در آمریکا 10 درصد از کسب و کار کوچک صاحبان مهاجران آمریکای لاتین. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه wreaking ویران در کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور تنها 29 درصد از کسانی که صاحبان اعمال شده برای کمک از دولت است.

که در مقایسه با نزدیک به 80 درصد از کسب و کارهای کوچک به طور کلی که برای اعمال کمک.

این اختلاف نشان دهنده خاص چالش های مواجه شده توسط کسب و کارهای کوچک متعلق به مهاجران در زمان بحران.

بسیاری از مهاجران اجرای کسب و کار خود از خود را شخصی حساب های بانکی و لازم نیست که این نوع از روابط نزدیک با وام دهندگان است که تسهیل دسترسی به اعتبار گفت: Anette Landeros مدیر عامل شرکت فورت ورث اسپانیایی اتاق بازرگانی است. همچنین مشترک برای مهاجران به اجرای کسب و کار خود را با کمک از خانواده که بدان معنی است که آنها ممکن است حقوق و دستمزد مدارک مورد نیاز برای درخواست کمک به دولت است. و پس از آن وجود دارد مانع زبان است که می تواند اضافه کردن یکی دیگر از پرش از روی مانع به یک در حال حاضر فرایند پیچیده شدن کمک دولت است.

“آنچه ما در بر داشت این است که بسیاری از دلسردی” خانم Landeros گفت.

Lorena اسپرزا صاحب لاگونا لباس غربی در فورت ورث ،

برای مهاجران غیر قانونی که خود کسب و کار, چالش های حتی تندتر.

Lorena اسپرزا صاحب لاگونا لباس غربی در فورت ورث تگزاس کردم یک ایمیل از صاحبخانه او در اواخر ماه مارس با یک لیست از دولت کمک گزینه های او می تواند اعمال می شود به طوری که او قادر خواهد بود به پرداخت اجاره بها در حالی که فروشگاه بسته شد با توجه به همه گیر. خانم اسپرزا اعمال می شود اما او نمی واجد شرایط برای وام مانند چک حفاظت از برنامه و یا اقتصادی آسیب فاجعه وام چرا که او یک شهروند آمریکا نیست و نه ویزا.

یک مادر تنها که به آمریکا از ساکاتکاس, مکزیک تقریبا 20 سال پیش خانم اسپرزا, 38, اجرا می شود, این فروشگاه با کمک از او دو دختر و یک پسر. او را برای اعمال کمک از چک Protection Program اما او گفته شد توسط خود بانک است که او را واجد شرایط از آنجا که او نمی باید یک شماره شناسایی کارفرما. از آنجا که او در افتتاح فروشگاه در سال 2016 به عنوان یک فضای کوچک در بازار خانم اسپرزا شده است در حال اجرا آن را از حساب بانکی شخصی.

صاحبان دایره

اسپانیایی مهاجران خود را حدود 10 درصد از ایالات متحده کسب و کار هستند اما به همان نسبت بیشتر از غیر هیسپانیک مهاجران و ایالات متحده متولد شده کارگران به صاحبان کسب و کار در ایالات متحده

سهم جمعیتی نیروی کار است که صاحبان کسب و کار توسط منطقه جغرافیایی 2018

ایالات متحده آمریکا

مهاجران اسپانیایی

12.2%

غیر هیسپانیک مهاجران

11.7

ایالات متحده متولد شده

9.1

تگزاس

13.8

11.2

8.8

دالاس

11.7

10.5

8.9

منبع: جدید آمریکا اقتصاد تجزیه و تحلیل 1-سال جامعه آمریکا بررسی

تعداد Latino مهاجر صاحبان کسب و کار افزایش یافته است و 36 درصد از سال 2008 تا 2018 در مقایسه با تقریبا هیچ رشد در تعدادی از ایالات متحده متولد شده صاحبان با توجه به داده های سرشماری تحليل های جدید آمریکا اقتصاد آمریکا و پژوهش سازمان حمایت. یک 2018 مطالعه توسط اداره کسب و کار کوچک را از وکالت در بر داشت که 10 ٪ از تمام صاحبان کسب و کار در ایالات متحده هستند مهاجران آمریکای لاتین و عملیات خود را تولید حدود 36.5 میلیارد دلار درآمد کسب و کار.

