اگر همکار شما است Covid-19 خواهد کارفرمای خود را به شما بگویم ؟

در فولکس واگن کارخانه مونتاژ در تنسی کارگران دسترسی از طریق یک شرکت برنامه دقیق و به روز رسانی روزانه از این گیاه Covid-19 موارد است.

عکس: جان مورگان/آسوشیتد پرس

با بیشتر کارگران در کار شرکت ها از لباس فروشان به خودرو سازان به طور فزاینده ای در مقابله با یک مشکل سوال: اگر یک کارمند تست مثبت برای Covid-19 که باید گفت ؟

کارفرمایان ممنوع شده توسط قانون فدرال از شناسایی آلوده کارگر. فراتر از آن, هیچ, جهانی, راهکار برای چه یا چگونه تایید موارد باید افشا شود و به آنها در نتیجه یک درهم آمیخته از روش های است که می تواند به طور گسترده ای متفاوت است حتی در همان صنعت است. کارگران در فولکس واگن AG به طور موثر قادر به پیگیری آزمون مثبت در میان کارکنان هر روز در حالی که عفونت در Toyota Motor Corp گیاهان نگهداری می شوند به یک دایره تنگ این شرکت ها می گویند.

ابهام در سمت چپ برخی از کارگران مضطرب در مورد اینکه آیا جدید و نسبتا تست نشده پروتکل با عجله به محل در ماه های اخیر در واقع کار به ویژه هنگامی که برخی از کشورهای در حال دیدن یک تجدید حیات در موارد جدید.

“هیچ کس واقعا پاسخ صحیح در همه این زمینه گفت:” راشل بنتون یک کارگر در یک General Motors Co. کارخانه مونتاژ در اسپرینگ هیل, Tenn. مدیریت “واقعا نمی گفت خیلی صادقانه به شما بگویم اما من نمی دانم چه مقدار از آنها می گویند.” سخنگوی جنرال موتورز گفت: آن معتقد است پروتکل های خود را در حال کار.

چگونه و آیا به افشای تست مثبت است بخشی از یک عمل متعادل مقابله با کارفرمایان در طول coronavirus بیماری همه گیر. شرکت داشته اند به وزن نگرانی های حریم خصوصی حقوقی مسئولیت ایمنی محل کار و غيبت بدانند همه چیز از زمانی که به آزمون کارکنان به آنچه آنها می توانید از آنها بخواهید در مورد سلامت خود و یا زندگی در شرایط دشوار ،

در فولکس واگن کارخانه مونتاژ در تنسی کارگران دسترسی از طریق یک شرکت برنامه دقیق و به روز رسانی روزانه از این گیاه Covid-19 موارد است.

آنها می توانید ببینید که چگونه بسیاری از کارگران آزمایش مثبت و منفی از گیاه بازگشایی در مه—وجود داشته است 26 امتیاز مثبت آزمون از سهشنبه ترکیب هر دو گزارش خود موارد و افراد مورد آزمایش در محل کار و بررسی نتایج این شرکت تماس-ردیابی و تحقیقات و با توجه به اسناد مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال. کارگران همچنین دریافت اطلاعات در جدیدترین موارد و اقدامات انجام شده برای منزوی کردن مردم که تست مثبت است.

“اگر شما شفاف با این اطلاعات پس از آن هیچ راهی وجود دارد که مردم می توانند با ایجاد یک شایعه فرهنگ گفت:” توماس du Plessis, این گیاه را اجرایی. “این کار فوق العاده.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در تویوتا اگر مدیران در شرکت ایالات متحده کارخانه های یادگیری از تایید Covid-19 مورد آنها با استفاده از تماس با ردیابی برای شناسایی افرادی که ممکن است تعامل با بیمار و کارکنان در 48 ساعت قبل از فرد آلوده برگزاری نمایشگاه علائم و پس از آن به اطلاع افراد شرکت اعلام کرد.

“فقط اعلام تعداد COVID موارد در یک سایت داده شده است نه مولد” یک سخنگوی این شرکت نوشت: در یک ایمیل.

دستورالعمل های تهیه شده توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری می گویند کارفرمایان باید اطلاع رسانی به هر کسی که در تماس با یک کارگر که آزمایش مثبت است.

