بت ذهن: این پر حرفی کردن از مجسمه ها در حال پرتاب خود را پایه 😊

چندین معروف مجسمه های جمع آوری شده در یک پارک به بحث در مورد هتک حرمت خرابکاری و براندازی از نوع خود. یکی از بزرگترین گروه از امریکا که اخیرا شاهد موجی از آیکون سطل زباله پس از چند دهه با بهره گیری از به زحمت از مجسمه از کشورهای دیگر آورده بودن پایین. از کریستف کلمب به جورج واشنگتن به ژنرال رابرت لی همه آنها آشفته در حال پرتاب خود را پایه.

“پس چگونه آن را احساس می کنید ؟ به در خود را ؟ ” jeered لنین. “مانند یک ناشناس! مانند یک سنگ نورد!” sneered مارکس. هر دو رفقای channelled درونی خود دیلن پس از تحمل آمریکایی تمسخر زمانی که آنها آورده بودند پایین. “Once upon a time شما خیلی خوب انداخت ولگردها یک سکه در نخست خود را, آیا شما?” chimed در leering کاسترو. مجسمه صدام قذافی و دیگر ستمگران و دیکتاتورها نیز در تمسخر آواز بار آنها Changin و reveling در آمریکا خجالت.

“چرا آنها به مصرف آن در ما ؟ آن را به عنوان اگر ما خواسته به بنا یا تکریم!” لی گفت که تا به حال آورده شده است توسط معترضان. “حداقل آنها می تواند به سمت چپ اسب من به تنهایی” شکایت استون وال جکسون همکار خود را هم به طور کلی. Retorted چنگیز خان: “شما نباید یک مجسمه اسب سواری برای سواری در اطراف Shenandoah. من یکی رو سوار در سراسر آسیا بود.” اضافه شدن سردار پاتل: “علاوه بر این باید یک مجسمه برای اتحاد یک کشور نه تقسیم آن.” جکسون نگاه سراسر به چرچیل برای حمایت از, اما, پیر بولداگ فقط grunted و ادامه داد: برای پف در سیگار برگ خود را. در واقع چرچیل مخفیانه نگران است که غارتگری در هند از جمله باعث میلیون ها نفر از قحطی و مرگ و میر در نهایت او را پایین آورد. اما در حال حاضر او مطمئن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن بت او دوباره مجسمه در دفتر بیضی در حالی که امیدوار است که او تهمت خواهد بود حک شده به کوه راشمور.

چرچیل در زمان یکی دیگر از جرعه طولانی نوشیدن از ویسکی و پرسید: “چشم در برابر چشم باعث می شود تمام جهان را کور کنید. شما چه می گویند, Mahatma?” گفت: مهاتما: “من ترک مختصر و مفید به نقل از شما وینستون. حتی اگر آنها خرابگری هر مجسمه, معدن, ایده های من زندگی می کنند در. اما بیایید بپرسید کسی باید بدانید که بت و مجسمه هاي شايع در جهان است.” آنها تبدیل به سکوت یکی با راست بدن و شانه های پهن دراز earlobes که قرار دادی یک شاهزاده گذشته و یک دست انداز در بالای سر است که به نام ushnisha نمایندگی خود را معنویت و عقل و بیداری. او تنها لبخند زد.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de