تصور زندگی عیسی مسیح, همسر

انجیل هرگز ذکر است که عیسی تا به حال یک زن اما نه آنها قطعی می گویند او نیست. به عنوان Sue Monk Kidd اشاره در یادداشت نویسنده به “کتاب آرزوهای,” کتاب مقدس سکوت خود را در زندگی از سن 12 تا 30. به نظر می رسد معقول و منطقی است که فرض کنیم که مانند بسیاری دیگر از مردان یهودی از زمانی که او ازدواج کرده بود.

از این فرض کید تصور Ana, زن جوان می شود که عیسی در رمان است. بزرگ شده در یک خانواده ثروتمند او رشد می کند تا به یادگیری خواندن و نوشتن مهارت است که به شدت دلسرد را در زنان است. او دارای یک شدید تصمیم به درک او هدیه – داخلی او زندگی و بالا بردن صدای زنان با نوشتن تاریخ از زندگی خود را.

آنا می افتد در عشق با عیسی آرام شدت گرم و خنده. آنها پس از ازدواج با او حرکت می کند با خانواده های خود فقر است. اتحادیه خود را خوشحال است اما آنا باید تحمل غیبت های طولانی برای اولین بار هنگامی که عیسی می رود به دنبال کار و بعد از آن زمانی که او شروع به موعظه.

کید می کشد خاموش به چالش کشیدن شاهکار نگه داشتن Ana داستان uppermost. دیگر رمان نویسان تصور انسان از طرف عیسی و برخی از پیش بینی او را به عنوان ازدواج کرد. اما دیگر هیچ نویسنده وزین یک شریک است که می تواند ایستادن روی خود, است که از نظر فکری و معنوی و همسان با عیسی مسیح. آنا می داند چگونه پاره او بین ارائه برای خانواده خود و پاسخ دادن به یک تماس به موعظه. او هم تا به جاه طلبی.

بسیاری از خوانندگان ممکن است تعجب که چرا Kidd قلم بیش شگفت انگیزی عمل می کند که عیسی مسیح ثبت شده است به عنوان داشتن انجام می شود. با تاکید بر یک عیسی بود که به عنوان هنوز مطمئن نیستید از مسیر خود کید می دهد آنا فضا به کشف خود. هر دو از آنها را “آرزوهای” که به کتاب عنوان آن است. خود شامل بهبود بشریت و او عبارتند از: برآورده ساختن میل به مطالعه و نوشتن.

Kidd پژوهش به قرن اول یهودی زندگی همراه با توصیف واضح از روستاها و زمین را Ana داستان زنده آمده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de