بسیاری از کارفرمایان با بیش از 10 کارگران مورد نیاز برای ورود به سیستم محل کار-بیماری های مرتبط با, و آسیب از جمله Covid-19—با OSHA. هر کارگر می تواند درخواست یک کپی از ورود به سیستم است که این شرکت باید تا پایان روز کسب و کار بعدی.

در پاتاگونیا, Inc., یک کارمند که فکر می کند آنها آلوده شده اند ممکن است مجموعه یک واکنش زنجیره ای. هنگامی که یک کارگر یادداشت های او یا او تا به حال تماس با کسی که تست مثبت یا در حال تجربه علائم این شرکت هشدار دیگران که در نزدیکی فرد گفت: دین کارتر و فضای باز-لباس شرکت رییس منابع انسانی و خدمات مشترک. اگر کارمند به پایان می رسد تا تست مثبت “ما بلافاصله قرنطینه کل گروه,” او گفت:.

مدیران به کارکنان که کار در همان منطقه به عنوان کارمند به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها ممکن است در معرض. اگر شرکت می آموزد مثبت مورد در حالی که کارگران هنوز در این کار آنها را به خانه فرستاد. پاتاگونیا سپس می پردازد به ارسال یک پزشکی کارگر به کارکنان خانه به اداره Covid-19 آزمون و درخواست کارگران به قرنطینه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

خواهد شفافیت مورد تایید Covid-19 مورد در محل کار به شما احساس امن تر رفتن به محل کار ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

باید کسی تست مثبت در تکنولوژی راه اندازی سریع است که بازگشایی آن سان فرانسیسکو ستاد به تعداد کمی از کارکنان در هفته های اخیر این شرکت را به اطلاع همه کارکنان از طریق شل و ایمیل و رسیدن به صورت جداگانه برای کسانی که ممکن است در تماس با آلوده کارگر می گوید: مدیر اجرایی Domm هلند.

سریع نیز می فرستد و هر کس در خانه است. دلیل: در یک شرکت کوچک با کمی بیش از 30 نفر پرسنل بستن دفتر برای همه اجتناب داشتن به مردم تنها آقای هلند گفت. “شما کاملا نمی خواهید به فریاد در مورد هر کسی به طور خاص” او گفت:.

در کارخانه مونتاژ جنرال موتورز در Mo., گلن Kage اتحادیه رسمی در حدود 4,150-کارگر کارخانه گفت: او آموخته پنج مورد مثبت در چهار روز آخر ماه. او به نگرانی های خود را با رسانه ها که گیاه هنوز عامل پس از اتحادیه های کارگری محلی خواسته بود که آن را به طور موقت بسته برای تمیز کردن—درخواست شرکت را تکذیب کرد, او گفت:.

آقای کیج گفت: این شرکت متوقف شد به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با او در موارد تایید شده در این کارخانه برای حدود دو هفته. او به تازگی متوجه شدند یک کارگر تست مثبت تنها از طریق Facebook, اما گفت که این شرکت آغاز شده است تایید موارد جدید با او دوباره.

جنرال موتورز که حدود 48,000 ایالات متحده کارگران کارخانه گفت: زمانی که یک Covid-19 مورد تایید این کارخانه گروه پزشکی مصاحبه با فرد آلوده به شناسایی بیشتر در معرض خطر افراد و به دستور آنها برای منزوی کردن. این شرکت همچنین به اطلاع اتحادیه فروشگاه صندلی و جنرال موتورز سرپرستان اطلاع کارگران شیفت یک سخنگوی این شرکت گفت.

GM سخنگوی کاهش یافته است به نظر گیاهان خاص.

برخی از خودرو-کارگران کارخانه آلوده به ویروس هستند و خود گزارش دهی موارد خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

یعقوب Scheeler یک رهبر تیم در GM گیاه در بهار تپه آزمایش مثبت برای coronavirus به تازگی پس از کار بخشی از shift خود را در کارخانه. او گفت: جنرال موتورز در زمان هشت نام مردم او گزارش داد که با داشتن بسیاری از قرار گرفتن در معرض مستقیم به او, اما او احساس کردند کار خود را—که او را به تماس با کارگران تمام طول خط مونتاژ—به طور بالقوه قرار دادن بیشتر مردم در خطر است.

او نوشت: در Facebook صفحه برای گیاه اعضای اتحادیه: “من تست مثبت است. پس لطفا تست اگر شما از من می دانم.”

نوشتن به بن Foldy در [email protected] و تراشه برش در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im