اگر سیرک شاکونتالا دیو ریاضی باشد، هند انجام داد و خواهد شد (دوباره)اختراع صفر

ریاضیات چیزی کوتاه از سحر و جادو است. این پایه و اساس وجود ما در این “واقعیت” است که ما از طریق مغز ما شناختی است.

به دلیلی کاملاً غیر قابل توضیح، ما با ابزاری مسلح شده که می تواند (یا به جای ظاهر) رفتار جهان/واقعیت را توصیف و پیش بینی کند. ریاضی به ما اجازه می دهد تا به شناخت، شناخت و حتی مدل واقعیت در مغز ما و در حال حاضر خارج از آن.

اما قبل از اینکه ما برویم گاگا بیش از توانایی ریاضی ما، من همچنین می خواهم اشاره کنم که ریاضی است که در واقع موسیقی ما می شنویم که توسط طبیعت پخش می شود، اما ما هنوز دور از دانستن اینکه او واقعا در حال پخش است که موسیقی یا نه.

ریاضی می تواند یک توهم کامل تولید شده توسط مغز ما است که طراحی شده است برای محاسبه بیت های کوچکی از واقعیت بنابراین ما می توانیم پیش بینی آنچه در پیش است با دقت معقول (اما بدون قطعیت مطلق) ، و به عنوان ما در حال حاضر درخواست برای حفر عمیق تر و عمیق تر به ساختار این جهان آشفته و نجومی در هم بافته شده ، مغز وابسته به ریاضی ما می تواند در دام از تصور آنچه واقعی نیست سقوط.

هنگامی که چنین ایده جادویی، موسیقایی و عرفانی به سیرک کاهش یابد و به عنوان داستان یک ریاضیدان/نابغه به فروش رسد، تحمل آن در سکوت دشوار است.

ریاضیات هنر توصیف لایه های جدیدتر و جدیدتر از واقعیت است که ما آنها را رونمایی می کنیم. با هر کشف ی پدیده ای جدید، انسان های درخشانی به نام ریاضی دان سعی می کنند الگوی جدیدی را کشف کنند و آن این فرایند کشف است که ریاضی است.

آنچه شاکونتالا دوي داشت، فوق کليکالبود، توانايي حتي به اندازه کافي نادر، که چيزي نداره که اون رو رياضيدان کنه.

Hypercalculia در مورد Shakunatala Devi خاص بود زیرا بسیاری از چنین savants هستند اوتیسم و از این رو قادر به فروش توانایی خود را به عنوان او. در حالی که مهارت های محاسبات او مطمئنا شگفت انگیز هستند، به همان اندازه سوابق چشمگیر از بسیاری دیگر از “احمق وحشيان” وجود دارد (همان طور که قبل از اوتیسم به آنها اشاره شد بهتر درک شد).

الیور ساکس، یکی از بزرگترین پزشک اعصاب-ارتباط برقرار کننده، موارد زیادی را به همراه یک جفت برادر دوقلو ثبت کرده است که یک بازی پیدا کردن شماره اول بعدی را انجام داده و به پرایم های ده رقمی رسیده بود (شاهکار محاسباتی که ذهن را به هم می زد)!

داستان Shakuntala Devi فروخته شده به عنوان یک ریاضیدان به من یادآوری داستان حتی دردناک تر است که باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه فقیر آریابهاتا و همکاران. باید در حالی که جرعه شهد / som-rasa در Swarga هنگامی که کلیشه “صفر توسط هند اختراع شد” توسط سیاستمداران ما، داستان گویان و حتی معلمان ما را به زبان آورد.

با عذرخواهی، می خواهم به این نکته اشاره کنم که اگر سیرک شاکونتالا دووی ریاضی باشد، هند صفر را اختراع کرد.

حقیقت برای هر کسی که ریاضی را به عنوان یک بازی ذهن زیبا درک می کند این است که، آنچه شاکونتاتاتا دیوانجام داد ریاضی نیست و هند صفر را اختراع نکرد.

آنچه هند به جهان داد متعلق به بالاترین رده ریاضیات واقعی است، اما بیشتر به رسمیت شناخته نشده رفته است.

صفر به عنوان یک عدد یا به عنوان یک جادار در یک سیستم دهدهی که در محاسبات کمک می کند، با هیچ استانداردی به معنی شاهکار است، اما این ایده ها به طور کامل در مقایسه با زیبایی واقعی کوتوله و این است که در مورد هند در مورد راه صفر رفتار خواهد کرد زمانی که تحت عملیات ریاضی قرار گرفته است.

بصیرت هایی که هنوز با بزرگترین دستاوردهای مغز انسان به کلمات ساده شانه می مالند، پاسخ هندی به دو پرسش ریاضی عرفانی ترین، به عبارت ی “A x 0” و “A / 0” چه چیزی است.

من فکر نمی کنم من می توانم زیبایی این بینش را بدون دیگر توضیح 2000 کلمه (که شما نمی خواهید بخوانید) ، بنابراین من آن را ترک کنید.

هر دو این سوالات تنها به دنیای ریاضیات تعلق ندارند. آنها به عمیق ترین آنها ارائه اتصال ممکن است از ریاضی با واقعیت. ایندو بنیادی ترین انسان های پایه ای هستند که در مورد ماهیت جهان ساخته شده اند.

به عنوان بشریت در مرحله فشار دادن پاکت دانش مانند قبل از هرگز در تاریخ است، هند نیاز به پیوستن به تلاش است که او یک بار رهبری، و این ممکن خواهد بود زمانی که ما شروع به توضیح مفاهیم به جای شنیدن به دانش آموزان ما.

اگر ما با درک “ریاضیات” که با Shakuntala Devi توسط یک داستان نویس مرتبط باقی می ماند، ما چیزی بیش از اختراع صفر انجام خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im