بررسی لاتین صاحبان کسب و کار کوچک انجام شده در ماه ژوئن توسط آنلاین کسب و کار کوچک وام دهنده Camino مالی متوجه شد که 71 درصد از پاسخ دهندگان نمی اعمال می شود برای کمک به دولت است. در میان کسانی که نمی اعمال می شود تقریبا 19 درصد بر این باور بودند که ممکن است واجد شرایط اما نیاز به کمک های فنی پر کردن برنامه.

“که مجموعه تن از مردم چه فکر می شد. دلسرد و بی اطلاع من فکر می کنم خواهد بود این دو واژه های توصیفی است که من استفاده از” گفت: Camino مالی مدیر اجرایی شان Salas. حدود 80 درصد از لاتین متعلق به کسب و کار متوسط کمتر از 250.000 دلار درآمد در یک سال با توجه به Camino مالی را 2019 آمریکا Latinx کسب و کار کوچک نظرسنجی. خود شرکت نیست به اندازه کافی بزرگ برای واجد شرایط به عنوان یک PPP دهنده اما با تمرکز بر آموزش به مشتریان خود در مورد نحوه درخواست برای کمک.

به دنبال کمک

کسب و کارهای کوچک متعلق به Latinos کمتر به احتمال زیاد به درخواست کمک دولت از کسب و کار کوچک جامعه به عنوان یک کل.

به اشتراک گذاری از کسب و کار است که اعمال می شود برای کمک دولت با مالکیت

لاتین-متعلق به کسب و کارهای کوچک

همه کسب و کارهای کوچک

کاربردی

29%

کاربردی

79%

لاتین-متعلق به کسب و کارهای کوچک

همه کسب و کارهای کوچک

کاربردی

29%

کاربردی

79%

لاتین-متعلق به کسب و کارهای کوچک

همه کسب و کارهای کوچک

کاربردی

29%

کاربردی

79%

لاتین-متعلق به کسب و کارهای کوچک

کاربردی

29%

همه کسب و کارهای کوچک

کاربردی

79%

منابع: COVID−19 Latinx تاثیر بررسی توسط Camino مالی از 497 لاتین متعلق به کسب و کارهای مشتق شده از 29,164 وام کسب و کار برنامه های کاربردی به Camino مالی ژوئن 10-25 (Latino متعلق به کسب و کار); NFIB-Covid-19 کسب و کار کوچک بررسی ایمیل به NFIB عضویت پایگاه داده در حدود 300,000 صاحبان کسب و کار کوچک جولای 20-21 با 654 قابل استفاده و پاسخ (همه کسب و کار)

دولورس هرناندز 45 باز او را لوس Paisanos Restaurante Y Taquería در فورت ورث 16 سال پس از او آمد به آمریکا از, San Luis Potosí, مکزیک در سال 1995. پس از کار به مدت چند سال در رستوران های مختلف او را نجات داد تا به اندازه کافی پول برای شروع کسب و کار خود را, که در آن او کار کرده است با فرزندان خود خواهر و برادر و خانواده خود را.

دولورس هرناندز در خدمت مشتریان در رستوران لس Paisanos Restaurante Y Taquería در فورت ورث ،

عکس: Ilana Panich-Linsman برای وال استریت ژورنال

خانم هرناندز 45 آمد به آمریکا از, San Luis Potosí, مکزیک در سال 1995. پس از کار کردن در رستوران های مختلف برای او ذخیره شده و به اندازه کافی پول برای شروع کسب و کار خود را از 16 سال بعد.

عکس: Ilana Panich-Linsman برای وال استریت ژورنال

خانم هرناندز سعی کردم انجام تنها takeout سفارشات در طول دو هفته گذشته از ماه مارس, اما تصمیم گرفتم به رستوران پس از او را دیدم فروش پاییز 90٪. پس از آن هفت نفر از بستگان او که مشغول به کار با او را ترک کرده بود چرا که او نمی تواند استطاعت به پرداخت آنها ندارد. در ژوئن 3, هنگامی که تگزاس اجازه اکثر کسب و کار در عمل 50 درصد ظرفیت خانم هرناندز بازگشایی رستوران خود را. در حال حاضر او در عمل این رستوران در خدمات کامل با او شریک کسب و کار و تنها سه کارمند. او گفت که او انجام می دهد فقط در مورد هر کار خودش بسته به روز, چرا که او نمی تواند استطاعت به پرداخت خود کارگران برای چند ساعت.

