دیوان عالی کشور در حکم تحویل این هفته به این نتیجه رسید که پیش بینی وثیقه نیاز نمی تواند محدود به یک دوره ثابت است. این می تواند موضوع را به کنترل و توازن در ادامه تا پایان محاکمه. در رسیدن به این نتیجه دادگاه راس مشاهده شده است که وجود دارد سوء استفاده از قدرت در سیستم عدالت کیفری. با نفوذ و قدرت می توانید با استفاده از نقص در سیستم عدالت کیفری به دلالت رقبا از طریق موارد نادرست و آسیب شهرت. راس دادگاه قضاوت خوش است آن را به عنوان معرفی یک سطح محافظت در برابر پیامدهای سوء استفاده از قدرت است.

این موضوع اما در اینجا به پایان نمی. این سطح از حفاظت آثار تنها با دسترسی به کمک های حقوقی لازم. در اثر آن نیاز به یک عنصر امتیاز برای تضمین حفاظت در برابر خودسرانه استفاده از قدرت است.

همچنین بخوانید: پیش بینی وثیقه داده می شود تا پس از اتمام محاکمه می گوید SC

این قضاوت باید در کنار نتایج یک گزارش در دسترسی به کمک های حقوقی رایگان تهیه شده توسط دیوان عالی کشور منصوب کمیته. این یافته بود که به طور متوسط وجود دارد تنها یک مدافع برای 161 زندانیان به دنبال تسکین. در برخی از ایالت ها به نسبت قابل ملاحظه ای بدتر است. وجود دارد بسیاری از فقیر undertrials در زندان که بیحال حتی اگر chargesheets در برابر آنها است واصل نشده است. هیچ یک از آنها به احتمال زیاد به نفع حساب اخیر apex قضاوت دادگاه. وجود دارد هیچ جایگزینی برای اصلاح سیستم قضایی اگر هر هند است که دسترسی به عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de