صندوق بین المللی پول کاهش رتبه در حال حاضر ملول چشم انداز اقتصادی با توجه به کروناویروس

شام از هم جدا تقسیم در یک رستوران ناحیه در نیویورک است. اقتصاد آمریکا پیش بینی برای کوچک شدن 8% این سال است.

عکس: جان Lamparski/زوما پرس

اقتصاددانان در صندوق بین المللی پول در حال حاضر می گویند اقتصاد جهانی قرارداد خواهد شد و حتی بیشتر به شدت از آنها انتظار می رود در برآوردهای منتشر شده در ماه آوریل است که شدیدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ.

صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهانی خواهد شد کوچک است 4.9% در این سال در مقایسه با آوریل خود را برآورد 3 درصد است. بین المللی موسسه وام خود را کاهش داد 2020 پیش بینی برای تمام اقتصادهای بزرگ با استناد به داده های اقتصادی بود که حتی گریمر از حد انتظار در ماه آوریل است.

بسیاری از کشورهای در حال شروع به ظهور از مستندات اعمال شده در اطراف بسیاری از نقاط جهان در ابتدای ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و در بسیاری از موارد وجود دارد نشانه های دلگرم کننده است که تعداد زیادی از کارگران در حال بازگشت به کار و فعالیت های اقتصادی با ثبات است و یا حتی برداشتن.

اما در مجموع جهان ساخته شده است که کمتر پیشرفت کمتر از حد انتظار در ماه آوریل از نظر مبارزه با این بیماری همه گیر و محور کسب و کار و بنابراین پیش بینی را بدتر شده است.

“شیب کاهش در فعالیت همراه با یک آمار فاجعه بار به بازار کار جهانی” صندوق بین المللی پول گفت: در یک به روز رسانی خود را گل سرسبد گزارش چشم انداز اقتصادی جهان که به تجزیه و تحلیل سلامت اقتصادی صندوق بین المللی پول 189 کشور عضو. صندوق بین المللی پول گفت: اشتغال جهانی ضرر در سه ماهه دوم سال 2020 می تواند معادل از دست دادن 300 میلیون شغل تمام وقت.

هر چند کاهش فعلی به نظر می رسد به طور قابل توجهی بدتر از هر چیزی پس از رکود بزرگ آن را تقریبا به عنوان بد که رکود که در سال 1929 آغاز شد. در آن قسمت از اقتصاد جهانی منقبض 10 درصد بیش از سه سال — در مقایسه با سال جاری 4.9% پیش بینی شده است. اقتصادهای پیشرفته با قرارداد حدود 16 درصد و سپس در مقایسه با 8 درصد انتظار برای این سال است.

در مقایسه با رکود بزرگ که از آن به جهان تلاش برای بازیابی برای یک دهه صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به رشد در سال آینده گفت: “که به صورت ماهانه بسیاری از کشورها ممکن است گذشت بدترین.

“که در آن اقتصاد شده اند بازگشایی فعالیت ممکن است troughed در ماه آوریل” صندوق بین المللی پول گفت.

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 4.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

در میان سخت ترین ضربه اقتصاد آمریکا است که پیش بینی برای کوچک شدن 8% این سال است. صندوق بین المللی پول تخمین زده منطقه یورو اقتصاد خواهد قرارداد توسط 10.2% برزیل 9.1% مکزیک توسط 10.5 درصد و انگلستان با 10.2%. چین انتظار می رود که تنها عمده اقتصاد به گسترش در سال 2020 اما حتی رشد است و پیش بینی می شود فقط 1%.

صندوق بین المللی پول پیش بینی های بدبینانه تر از آن منتشر شده توسط بانک جهانی پیشتر در ماه ژوئن هر چند وام دهندگان بین المللی انتظار می رود بسیار تیز کاهش در سال 2020 مؤثر در تقریبا در هر کشور و به دنبال آن بهبود در 2021.

صندوق بین المللی پول گفت که اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله بی سابقه مالی و سیاستهای پولی مورد نیاز به ادامه و است که بسیاری از کشورها خواهد نیاز به ادامه کمک های خارجی است.

“جامعه بین المللی باید بسیار گام تا حمایت خود را از برنامه ها و اقدامات ملی از جمله از طریق کمک های مالی به کشورهای محدود و بهداشتی-مراقبت از ظرفیت و هدایت کمک های مالی برای تولید واکسن به عنوان محاکمات پیشبرد طوری که مناسب و مقرون به صرفه دوز هستند و به سرعت در دسترس برای همه کشورها” صندوق بین المللی پول گفت.

نوشتن به جاش Zumbrun در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8