مصونیت از مجازات

آنها این کار را با مصونیت از مجازات به خاطر آنها گله ایمنی. امریکا توسعه نیست گله ایمنی در برابر coronavirus اما سفید آن مردم قطعا باید آن را در برابر آنچه انجام می دهند برای مردم سیاه و سفید.

 برای coronanvirus است که تنها چند ماه. گله ایمنی در برابر آن را به توسعه. سفید نژاد پرستی در امریکا 400 سال است. سفید نژادپرستی توسعه ایمنی این همه در حالی که. در واقع به همین دلیل اسمش را سفید نژاد پرستی. هنگامی که شما آن را تماس, فقط نژاد پرستی به این معنی که به طور پیش فرض سفید نژاد پرستی.

 که فقیر, سیاه, مرد دروغ گفتن بر روی زمین در دستبند. سفید پلیس پلیس قرار دادن در وزن کامل بر او. در روز روشن. مطمئنا او می دانست که او که قرار بود برای دریافت تصویری cammed. از زوایای مختلف. از بدن دوربین بر روی بدن خود را.

 سه افسر پلیس در سکوت و یا هل دادن نگران ناظران دور. شریک در قتل است. پلیس به عنوان قاتلان. این داستان را بارها و بارها.

 اما چطور شما هرگز از دیدن یک پلیس مجبور به زانو خود را به پایین یک مرد سفید پوست گلو? او خواهد بود بلافاصله گرفته شده با اوباش.

 بازسازی. به یاد داشته باشید که زمان. درست پس از جنگ داخلی به پایان رسید و در سال 1865 سیاه پوستان در امریکا داده شد برخی از آزادی است. آن زمان برای بازسازی. اما سفید پوستان متنفر بازسازی آنقدر که بعد از 150 سال آنها را نگه داشته lynching مردم سیاه و سفید. با گله ایمنی.

 باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به سیاه پوستان حداقل برخی از, برخی از هوا برای تنفس است. اما پس از آن شده است وجود دارد سفید واکنش درست مثل وجود دارد پس از بازسازی است.

 کسی از من پرسید چرا آمریکایی ها نمی پوشیدن ماسک صورت در برابر coronavirus. من در پاسخ به دلیل آنها غیر سازشکار. آمریکایی ها نیز نمی خواهم به دسته سه تایی سگ خود را ، من توله سگ من توله سگ شایان ستایش او باید اجرا از محل. او همیشه پس cooped داخل خانه.

 اوه بنابراین وجود یک زن سفید رومینگ در اطراف پارک مرکزی در نیویورک است. شما می دانید که بزرگ واحه در باغ وحش انسانی است که در نیویورک. اما او نمی خواست او توله سگ به cooped مانند یک انسان در یک باغ وحش است. مانند او باید در یک دسته سه تایی اما نبود.

 یک مرد سیاه پوست او را متوقف بصورتی پایدار و محکم اما مودبانه. او در توصیف این پرندگان در پارک (پرندگان بودند نه زنان سفید) و گرفتن ناراحت سگ در حال اجرا در اطراف. او به نام پلیس در او. به آنها گفتم که یک آفریقایی آمریکایی بود در مورد او. آنها در آمد در حال اجرا به عنوان آنها همیشه انجام دهید. زن سفید در برابر سیاه و سفید ، زن سفید همیشه برنده است.

 او نمی دسته سه تایی سگ او اما تقریبا strangulated او را به مرگ. در نهایت او بند زده او را. سیاه و سفید مرد همیشه خیلی مودب و همیشه خیلی آرام طوری علامتی از مسابقه گفت: با تشکر از شما.

 مرد بر روی زمین بیش از حد بود یک غول مهربان. من نمی توانم نفس بکشم, او گفت:. نمی گفت: پلیس و snuffed زندگی را از او.

 یک نوجوان سیاه پوست است دویدن در محله خود را در گرجستان. سفید اوباش به او شلیک و فرار از بازداشت برای ماه تا یک تصویری از سطوح. اما در مورد مواردی که در آن وجود دارد ، چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که شده است تصویری cammed و که شما در مورد شنیدن و کسانی که نبوده است cammed و که شما هرگز در مورد ؟

 فقط تصور کنید اگر آن را یک زن سیاه و سفید در پارک مرکزی با یک مرد سفید پوست. او احساس تهدید توسط او ؟ آه که چنین مضحک فکر می کردم. چرا یک مرد سفید علاقه مند می شود در سیاه و سفید ، همیشه سفید است که شیء مورد علاقه است او نمی شود ؟ در همه جا او می رود و هر کس می خواهد یک تکه از پوست خود.

 تصور کنید اگر زن بود به نام پلیس: با سلام من این زن آمریکایی آفریقایی تبار در پارک مرکزی احساس تهدید توسط این مرد سفید. پلیس احتمالا خندید و او را.

 اکثر مردم سفید پوست در امریکا در نظر عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده خود را. اما مسیح یک مرد از رنگ مو از ram به عنوان کتاب مقدس می گوید در آن ابتدا. اما سفید پوستان نفرت نگاه واقعی نجات دهنده خود را به طوری که آنها باید از نو ساخته او در تصویر خود را: سفید چشم آبی با جریان قفل بلوند.

 چرا مردم سفید نفرت مردم از رنگ ، چرا مردم سفید نفرت عیسی از رنگ ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>