جفری Okamoto کار کرده است که از نزدیک با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواهد بود آمریکایی رسمی بین المللی پولی و سرگرم کننده است.

عکس: Bullit مارکز/آسوشیتد پرس

صندوق بین المللی پول به طور رسمی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به صندوق شماره 2 رسمی فقط یک هفته پس از نام او پیشنهاد شد که نشان دهندۀ تمایل به هماهنگی نزدیک با دولت آمریکا در ارائه صندوق بین المللی پول کمک های مالی به کشورهای مبتلا به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

انتصاب جفری Okamoto, بالا بین المللی رسمی در وزارت خزانه داری ایالات متحده ایجاد یک کراوات بین وزارت و صندوق بین المللی پول بین المللی وام دهنده از آخرین چاره است. صندوق بین المللی پول گفته است که آماده است برای ساخت آن در حدود $1 تریلیون وام ظرفیت موجود برای حمایت از این بحران پاسخ و بازیابی.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال آقای Okamoto خواهد شد که آمریکایی رسمی در صندوق بین المللی پول گفت: “پیام بسیار روشن است. ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به طرف دیگر از این.”

“هنگامی که ما در حال برخورد با یک وضعیت مانند ما در حال حاضر اول منظور از کسب و کار است را به ما 189 کشور عضو به نشانی نه فقط زمان لحظه ای از تثبیت بیمار بلکه مرحله تنظیم برای بازیابی,” او گفت:. “این است برای رفتن به یک بلندمدت تلاش برای آوردن کشورها به رفاه است.”

صندوق بین المللی پول است که در مجموع متعلق به آن 189 کشور عضو اما آمریکا تا کنون این موسسه بزرگترین سهامداران و حمایت خود را به سرعت می تواند سرعت بخشیدن به برنامه های صندوق.

آقای Okamoto, 35, شده به خزانه اقدام دستیار وزیر خزانه داری در امور مالی بین المللی و توسعه, که در آن او کار می کرد از نزدیک با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای سه سال گذشته است.

آقای Okamoto کمک کرده است وزیر پیشبرد این دیدگاه که با ثبات و رو به رشد اقتصاد جهان است که در بهترین منافع آمریکا نیز هست. او همچنین از نزدیک با Kristalina Georgieva صندوق بین المللی پول جدید مدیر عامل هر دو در زمان ایفای نقش به عنوان صندوق بین المللی پول و رهبر قبلی تصدی به عنوان شماره 2 رسمی در بانک جهانی.

در بیانیه خانم Georgieva گفت: “صندوق بین المللی پول قرار دادن همه دست به دست در عرشه به ما کمک عضویت آدرس این بحران و جفری خواهد نقش کلیدی در تلاش های ما.”

آقای Okamoto گفت: او را دیدم ماموریت خود را به عنوان تضمین صندوق بین المللی پول عمل می کند به سرعت با آن برنامه است که می تواند به ارائه کمک های مالی به دولت های بی ثبات. صندوق بین المللی پول $50 میلیارد دلار وام مقامات که آن را می توانید در زیر سریع پرداخت مقامات. کامل 1 تریلیون دلار در دسترس به صندوق بین المللی پول می تواند پشتیبانی وام به دولت است که می تواند به عنوان یک تاسیسات در میان یک بحران است.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه شدید فروش در بازارهای مالی سرمایه های آب گرفتگی از بازارهای در حال ظهور در هفته های اخیر و فرستاده در حال ظهور در بازار ارز به شدت پایین.

داده ها از موسسه مالی بین المللی نشان می دهد که جریان سرمایه از بازارهای نوظهور بوده و حتی بزرگتر از طول بحران مالی جهانی. کشور در چنین وضعیت می تواند به نوبه خود به صندوق بین المللی پول برای حمایت مالی.

ایالات متحده فدرال رزرو همچنین افزایش قابلیت های آن برای اطمینان دلار نمی ناپدید می شوند از بازارهای بین المللی است. در روز یکشنبه, تغذیه, تنظیم یک برنامه با پنج خارجی دیگر بانک های مرکزی از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن به دلار آمریکا در دسترس در خارج از کشور نزدیک به صفر و نرخ بهره برای دوره تا 84 روز برای اطمینان از بازارهای don’t run کوتاه از ارز خارج از ایالات متحده فدرال رزرو همچنین با استفاده از این قدرت در طول بحران مالی جهانی گسترش برنامه شامل حتی یک خانواده بزرگتر از همتای بانک های مرکزی.

آقای Okamoto گفت که صندوق بین المللی پول آماده شود باید به عمل سریع تر از همیشه قبل از در پاسخ به coronavirus.

“این است که در آن ریشه جهانی بهداشت بحران است که به طور کامل متفاوت از آنچه که ما قبل از دیده می شود,” او گفت: با اقدامات بی سابقه مورد نیاز برای حفاظت از زندگی مردم در سراسر جهان بی سابقه اقتصادی در پاسخ به عنوان به خوبی. “این تنها بدان معنی است شما را مجبور به واکنش نشان می دهند سریع تر واکنش نشان می دهند در مکان های بیشتر در همان زمان و به این معنی شما را مجبور به واکنش نشان می دهند در راه است که بسیار بیشتر هماهنگ در سراسر برنامه.”

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de