حتی اگر زندگی تقریبا به وقفه با تشکر از coronavirus من هنوز ادامه با لوکس از بازی تنیس.

با تشکر از تاج-حکومت نظامی سنتی پویایی دادگاه تغییر کرده است. ما مبتدیان و افراد تحت یک تصور نادرست (مثل من) که فکر می کنم که آنها بهتر از مبتدیان در حال حاضر مجبور به ترکیب و ساخته شده است من متوجه چه یک برکت و رحمت coronavirus می تواند تا پایان.

به عنوان من دعوت دو بازیکنان جوان در مرحله یادگیری برای بازی آنها بسیار مطمئن نیست چرا که آنها احساس کردند که من ممکن است لذت بردن از بازی با مبتدیان. به عنوان ما به بازی ادامه داد آنها به طور مداوم شرمندگی برای خطاهای آنها ساخته شده (که چند بود اما نگهداری آنها تصور میکردند که در حال پخش هست).

من باید اعتراف که بسیاری از آن را به انجام با این واقعیت است که آنها واقعا خوب بودند اما من بیشتر در مورد آن فکر, من متوجه شدم که دلیل این است که احتمالا بزرگترین ضعف بشریت از آن رنج می برد در سن ارضاء فوری.

ما در حال حاضر زندگی می کنند در سن که در آن ما تغییر رادیویی و کانال های تلویزیونی اگر ما پیدا کردن هر چیزی حتی از راه دور خسته کننده است که تقریبا در هر پنج ثانیه.

ساده ترین شرح از عصر جدید بشر است “شادی زامبی” های بی سر موجودی ثابت و سیری ناپذیر جستجو برای پیدا کردن راه های سوء استفاده از مغز مدارهای پاداش.

این فقط یک پدیده تأثیر ما به صورت جداگانه آن را دارای تاثیر بیشتری بر جامعه است که بقای ما بستگی دارد.

آن است که نه تنها در مورد تفریح و سرگرمی بیشتر پر بسته بندی شده در رسانه ها و یا غذا طعم شدن پستتر روز به روز آن است که به مراتب بیشتر در مورد نحوه تعامل ما با یکدیگر است.

در حالی که ما می تواند ما را فیلم هیجان انگیز تر و یا مواد غذایی ما spicier وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم برای هر یک از ما به عنوان افراد. هر یک از ما یک انسان به طور متوسط موجودی با ویژگی های است که می تواند به تقویت فراتر از یک نقطه است.

ما می تواند جایگزین آهسته عاشقانه با داغ و یا سعی و ساخت قهرمانان و قهرمانان با دادن خیالی کیفیت به آنها را از طریق دقیق استراتژی نام تجاری با قرار دادن راست روانی دکمه اما یک انسان واقعی در مقابل ما هیچ راهی برای دسترسی به, VFX یا فتوشاپ و یا یک نام تجاری مشاور كردن نهفته است.

نتیجه خالص این است که واقعی انسان ها همیشه از شکست مفتضحانه در حفظ توجه از شادی زامبی در درون ما.

اگر من بازگشت به زمین تنیس, انسان من در بازی با شد در پاسخ به شادی بنجل و از این رو احساس ناکافی است. نه فقط آنها را همه ما استفاده می شود به احساس این راه که ما می دانیم هیچ کس تا وقت حوصله امروز.

ما ممکن است احساس کنید که این یک مشکل بزرگ است و نیروهای بازار و حتی ممکن است ادعا می کنند که این ما را مجبور به تبدیل شدن به دقیق تر و احتمالا بهتر است یک مسئله بزرگ است که ما در اینجا از دست رفته است و در مورد ما چگونه یاد بگیرند.

از تمام توانایی های منحصر به فرد انسان است که واقعا مهم است این است که توانایی ما برای یادگیری به خصوص از یکدیگر است. ما در بالای زنجیره غذایی ما فقط به این دلیل که قدرت فوق العاده.

هنگامی که یادگیری در کنار ما در برابر عدم صبر یک مشکل واقعی به نظر می رسد.

انسان ها یاد بگیرند و انجام دهند و زمانی که آنها در اوایل مرحله از این فرایند آنها آهسته و خسته کننده به دلیل این است که مغز انسان برنامه های خود را.

اگر ما نگاهی به کندی روند یادگیری آن شگفت انگیز است که هر یک از ما موفق شده اند به یاد خیلی از آنجا که در این پدیده پنهان بزرگ انسانی با کیفیت است که ما شکست خورده اند به رسمیت بشناسد.

برای همه چیز که به ما آموخته شده است وجود دارد یک انسان است که بیمار با ما. در حالی که پدر و مادر شده اند به طور طبیعی با استعداد با این کیفیت آن است نه محدود فقط به آنها به عنوان هر یک از ما تا به حال معلمان و دوستان و حتی غریبه کامل به ما کمک میکند تا با یادگیری چیزی.

اگر وجود دارد یک قدرت فوق العاده است که انسان یک بار به حال آن بیمار می شود. انسان رسیده اند که تا کنون به این دلیل است که همه ما قادر به صرف زمان با یکدیگر و کمک به یکدیگر یاد بگیرند.

اگر ما واقعا به نوبه خود به شادی زامبی که ما به نظر می رسد, آن را فقط به این معنی است که انسان را متوقف خواهد کرد یادگیری است.

مردم در حال حاضر در یک عجله به “لذت بردن” در هر لحظه و از این رو هیچ وقت برای احمق آموزان, و هر چیزی که آهسته پس از آن آغاز شده است فرهنگ سریع ارضاء و ایجاد یک بازار است که تامین آن است.

اگر این همچنان ادامه دارد, ما ممکن است یک یا دو نسل است که ممکن است احساس آزاد اما به زودی به ساختار اجتماعی و در روشن کردن فن آوری پیله کمک کرده است که ایجاد این آشفته خواهد کرد و ما را مجبور به عقب بود که آهسته حیوانات است که ما, که ما ممکن است قادر به.

با coronavirus ما در حال حاضر یک هشداری به درک نیاز به کم کردن سرعت و تعامل با انسان ها به عنوان انسان است. ما ممکن است پیدا کردن آن دشوار است و حتی ممکن است در حالی که زمان استفاده از اینترنت/رسانه ها اما به زودی امیدوارم ما خسته خواهد شد که بیش از حد.

اگر که ما را به امتحان کنید و لذت بردن از شرکت از انسان های دیگر ما ممکن است قادر به ارتباط مجدد با یک باستان رانندگی است که در درون هر یک از ما.

من پیشنهاد می کنم که اگر مستند اتفاق می افتد اجازه دهید هر یک از ما را امتحان کنید و کمک به کسی چیزی یاد بگیرند.

این روند با دو مزیت است. کمک به کسی که یادگیری یک پاداش برای هر دو معلم و کسی که تدریس می شود اما بیشتر برای معلم در حال حاضر به عنوان آن را به ما کمک خواهد کرد یادگیری هنر بودن بیمار است.

اگر coronavirus می توانید انجام دهید این ممکن است بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به بشریت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im