‘اگر شما کار نمی کند شما نمی خورند’: که در آن مستندات اضافی نیش

در سراسر جهان دولتها در صورت انتخاب های دشوار در مورد چگونه برای کنترل گسترش از رمان coronavirus. اجازه دهید زندگی را در رفتن و این بیماری می تواند گسترش بدون کنترل. سفارش هر کس خانه و اقتصاد سگک.

این انتخاب ها دردناک به خصوص در کشورهایی که درصد بالایی از مردم به کار رسمی خارج از اکثر شبکه های ایمنی. دولت از مکزیک به آفریقای جنوبی گرفته اند به طور چشمگیری روش های مختلف اما در یک چیز مشترک اند: متوقف کردن بیماری همه گیر خواسته چیزی پیچیده تر از یک برش و چسباندن از پاسخ سعی در چین و اروپا و ایالات متحده است.

Arturo Granadas فروش میوه در pop-up بازارهای خیابانی در شهر مکزیک. هر روز صبح او قرار می دهد بر روی یک ماسک صورت و سر به راه اندازی خود-صورتی tarp غرفه به عنوان او را برای چهار دهه اخیر. “اگر دولت فراهم نیست جایگزین [برای کارگران رسمی] ما هیچ چاره ای به جز ادامه به بیرون رفتن و کار,” او می گوید.

مقاومت تحت فشار قرار دادند تا دولت به کاهش برخی محدودیت ها و کمک به مردم فقیر. در ضمن غیر رسمی کارگران می گویند و امیدوارند که بحران خواهد بود تا در مورد چقدر مهم هستند.

“ما نیست مشکل” آقای Granadas می گوید. “ما راه حل به ناتوانی دولت در ایجاد شغل و اشتغال پایدار.”

مکزیکو سیتی و ژوهانسبورگ

تعداد coronavirus موارد در مکزیک در حال رشد بود به سرعت خم نسبت به نوع منحنی است که تا به حال تبدیل شهرها مانند پاریس و رم و ووهان را به شهر ارواح خالی و سکوت.

اما در شهر مکزیک در یک روز صبح اخیر هر چند که در خیابان بودند ساکت تر از نرمال ناهنجار ارکستر از زندگی روزانه خود ادامه داد. سیب زمینی شیرین و فروشندگان صدا خود را یاد بخار-موتور سوت. مسطح کامیون لوله کشی خود را یک نواخت صدای جرنگ جرنگ به عنوان آنها دور شهر جمع آوری شکسته الکترونیک و با استفاده از تشک. قطار مترو clattered همراه خود را در آهنگ های خود را درب جیغ مانندی باز به disgorge جمعیت از مسافران است. و چیپس sizzled در خیابان-گوشه comalesبزرگ دور griddles.

در آرام کیکن محله ای در کنار یکی از مواد غذایی پایه ارائه موجز توضیح برای اینکه چرا coronavirus نشده بود قطع زندگی روزانه راه آن را تا به حال در جاهای دیگر.

“مکزیک نیست و اروپا” را بخوانید ثبت عکس توسط روزنامه نگار اندلس Knoll Soloff. “در مکزیک اگر شما کار نمی کند شما نمی خورند.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

در سراسر جهان دولت ها مواجه شده اند انتخاب های دشوار در مورد چگونه برای کنترل گسترش از رمان coronavirus. اجازه دهید زندگی را در رفتن و این بیماری می تواند گسترش بدون کنترل. اما منظور همه خانه و اقتصاد سگک.

این انتخاب ها دردناک به خصوص در کشورهایی مانند مکزیک که در آن امنیت اجتماعی شبکه اغلب شل و ول و میلیون ها نفر زندگی می کنند هر آنچه که آنها می توانید فشار با هم هر روز. برای این کشورها توقف coronavirus خواسته چیزی پیچیده تر از یک برش و چسباندن از پاسخ است که سعی کرده در چین و اروپا و ایالات متحده است. به جای آن نیاز به خم شدن آن راه حل برای پاسخگویی به نیازهای جهان فقیرترین مردم برای آنها ماندن در منزل بدون کار می تواند به عنوان کشنده به عنوان راه رفتن به این ویروس را پشتیبانی کنند.

“یک مستند و یا حتی اجتماعی فاصله است در واقع کمی نخبگان به عنوان یک مفهوم می گوید:” دکتر الیزابت Kimani-Murage یک محقق ارشد در آفریقا جمعیت و مرکز تحقیقات بهداشت در نایروبی, کنیا. “هنگامی که مردم در خانه زندگی می کنند که بسیار کوچک و نزدیک به هم که کار می کنند برای کسب درآمد به اندازه کافی برای زندگی کردن در آن روز چگونه می تواند به شما انتظار می رود آنها را به ماندن در خانه و ماندن در خانه به نگه داشتن یک ویروس ناشناخته دور؟”

مخالف روش

در یک افراطی در پاسخ به این سوال مکزیک است که در آن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador برای هفته brusquely نادیده گرفته و تماس های موسسه در سراسر کشور محدودیت در حرکت و یا به کسب و کار. “به یاد داشته باشید,” دولت او التماس در مارس بهداشت عمومی متوجه “بیماری ناشی از COVID-19 coronavirus جدی نیست.”

