صندوق بین المللی پول, بانک جهانی صورت سیل از درخواست کمک از کشورهای در حال توسعه

یک پزشک آماده را با یک سواب نمونه برای تست یک زن برای coronavirus در احمدآباد هند. هند برای دریافت $1 میلیارد دلار از بانک جهانی برای تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

عکس: amit دیو/ایسنا

سلامت اقتصاد جهانی پایین می آید به یک مسابقه بین سیل پول از بازارهای در حال ظهور در میان coronavirus همه گیر و تلاش های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به پمپ برگشت پول در.

دو مستقر در واشنگتن موسسات مالی و پیدا کردن خود را در مواجهه با بزرگترین چالش از آنها تاسیس شد به عنوان قلب سیستم پولی بین المللی در 1944 در برتون وودز کنفرانس. صندوق بین المللی پول منی ماموریت بود برای حفاظت از ثبات مالی جهانی برای جلوگیری از تکرار رکود بزرگ در حالی که بانک جهانی به بازسازی افغانستان جنگ زده اقتصاد اروپا است.

“ما به دنبال در یک کالا-قیمت فروپاشی و سقوط در تجارت جهانی بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم از 1930s گفت:” کن روگوف سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول در حال حاضر در دانشگاه هاروارد. بهمن دولت-بحران بدهی است که مطمئن شوید که به دنبال او گفت: “این سیستم فقط نمی تواند این مسئولیت رسیدگی به بسیاری از پیش فرض ها و تجدید ساختارها در همان زمان.”

“این کمی مانند رفتن به بیمارستان و آنها می توانید یک تعداد معینی از Covid-19 بيمار اما آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آنها را همه در یک بار. وی با اشاره به بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

بیش از 90 کشور باید پرسید در مورد کمک مالی از صندوق بین المللی پول—نزدیک به نیمی از کشورهای جهان—در حالی که حداقل 60 به دنبال سود خود را از بانک جهانی برنامه. این دو نهاد با هم باید منابع نزدیک به 1.2 تریلیون دلار است که آنها گفته اند که آنها را در دسترس برای نبرد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر اما سوال این است که آیا آنها می تواند به سرعت حرکت می کند به اندازه کافی برای معکوس نصب خسارت.

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

از ماه ژانویه حدود 96 میلیارد سرازیر است از بازارهای در حال ظهور با توجه به داده ها از موسسه مالی بین المللی, یک گروه بانکی بیش از سه برابر $26 میلیارد خروج در طول بحران مالی از یک دهه پیش.

“ما پیش بینی بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ” Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول روز پنجشنبه گفت. “این چشم انداز تاریک و دلگیر امر به پیشرفته و اقتصادهای در حال توسعه به طور یکسان. این بحران می داند هیچ مرزهای. همه لطمه می زند.”

خانم Georgieva گفت که سه ماه پیش صندوق بین المللی پول انتظار سرانه درآمد به رشد در 160 از صندوق بین المللی پول 189 کشور عضو, اما در حال حاضر گفت: صندوق بین المللی پول انتظار دارد که درآمد سرانه به کوچک شدن در 170 کشور است.

صندوق بین المللی پول را رهبر تحویل این سخنرانی از طریق ویدئو در پیش از نشست بهار صندوق بین المللی پول و بانک جهانی—برگزار می شود عملا در هفته آینده پس از حضوری گردهمایی لغو شد با توجه به کوروناویروس. او برشمرد coronavirus پاسخ صندوق بین المللی پول بود و خواهد بود که تمرکز این جلسه بحث.

او گفت که صندوق بین المللی پول هیئت اجرایی متشکل از نمایندگان کشورهای عضو موافقت کرده بود به دو برابر ظرفیت از دو صندوق بین المللی پول با اعطای وام اضطراری برنامه های ایجاد شده پس از بحران مالی جهانی است که می تواند با پول نسبتا کمی از رشته های متصل.

اولین برنامه ای است که سریع تسهیلات اعتباری ارائه می دهد که صفر درصد وام اضطراری به کشورهای کم درآمد و قبلا مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به بلایای طبیعی و بیماری همه گیر ابولا. دوم سریع ابزار تامین مالی دارای یک نرخ بهره در حدود 1.5%.

صندوق بین المللی پول دو برابر اندازه از امکانات از 50 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار, او گفت:. کشورها در حال حاضر ساخته شده درخواست به ضربه بزنید حدود 20 میلیارد دلار با توجه به ارشد صندوق بین المللی پول. پول شروع به جریان—$120 میلیون دلار به قرقیزستان 166 میلیون دلار در ماداگاسکار $109 میلیون دلار به رواندا 143 میلیون به هندوراس 115 میلیون دلار به چاد.