نرخ بیکاری در این بیماری همه گیر کاهش یافته است به طور نامتناسبی در لاتین, زنان بسیاری در صنعت خدمات. در اینجا چگونه جنسیت و نژاد و شغل کمک به تعیین این که چه کسی بیشترین آسیب پذیر در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. تصویر: کریستال تای

خانم هرناندز گفت که او قادر به رستوران برای دو ماه به خاطر او راه اندازی یک طرح پرداخت با صاحبخانه و ذخیره کرده بود برخی از وجوه که در بانک حساب. “مشکل واقعی این است که در پایان روز آن پس انداز نیز راه شریک زندگی کسب و کار من برای پرداخت وام مسکن ما,” او گفت:.

پس از ملاقات با او حسابدار در ماه ژوئن خانم هرناندز متوجه شدم او از دست رفته صورتهای مالی و او نمی خواهد قادر به درخواست کمک دولت. او در حال حاضر برای مقابله با انباشته اجاره از ماه رستوران بسته شد و 2019 مالیات او هنوز نشده پرداخت می شود.

خانم هرناندز می نویسد: در یک بررسی به تولید و فروشنده.

خانم اسپرزا غربی پوشیدن صاحب فروشگاه گفت که او نمی خواهد بود قادر به بازیابی این سال از ضرر و زیان پس از تعطیل برای بیش از یک ماه است. مشتریان خود را بیشتر به فروشگاه برای خرید چکمه های کابوی پیراهن یا کلاه برای تجمعات خانواده بزرگ مانند quinceañeras اما آن وقایع نیست اتفاق می افتد دیگر. او گفت: او در حال حاضر حدود 30 درصد از فروش او ساخته شده قبل از این بیماری همه گیر.

خانم اسپرزا گفت که او نمی خواهد بود قادر به پوشش اجاره کنه اگر او تا به حال برای بستن دوباره ذخیره کنید. او گفت: او می خواهم که به اندازه کافی برای پوشش سه ماه اما پس از آن او نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه خانه او زندگی می کند و یا غذا و یا هر گونه شرایط اضطراری که ممکن است آمده است.

“این انتخاب بین پرداخت اجاره برای فروشگاه و یا پرداخت برای آنچه که من باید برای کودکان,” او گفت:.

خانم اسپرزا بازیابی یک لباس برای یک مشتری.

نوشتن به Inti Pacheco در inti.pacheco@wsj.com

کوچک کسب و کار راهنمای بقا

بیشتر بخوانید از وال استریت ژورنال راهنمای بقا برای کسب و کارهای کوچک مرور از طریق این زمان دشوار است.

چگونه Coronavirus است که هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک در نزدیکی شما

میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند به عنوان یک ویروس کشنده با شدت گرفتن در سراسر کشور است. ببینید که چگونه خود را از دولت و شهرستان ها به مراتب.

همه گیر را شوخی بی رحمانه در یک کسب و کار کوچک: یک مشغول فروشگاه دوچرخه با دوچرخه برای فروش

فروشگاه دوچرخه صاحب جان هیوز دارای خطوط پایین بلوک. اما تعمیر مشاغل تنها با پرداخت صورتحساب برای مدت طولانی. آیا تا به حال به او بگویید: “دوست عزیز حداقل شما مشغول نگه داشتن.”

دیدار با صاحبان کسب و کار شکستن با بانک های خود را

زمانی که بانک های خود را شکست خورده و آنها را در یک لحظه از بحران, بسیاری از شرکت های خود را PPP وجوه دیگر. در حال حاضر آنها در حال حرکت بقیه پول خود را.

کمک برای کسب و کار کوچک صاحبان: پول سوالات

برای بسیاری از کارآفرینان خط بین شخصی و کسب و کار امور مالی تار است که می توانید آنها را در یک وضعیت مخاطره آمیز زمانی که همه چیز به جنوب. ما امور مالی شخصی تیم پردازد سوالات رایج از کسب و کار کوچک صاحبان.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو