اگر ما مجازات نمی توییتر ما موافق است که Amul اشتباه بود

من دیدم چند توییت ها و اخبار و کلیپ ها ادعا می کنند با unhidden glee که مخوف تروریستی از سال 1993 بمبئی انفجار – داود ابراهیم – شما با کوروناویروس. باید دعا کنیم که بهبود او به عنوان او سزاوار مرگ از گلوله نیروهای امنیتی ما آورده و یا بازگشت به بمبئی و به دار آویخته شد.

چه نوع از یک ملت هستیم ؟ کسانی که به ما حمله و سربازان شجاع ما پرسه زدن رایگان و یا پناه در کشورهای دیگر در حالی که ما مجبور به مبارزه با جنگ در درون خود ما خاک. سربازان شجاع ما وضع زندگی خود را در میدان جنگ در خاک ما با چنین دوره ای در محدوده فرکانس که مردم را فراموش کرده ام در مورد آنها. خود شجاعت و فداکاری خود را هرگز تبدیل به یک موضوع بحث در میان مردم عادی و یا نخبگان. این شهدا حتی در شکل به طور منظم در گفتمان سیاسی.

اسرائیل آهن بانو نخست وزیر گلدا مایر استفاده می شود می گویند اسرائیل را نظامی موفقیت: “ما سلاح مخفی – بدون جایگزین”.

آیا ما سرخپوستان هر گونه دیگر جایگزین اما به مجازات در یک نمونه راه دشمنان ما که خونریزی ما از روز Qasims و Gazhanavis.

دو حوادث اخیر نشان می دهد که توییتر هند را روشن abrasiveness سمت میهنی مردم است. هر کس می داند که چگونه به لحاظ سیاسی بیمار-اراده توییتر هند به سمت ایدئولوژیک بخش از جامعه است.

برای اولین بار بود که مسدود کردن @trueindology حساب برای آپلود اصلی نقل قول گرفته شده از یک کتاب منتشر شده توسط هند در شورای پژوهش های تاریخی است که توصیف اکبر شادی در کشتار هزاران نفر از مسلمانان. توییتر هند در زمان “اقدام تنبیهی” علیه رسیدگی است. چرا ؟ هیچ کس جرأت به سوال حرکت می کند.

به زودی پس از یکی دیگر از حادثه صورت گرفت. این پلت فرم تصمیم گرفت برای جلوگیری @Amulcoop حساب برای آپلود دو بسیار زیبا و قوی آگهی ها نشان یکی از معروف Amul دختر ایستاده تا چینی ها با عنوان “Chinee Kam Karo” و دیگری که در آن او دیده می شود مقاومت در برابر افسانه ای چینی اژدها با عنوان “مقاومت در برابر اژدها”.

آگهی ها آنقدر خوب و قدرتمند است که حتی یک میلیون آتشین سخنرانی و سخت ضربه مقالات نمی توانست منتقل آنچه که آنها انجام داد.

Amul است و نه فقط یک شیر تعاونی. آن را نشان دهنده روح و عطر خاک هند. محدود کردن و rebuking آن را برای هند به عنوان یک شهروند وطن پرست حمایت از سربازان به مبارزه با دشمنان در مرز است و گناه کبیره. این یک جرم نابخشودنی که توییتر هند باید مجازات شود.

در نظر گرفتن هر گونه اقدام علیه Amul است مانند تضعیف روحیه میهن پرستی مردم ما و توهین به سربازان ما. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. تا کنون توییتر حتی عذرخواهی به Amul.

مردم اغلب سکولار و د Indianised نخبگان ممکن است می گویند “اما توییتر هند به کار گرفته شده است توسط سرخپوستان است.” بله درست است اما آنها کار برای یک شرکت خارجی که ستاد در امریکا است. آن را تا به چیزی برای انجام با احساسات و احساسات است.

امپراتوری بریتانیا در هند نیز تا به حال munshis, chowkidars, darbaris, mansabdars در طول مقتدر بودند که همه سرخپوستان. اما آنها کار می کرد برای یک قدرت خارجی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با روح و احساسات.

اگر هند محافظت نمی کند افتخار از کسانی که زندگی و مرگ برای او اگر مقامات هندی را احساس نمی کند عصبانی کسانی که توهین مردم آن اگر ما نمی shame کسانی که شرم ما برای اینکه وطن پرست, پس از آن ما نیست و ارزش این ملت بزرگ است. ما شکست هند است. و آن را شبیه به سوء استفاده از سرزمین مادری ما.

آن زمان ما خلاص شدن از شر این “اینترنت استعمار”. خارجی مبتنی بر غول های آن با استفاده از داده های ما برای کمک به سازمان های خارجی را یکی از سرخپوستان مختلف سیاسی و مقاصد نظامی. این همه افتضاح به بار میآورد در امنیت ما است. فراموش نکنید Doklam یا لاداخ به مسائل مربوط به امنیت سایبر تبدیل شده اند به طوری کشنده که عظیم آسیب می تواند وارده بر ما از طریق cybersphere.

برای مدت زمان طولانی من شده اند خواستار در مجلس به خلاص شدن از شر گوگل امپراتوری و خارجی دیگر داده های جمع و شروع به خود ما سرویس دهنده اینترنت و سیستم عامل است که می تواند جایگزین امثال Twitter, Facebook, WhatsApp, و Infinite. ما تخصص نیروی انسانی و زیرساخت های آن را انجام دهد. تنها چیزی که ما فاقد خواهد شد.

ملی انفورماتیک مرکز برتر سازمان است که انجام شده است یک بخش عمده ای از دیجیتال برای دولت کار می کنند. تمام ویدئو کنفرانس از رهبران دولت از نخست وزیر به وزیر دفاع گرفته شده توسط NIC. همچنین آن را فراهم می کند خدمات ایمیل برای تمام نمایندگان مجلس, دولت, کارکنان و بخش های مختلف که در حال ادم و امن است. آن تصویری برنامه یک مثال فوق العاده از یک به طور کامل رمزگذاری بر روی پلت فرم است که به کار گرفته شده است کارآمد توسط سرخپوستان.

چرا ما نمی توانیم سپردن کار به منظور توسعه یک جایگزین از توییتر و گوگل به یک اعتماد آژانس مانند NIC است که در حال اجرا بنابراین کارآمد توسط دانشمندان و مهندسین نرم افزار?

من اعتقاد دارم که آن را در زمان مناسب شروع به نوآوری و استفاده از هندی برنامه برای تمام ارتباطات ما. بیایید امیدواریم که جدید عصر دیجیتال را سحر بر ما خواهد شد که رایگان از اینترنت استعمار. عصر که کمک خواهد کرد که هند در دستیابی به true “اینترنت و استقلال”.

به عنوان من به نقل از گلدا مایر: “هیچ جایگزین وجود دارد به آن”. بود هندی بود آوازی در مورد هند برنامه های.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>