آن را تبدیل به یک مراسم پس از هر تلخی مبارزه انتخاباتی برای صندلی صاحب نظران به این باور هستند که فرهنگ سیاسی ما دارای پلمپ اعماق. با تشکر از آن محل به عنوان رسانه, پایتخت هند, انتخابات در دهلی نو تمایل به بیش از scrutinised و بیش-تفسیر — و بیشتر از لجستیکی راحتی از اهمیت سیاسی. در نتیجه لفظی افراط از رهبران ملی در محلی تنظیم تمایل به از نسبت دمیده شده. علاوه بر این واتساپ و سیستم عامل رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا رقیب اردوگاه به گردش خصوص تند کلیپ از آنچه در غیر این صورت ممکن drearily روال کمپین سخنرانی.

پس از شمارش آرا به اتمام است در فوریه 11, میزان که تیز سیاسی مداخلات نقش در قالب رای گیری ترجیحات شناخته خواهد شد. که مردم رای متفاوت در سطح ملی و انتخابات محلی در حال حاضر تبدیل به تاسیس ویژگی سیاست هند. تا حدی که اگر Aam Aadmi Party بازیابی از آن 2019 فاتح در انتخابات مجلس نتیجه نخواهد تشکیل خروج از تاسیس روند. یک پیروزی بی جی پی می باشد. تا حدی که اهمیت این انتخابات غیر روحانی در تلاش حزب حاکم در این مرکز برای غلبه بر آن محلی ضعف و روحیه مبارزه به Arvind Kejriwal ،

از اهمیت ویژه سرب نقش خانه وزیر آمیت شاه در گالوانیزه نیروهای نظامی خود را گرفتن عناوین و وادار کردن مسائل ملی به خط مقدم نبرد است که باید ایده آل شده اند محدود به مسائل محلی. از نظر تاکتیک شاه به دقت متمرکز در یک پدیده حاشیه — ادامه dharna توسط یک بخش از جامعه مسلمان در شاهین باغ در برابر تابعیت (متمم) قانون به منظور بالا بردن بزرگتر سوالات بر محور هویت هند. با بالا بردن عاطفی زمین از کمپین شاه نیز به دنبال تغییر تمرکز به دور از Kejriwal دولت موفقیت در یارانه آب و برق اتهامات عنوان شده علیه.

به عنوان یک استراتژی مبارزات انتخاباتی آن را مشروع و قطعا گالوانیزه متعهد BJP رای دهندگان. چشمک می زند از خشم اقلیت جامعه پس از CAA بود که توسط مجلس تصویب شده ممکن است تا به حال به حمایت از برخی از طبقه متوسط و روشنفکران و جناح چپ دانش آموزان, اما آن را نمی باید به حمایت از شهروندان عادی. نظر سنجی نشان می دهد که ضد کا خلق و خوی است که به عنوان گسترده به عنوان طرفداران آن معتقدند. آن را به حال شده است واقعا محبوب جنبش دهلی وزیر خواهد خود را در ارتباط با به خوبی به اطلاع عموم dharna ظاهرا سازمان یافته توسط زنان مسلمان. او نمی شد و مراقب باشید به نگه داشتن فاصله خود را از شاهین باغ. چه بی جی پی craftily سعی به انجام این کار شد لینک AAP و کنگره به تظاهرات سیاسی حاشیه. نتایج را نشان می دهد که تا چه حد این قمار — متولد خارج از BJP را ضعف در سطح محلی — پرداخت سود سهام.

ممکن است که تهاجمی BJP کمپین عملکرد ممکن است لازم می گرداند. اگر آن را نمی کند, آن را نمی خواهد به دلیل وجود گسترده در همبستگی با شاهین باغ معترضان اما به دلیل مسائل محلی به طور معمول غالب در مجمع انتخابات. مقدار نیز بستگی به میزان قابل توجهی به آن کنگره ساخته شده است که خود را بی ربط در دهلی نو.

بی جی پی را ضعف بزرگ در این دهلی مجمع انتخابات بود و ناتوانی خود را به هر دو ارتباط با مسائل محلی و پروژه یک نامزد که می تواند جایگزین به Kejriwal. این نقایص بزرگ, اما آنها بنیادی از سیاسی بیش از وابستگی ملی به رهبری است. در نارندرا و آمیت شاه بی جی پی به دست آورد تا رهبران دو کشور که درخواست تجدید نظر کاهش در سراسر مناطق و که قدرت در درون سازمان و بلامنازع است. این دو خود را نشان داده است سیاسی فطرت در تعدادی از موارد. اما حضور قوی رهبری ملی است نه یک جایگزین برای قوی رهبران منطقه ای. آن است که BJP فاقد آنها است. آنها مردم مانند Shivraj سینگ Chouhan یوگی Adityanath, Devendra Fadnavis, B S Yediyurappa, Sarbananda Sonowal و Himanta Biswa سرما که می تواند مکمل مودی درخواست تجدید نظر در کشورهای خود را. یک دلیل عمده که چرا بی جی پی انجام ضعیف در Jharkhand است چون محبوب بود قطع ارتباط با رئیس آن وزیر.

عدم وجود محلی صورت می توان نادیده گرفته شده توسط رای دهندگان اگر ضد تصدی خلق و خوی شدید است اما این به نظر نمی رسد به این مورد در دهلی نو. Kejriwal ممکن است همه فنجان چای اما از او متنفر بودم. و نه به طور جدی صحبت او با شناسایی یا دیوانه چپ JNU یا دیگران بی جی پی به اهریمن جلوه دادن. او فقط یک سیاستمدار باهوش.

اگر با وجود این بی جی پی برنده در دهلی نو آن را به معنای تنها یک چیز: محبوب و دوست ندارم از همه که شاهین باغ نشان دهنده فیزیکی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو