اگر شما “بیدار” شما “خواب”?

Hallelujah! Tendentious صحبت سر و rabble-rouser کتی هاپکینز شده است تا در نهایت بوت کردن توییتر برای او “نفرت انگیز رفتار”. در یک رشته طولانی از ننگین و نظرات موهن که او در نهایت حذف شده است او هدفمند مسلمانان, مردم سیاه و سفید, “سمت چپ” مردم اسکاتلند والدین تک افراد چاق, افراد از گروه های کم درآمد مردم با محل مضمون نام (با وجود نامگذاری او دختر خودش “هند”) و حتی رپ Stormzy. بی بی سی, متاسفانه صاحب این یکی داشتن انداخته هاپکینز بر روی جهان پس از او انتخاب شد به عنوان یک شرکت کننده برای بازی واقعیت نشان می دهد, شاگرد.

البته تصمیم قطبی Twittersphere. آنچه را نمی کند متضاد در اوردن مخاطبان این روز ؟ وجود دارد هیچ میانه کنه. نیمی از آنها سرخوشی در خروج. دیگران را ببینید هاپکینز در دهان بندکردن به عنوان اساسی حمله به آزادی بیان است. بیایید روشن امتیاز از آزادی بیان می آید با یک طرف کمک از مسئولیت. یک تفاوت وجود دارد میان یک فکری مخالف نظر و نفرت شد. کتی هاپکینز به نظر می رسد به rile مردم و ایجاد یک خصمانه exclusionist و سمی جامعه است. به حق این می رود در برابر توییتر کدهای رفتاری و اگر شما شکستن قوانین باشگاه درست مثل هر جای دیگری شما حذف شدند.

در واقع کتی هاپکینز ابتذال به جرم من حساسیت در بیشتر مواقع از من مراقبت به یاد داشته باشید. من حدس می زنم که من یک “دانه برف” به جز برای این واقعیت است که من بیش از حد قدیمی به نام یکی ظاهرا. من هرگز واقعا بمب مورد اینکه آیا او جناح راست یا چپ. آن را واقعا مهم نیست. نژادپرستی نفرت انگیز و باید رد همه طرف. در عین حال با حمایت از هاپکینز بان من ظاهرا چپ به طور پیش فرض. اگر شما در حال ضد نژادپرستانه شما به نام “lefty”. اگر شما در حال ضد Brexit شما lefty. اگر شما در حمایت از حقوق همجنسگرایان, گیاه خواری و یا باور خطرات تغییر آب و هوا شما یک lefty. در واقع اگر شما از بیان هر به ظاهر مدنی و inclusionist انداز شما در حال harangued و heckled به عنوان یک lefty.

برچسب های چپ و راست پرت اطراف بدون هیچ گونه اختیار و به نظر می رسد با کمی درک آنچه آنها در واقع به معنی. سنتی مفهوم چپ گرایش به کسی که برابری طلب و ضد سلطنتطلب و ضد globalist و زیر Marxian اقتصاد است. بدیهی است که چپ می آیند در بسیاری از سایه ها و اندازه ها, اما این طبقه بندی به طور کلی متصل به کسانی که جذب کمونیستی/ سوسیالیستی آموزه.

من باور نمی کنم که مجبور به توزیع مجدد ثروت است. من معتقدم در ایجاد فرصت ها برای همه از طریق بازار آزاد کارآفرینی تلاش و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است. من راحت با این وجود از آرمان های مالی و مفهوم مالکیت خصوصی. در واقع کل زندگی حرفه ای صرف شده در یک سرمایه داری ساخت و به من اختصاص داده شده globalist (من اعتقاد دارم که جهانی شدن اجتناب ناپذیر است برای خوب از سیاره ما). پس چگونه بودن در برابر هر گونه تعصب و یا مایل به نگه داشتن دولت به حساب آن ملال انگیز دست زدن به Covid بحران مهاجرت و یا مبارزه با تروریسم در اروپا شکست مفتضحانه را به من lefty? هر فردی که رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا و یا حزب محافظه کار حزب به طور خودکار یک جناح راست فعال یا ضد مهاجر نژادپرستانه? البته که نه. Mea culpa من رای دادند برای دیوید کامرون (دو بار).

اگر من یک lefty پس من احتمالا “بیدار”? فرهنگ لغت تعریف بیدار شد به عنوان “آگاهانه بودن از تبعیض نژادی در جامعه و اشکال دیگر از ظلم و ستم و بی عدالتی”. نیست که چیز خوبی ؟ هنوز بیدار به نظر می رسد استفاده می شود اغلب در رسانه های اجتماعی به عنوان یک توهین توسط کسانی که احساس می کنند که نشان دادن هر درجه از همدلی به فضيلت و صفت است. خوب, من می گویند سوء استفاده دور. من می خواهم و نه بیدار از خواب سریع. به عنوان بروس اسپرینگستین گفت: “ایمان در رهبران خود را و یا در هر چیزی شما را کشته”. من که هستم به استدلال می کنند با رئیس ؟

ما پیچیده موجودات است. به همین دلیل آن را بیهوده و ریاکارانه به منظور تلاش برای قرار دادن مردم به جعبه. برای مثال من خودم میانه و بزرگ است. اما گاهی اوقات من کمی به سمت چپ از مرکز, گاهی اوقات کمی حق با توجه به وضعیت. خود را در سیاست و وابستگی به طور مداوم ebbing و جریان بسته به نوع تغییر در شرایط. سپس شما باید سوئیچ hitters که در دسته بندی خود را با توجه به مخاطب. رهبر مبارزه با تروریسم در اروپا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه مرد انگلیسی, Nigel Farage به نظر می رسد ضد ایجاد در سه شنبه, چهار شنبه و جمعه است و بخشی از نخبگان در تمام روز های دیگر.

کسانی هستند که به دنبال تفرقه بینداز و حکومت با استفاده نادرست و نامناسب برچسب برای بهره برداری اقتصادی-اجتماعی شکاف در جامعه است. بیش از پنج سال گذشته یا بیشتر فعالان شده است با موفقیت با استفاده از و یا ایجاد یک بحران پس از دیگری به تقسیم جامعه انگلستان در امتداد خطوط قبیله ای. برچسب زدن مردم به عنوان چپ یا راست یقه سفید یا آبی یقه Remainer یا Leaver استقرار و ضد استقرار بیدار یا unwoke طراحی شده است که بیشتر این برنامه. این یک پیچ خورده تکرار سیاست هویت است که ظهور سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook را فعال کرده است. علاوه بر این برچسب زدن مردم در هوی و هوس به سمت چپ یا راست یک تنبل deflective تاکتیک استفاده می شود توسط کسانی که واقعا مایل به تعامل با مخالفان در ایمان خوب است یا به شیوه ای سازنده. ما قبل از قضاوت هر یک از دیگر. در واقع ما طعمه و ، هر یک از دیگر بر روی اینترنت به عنوان baying مخاطبان تماشای وحشیانه عینک; بدون شک بخشی از راه الهام ما به اصطلاح رهبران رفتار در مجلس. آن زمان برای همه ما برای جلوگیری از رفتار مانند زمین بازی قلدر جلوگیری از تماس هر یک دیگر بی معنی نام و در واقع گوش دادن. در غیر این صورت اجازه دهید گفتگو را در اینجا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>