مدارس تعطیل شد و در هفته های اخیر او موافقت کرده است به برخی از اقدامات از جمله محدود کردن تجمعات به 50 نفر و سازندگان غیر ضروری کسب و کار. اما اولویت خود را, او می گوید: برای حفاظت از 60 درصد از کارگران مکزیکی که نیروی کار غیررسمی – هاوکینگ میوه شستشو توالت, آماده tacos و انجام دیگر قطعه کار می پردازد که کار به کار به صورت نقدی. زیرا این مشاغل غیر رسمی آنها تمایل به محافظت نشده توسط قانون استخدام و یا دولت تورهای ایمنی.

جروم تاخیر/AP

بی خانمان, مردم در صف برای دریافت سبد غذایی از اهدا کنندگان خصوصی در طول یک مستند شامل گسترش COVID-19 در ژوهانسبورگ مارس 13 سال 2020 است. آفریقای جنوبی این قاره را بیشتر موارد توانسته است به سرعت عفونت.

در انتهای دیگر نشستن کشورهایی مانند آفریقای جنوبی که در آن یک چهارم از نیروی کار نیز غیر رسمی. اما بر خلاف مکزیک این نهاد یکی از دقیقترین مستندات است که توقیف اکثر صنایع و ممنوع حتی, هوای آزاد, ورزش و فروش الکل و سیگار.

“کشورهایی که دارای سرعت عمل و به طور چشمگیری شده است بسیار موثر در کنترل گسترش این بیماری توضیح داد:” رئیس جمهور سیریل Ramaphosa به او اعلام آفریقای جنوبی اصلی سه هفته مستند – در حال حاضر توسعه یافته به مدت پنج هفته. پس این مستند آغاز شد و در مارس 26, در واقع نرخ تازه تشخیص داده شده مورد به شدت کاهش یافته و از 110 هر روز قبل از این مستند شروع به 67 هر روز هفته دوم خود را.

در سطح جهانی بسیاری از کارشناسان و رهبران اذعان کرد که برخی از فرم اجتماعی shutdown لازم است به سرعت گسترش COVID-19. “ما می دانیم که چگونه به را اقتصاد و برگشت به زندگی است. چه ما نمی دانیم این است که چگونه به مردم را به زندگی” گفت: رئیس جمهور غنا نانا Akufo-Addo در 27 مارس ، “ما خواهد شد از این رو حفاظت از زندگی مردم و سپس معیشت خود را.”

اما خاموش کردن کشورهایی که بیش از نیمی از جمعیت در فقر زندگی می کند رفته است و نه یکپارچه. پلیس و سربازان مستقر برای به اجرا درآوردن این مستند در فقیر آفریقای جنوبی جوامع را مورد ضرب و شتم و علنا توهین کسانی که در برابر سفارشات برآمده درد پژواک آپارتاید دوران مستندات به خشونت سرکوب سیاه و مقاومت است. در کنیا پلیس را کشته اند تقریبا به عنوان بسیاری از مردم برای مقاومت در برابر حکومت و دیگر بیماری اقدامات کنترل از درگذشت از این بیماری است.

و بسیاری از کسانی که مقاومت در برابر مستند محدودیت های می گویند که آنها به سادگی هیچ انتخاب دیگری.

“این چیزی است که باعث می شود مردم در حفظ و بیرون رفتن خود را با معده خالی که آنها به سادگی نمی باید چیزی برای خوردن می گوید:” Luyanda Hlatshwayo که با این نسخهها کار به عنوان یک غیررسمی بازیافت در ژوهانسبورگ و همچنین یک سازمان با Reclaimers سازمان (ARO). در حالت عادی زمان بازیافت مانند آقای Hlatshwayo صرف روز خود را به مرتب سازی از طریق سطل زباله در سمت چپ برای مجموعه چیدن کالاهای قابل بازیافت است که آنها پس از فروش به مراکز در اطراف شهرستان.

کسانی که در مراکز در حال حاضر بسته شده و پس از این کشور نیست خیال آنها را “ضروری است.” اما بسیاری از بازیافت همچنان به پرسه زدن های قدیمی خود را, راه, dodging پلیس و امیدوار به صورت جزوه از دلسوز حومه پیدا کرده اند. “افرادی که به اندازه کافی به غذا خوردن به اندازه کافی برای زندگی کردن از آنها قوانین را دنبال کنید,” او می گوید. “اما آنهایی که نمی, نمی تواند.”

تلاش برای کمک به

مقاومت از این کشور فقیرترین مردم تحت فشار قرار دادند تا دولت آفریقای جنوبی به سهولت برخی از آن بیشتر طاقت فرسا محدودیت. مشترک مینی بوس تاکسی – رایج ترین شکل از حمل و نقل عمومی – در حال حاضر مجاز به سفر در 70 درصد ظرفیت از 50 درصد در شروع مستند. و در اوایل ماه آوریل اعلام کرد که مقامات رسمی دستفروشان میوه و سبزیجات مجاز به فروش اجناس خود در خیابان ها دوباره زمانی که آنها ثبت نام به انجام این کار.