بانک جهانی سریع ردیابی 27 درخواست وام به طور خاص برای coronavirus پاسخ با حدود 40 بیشتر در خط لوله خود را. اوایل پروژه های شامل بودجه برای اتیوپی به خرید تجهیزات پزشکی برای مغولستان به آموزش اضافی مراقبت های بهداشتی کارگران و کامبوج برای ایجاد آزمایشگاه و انزوا و مراکز درمانی در 25 استان بیمارستان.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass تداوم آرنج در پایان یک نشست خبری در Covid-19 ماه گذشته در واشنگتن است.

عکس: نیکلاس kamm/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در بزرگترین برنامه اعلام کرد به تاریخ هند دریافت خواهد کرد $1 میلیارد دلار از بانک جهانی برای غربالگری تماس با ردیابی و تشخیص آزمایشگاهی به تولید تجهیزات حفاظت شخصی و راه اندازی جداسازی بخش.

صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان گیتا Gopinath است گفت: رکود اقتصادی جهانی در سال 2020 خواهد بود حتی بیشتر شدید از یکی از آخرین.

آکسفام بین المللی, جهانی, غیر انتفاعی, سازمان تخمین می زند که بیش از نیم میلیارد نفر در سراسر جهان می تواند سقوط به فقر تعریف شده به عنوان درآمد کمتر از $5.50 در روز است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که احساس در سراسر جهان گفت:” خوزه ماریا ورا آکسفام موقت مدیر اجرایی. “اما برای مردم فقیر در کشورهای فقیر که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن وجود دارد تقریبا هیچ تورهای ایمنی برای جلوگیری از آنها را از افتادن به فقر است.”

در حالی که بزرگترین اقتصاد باید توانایی مالی هزار میلیارد دلار از برنامه های محرک اقتصادی و بانک مرکزی است که می تواند راه اندازی گسترده خرید اوراق قرضه برنامه های بسیاری از طبقه متوسط و کم درآمد کشورهای دیگر گزینه های آسان.

“در زمانی که نیازهای مالی این کشورها می رویم تا دسترسی از داخلی و بین المللی سرمایه گذاری کوچک شدن است” گفت: Eswar پراساد استاد در دانشگاه کرنل و یک اقتصاددان سابق صندوق بین المللی پول. “این است که آیا جهانی ایمنی خالص است که رفتن به محل کار برای این لحاظ اقتصادی آسیب پذیر کشور است.”

به طور معمول صندوق بین المللی پول و بانک جهانی وام و برنامه های می تواند ماه به تاسیس و با مقامات دهندگان سفر به این کشور برای مذاکرات بیش از ضوابط و شرایط از برنامه های.

این بیماری همه گیر در حال حاضر طرح میتوانست به این عمل است. کارکنان این دو نهاد شده اند کار از خانه برای نزدیک به یک ماه پس از صندوق بین المللی پول کارمند تشخیص داده شد با Covid-19 و تقریبا تمام سفر متوقف جایگزین با Webex meetings در تمام ساعات روز و شب به جای مناطق از کشورهای عضو.

یک زن یک سواب نمونه گرفته شده در روز چهارشنبه در بمبئی هند و در میان کشور coronavirus مستند.

عکس: Himanshu Bhatt/زوما پرس

بر خلاف معمول صندوق بین المللی پول نجات بسته است که اغلب وام را مشروط به اصلاحات در سیاست—از جمله کاهش کسری بودجه و بهبود جمع آوری مالیات و مبارزه با فساد اداری تلاش—موسسه ارسال می تواند با پول کمتر از حد معمول شرایط گفته تحلیلگران.

“هر کس می داند که این تا حد زیادی نه ناشی از سیاست های بد برای بیشتر قسمت ها و در نتیجه ما نباید اعمال طاقت فرسا محدودیت” گفت: یوسف Gagnon, یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد و سابق بالا فدرال رزرو و وزارت خزانه داری رسمی.

دیوید Malpass بانک جهانی رئیس جمهور گفت: نهاد او خواهد اختصاص 160 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری همه گیر را اثر.

کشورها نیز می تواند به نوبه خود به سنتی صندوق بین المللی پول برنامه هایی که می توانید در قرعه کشی کامل آن منابع نزدیک به $1 تریلیون.

که تریلیون دلار در وام توانایی باید به اندازه کافی برای در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور اگر این ویروس را تحت کنترل در آورده است در میان مدت به گفته دیوید دلار سابق بانک جهانی و وزارت خزانه داری رسمی در حال حاضر در موسسه بروکینگز.

“من فکر می کنم آنها باید از این منابع برای سال 2020 است. یک سوال کلیدی است که رفتن به به چه حد این کل بهداشت عمومی ادامه بحران در 2021” آقای دلار گفت.

نوشتن به جاش Zumbrun در [email protected] و دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>