از تار-خط فعالیت های تحت تهمت ریاست جمهوری خانم Massoglia می نویسد.

آیا برای مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت خانواده و یا برای دیگر رئیس جمهور راه حل نیست آسان است. فساد را می توان روی حیله و تزویر برای تعریف برای یک چیز.

آقای بایدن خواستار, در میان چیزهای دیگر, جدید فدرال کمیسیون اخلاق با یک ساختار دو حزبی و احضاریه قدرت. و بسیاری از کارشناسان برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید مالی شفافیت در سیاست است.

“نور خورشید می تواند کار نمی کند زمانی که هیچ چیز وجود دارد آن را به درخشش در می گوید:” دکتر وینر آمریکا سازمانی موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو