قریب الوقوع آمریکا و طالبان معامله باید هند با احتیاط

Sirajuddin حقانی معاون رهبر طالبان با فضل از 5 میلیون دلار بر روی سر خود را تعیین شده توسط آمریکا اف بی آی روز گذشته نوشت: یک قطعه نظر در نیویورک تایمز. در آن او ادعا کرد که “ما در مورد توافق با ایالات متحده و ما به طور کامل متعهد به انجام آن در هر واحد ارائه در حرف و روح.”

حدس و گمان بوده و زیاد در حالی که در مورد قریب الوقوع معامله بین آمریکا و طالبان که اجازه خواهد داد که سابق برای شروع یک مرحله به مرحله روند خروج نیروهای نظامی خود از افغانستان است. این است که در هماهنگی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده قبل از آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.

همچنین بخوانید: افغان می گویند رسیدن به پیمان برای کاهش خشونت

برای هند این خبر خوبی نیست. وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که طالبان امروز کاهش یافته است و برخی از آن مضر ایده ها از آخرین باری که اداره افغانستان است. علاوه بر این هند سرمایه گذاری منابع و تلاش برای ایجاد زیرساخت ها در این کشور و حمایت از دولت وقت. غذای آماده است که هند نمی تواند تماما بستگی دارد هر گونه شریک برای امنیت خود به عنوان اشتوتگارت. به عنوان بخشی از تقویت خود امنیت داخلی دولت باید برای جلوگیری از فشار دادن مسائل است که می تواند باز کردن شکاف در درون جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im