“تنها راه مستندات می تواند همچنان در جوامع با فقر است و اگر دولت در پاسخ به سرعت و به طور مستقیم به نیازهای بسیار ضعیف مردم چه که مواد غذایی یا فقط مستقیم نقل و انتقال پول می گوید:” هانا رایدر یک شیلینگ اقتصاددان و دیپلمات سابق اجرا می شود که این مشاوره توسعه Reimagined.

در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین, دولت شروع به انطباق با پاسخ های خود را برای کمک به مردم فقیر و به خصوص کسانی که در مشاغل غیررسمی به احتمال زیاد به سقوط از طریق ترک از دیگر کمک های اجتماعی. (بخش غیررسمی حساب 89 درصد از اشتغال در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و 54 درصد در آمریکای لاتین و کارائیب با توجه به بین المللی کار سازمان است.)

پرو و آرژانتین به عنوان مثال آغاز کرده اند emergency نقل و انتقالات پول نقد به مردم آسیب پذیر است. چهل و هفت کشور آفریقایی در ضمن باید برقرار نوعی برای کمک به شهروندان برای دسترسی به خدمات ضروری از waiving قبوض آب و برق و هزینه ها بر روی تلفن همراه نقل و انتقال پول به طور مستقیم مواد غذایی و یا کمک های نقدی. و هند وعده داده است $22.6 میلیارد دلار به صورت مستقیم نقل و انتقالات پول نقد و کمک های غذایی که در آن امید به استفاده از خوراک بیش از 800 میلیون نفر و پس از آن مستند چپ میلیون ها نفر از کارگران بدون دستمزد.

اما بسیاری از کشورها در تلاش برای نگه دارید تا با قدر مطلق نیاز به زمانی که اقتصاد خود را در حال حاضر در سقوط آزاد. در آفریقای جنوبی برای مثال خطوط تلفن برای شماره برای مواد غذایی کمک حلقه های پاسخ داده نشده و بسیاری از کمک های داده شده به کارگران رسمی تا کنون بوده است ، “نه و پنج سنت از دولت می گوید:” آقای Hlatshwayo که سازمان ARO مطرح شده است و نزدیک به 10 ، 000 دلار در یک کمپین crowdfunding برای حمایت از کار بازیافت.

“ما نیست مشکل”

در مکزیک در ضمن اکثر رسمی کارگران ادامه داده اند و می گویند که آنها انجام خواهد داد تا زمانی که هیچ جایگزین وجود دارد. اگر چه دولت فدرال را اجرا کرده است سخت محدودیت – تاکو می ایستد و غیر رسمی دیگر دکه مواد غذایی هنوز هم می تواند خود را به فروش مواد غذایی to-go – برخی از ایالت ها و شهرداری ها باید اجرا حکومت و یا مستندات.

“آنچه من درک می کنم این است که این ویروس است واقعا خطر بزرگ. من واقعا بر این باورند که می گوید:” آرتورو Granadas که مبادرت به فروش میوه pop-up بازارهای خیابانی در شهر مکزیک به نام tianguisو کسی که به عنوان نماینده یک اتحادیه غیر رسمی دستفروشان در پایتخت. هر روز صبح او قرار می دهد بر روی یک ماسک صورت و سر به راه اندازی خود-صورتی tarp غرفه فقط به عنوان او را برای چهار دهه اخیر. “اگر دولت فراهم نیست جایگزین [برای کارگران رسمی] ما هیچ چاره ای به جز ادامه به بیرون رفتن و کار,” او می گوید.

اما مانند مواد غذایی-فروشگاه کارکنان و رانندگان تحویل در اروپا و ایالات متحده کارگران مانند آقای Granadas و آقای Hlatshwayo می گویند که امیدواریم این بحران خواهد بود تا در مورد چقدر مهم صنایع خود هستند و چگونه حیاتی آن است که برای دولت به حمایت از آنها – نه تنها در زمان بحران.

“ما به طور مداوم جرم, ننگ, و آزار و اذیت در مکزیک” آقای Granadas می گوید. “اما ما نیست مشکل است. ما راه حل به ناتوانی دولت در ایجاد شغل و اشتغال پایدار.”

برای کارشناسان هم یک پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر ممکن است آن نور می درخشد بر مردم در حاشیه زندگی که در طول تاریخ شده است آسان برای کسانی که در قدرت را نادیده بگیرد.

“شاید مدل مناسب برای رسیدگی به این است که نه تنها سلامت, چالش های, اما بسیاری از چالش های اساسی مانند فقر آموزش و پرورش و دسترسی به مراقبت” می گوید: دکتر هرمس Florez این صندلی موقت از علوم سلامت در دانشگاه میامی میلر دانشکده پزشکی. “ما به آدرس کسانی که برای بهتر قادر به مقابله با آینده بیماری های همه گیر.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>