شناسه های آگوست

.. ادي اوت اومدن و رفتن یکبار دیگر. اگرچه اعلامیه های جدید ساخته شده هر سال از قلعه سرخ صدا هیجان انگیز، هند همچنان به انتظار برای میوه از تلاش خود را با سرنوشت پیشگویی در سال 1947.

در رویداد قلعه سرخ در سال ۱۹۴۷ (که در آن سال در ۱۶ اوت برگزار شد) اولین نخست وزیر البته هشدار داد که “ما راه طولانی برای رفتن داریم.” روز قبل در مجلس شوراي قانوني، او قبول کرده بود که در تلاش ما با سرنوشت زمان آن زمان براي از بين بردن تعهد ما آمده است، “نه کاملاً يا در اندازه گيري کامل، بلکه بسيار قابل توجه.” در سال 2020 نخست وزیر کنونی اطمینان داده است که در دو سال یکه هند آزاد به 75 سال می رسد، “ما قادر به جشن رستگاری از آن تعهد ها می توانیم.” هند و جهان خواهد بود تماشای مشتاق.

آگست واقعا ً برای هند است. ماه در حال حاضر اضافه شده است زعفران روز نامه به تقویم ملی با نخست وزیر انجام bhoomi pujan برای رام Mandir در Ayodhya در تاریخ 5 اوت. خوب، تعریف سکولاریسم رنگ های متنوعی در سراسر جهان به دست آورده است و هند حق دارد که خود را با یک تکه زعفران داشته باشد. با این حال، درس هایی از تاریخ جهان می که جدایی کلیسا و دولت نه در مورد نادیده گرفتن مذهب اکثریت بلکه عایق کردن آن از استبداد حکومت سیاسی است. حمایت از ادیان اقلیت فقط یک کرول طبیعی است. آن دین اکثریت و نهادهای آن است که آسیب پذیر هستند.

در این مورد ماموریت راماکریشنا که به دیوان عالی رفت و آن را یک سازمان هندو نیست و باید اجازه داده شود برای اداره موسسات آموزشی خود را آزاد از کنترل دولت مانند نهادهای اقلیت هستند. دادگاه مخالف بود اما مورد این واقعیت را زیر نظر دارد که مذهب اکثریت نیاز به حفاظت، نه توسط دولت، بلکه در برابر آن. در واقع، کارتون ها در رسانه های اجتماعی شناور هستند که چگونه دولت نهادهای اقلیت را به تنهایی ترک می کند اما با نهادهای آیین هندو تداخل می کند. که اینطور بودن، سرخوشی در برخی از محله های هندوتاوا در فضای مرکز اشغال نخست وزیر در پوجان bhoomi احتمالا یک هدف خود است.

نخست وزیر در سخنرانی خود به دنبال بومی پوجان جنبش معبد را به مبارزه آزادی هند شبیه کرد. کاملا واضح است ، او پیشنهاد پروکسی به طوری که آر اس اس می تواند برای عدم حضور خود را در جنبش استقلال را تشکیل می دهند. به این روش ماموریت جامعه ربوده می شود تا در خدمت دستور کار سیاسی در هنگام جدایی بین کلیسا و دولت رخنه شود. …دوباره، بعد از اینکه کاردارهای معبد تصمیم گرفتند نخست وزیر را دعوت کنند، این دولت بود که به دیگری دیکته کرد که چه کسی باید و می تواند آنجا باشد. در حال حاضر، ممکن است به نظر می رسد که دولت در حال دست و رو کردن خط مذهبی است، اما به زودی آن را به راه دیگر دور خواهد شد. نهادهای مذهبی که از نظر سیاسی همسو هستند، مجبور خواهند بود که با شیوه های تجویز شده مرکزی همسو شوند زیرا یک نهاد یکنواخت برای اداره کردن آن آسان تر است. این تنها به قیمت فدا کردن طعم های محلی می تواند آمده است. صرف نظر از این که کدام طرف بحث ممکن است، در کلکته که در آن زندگی می کنم، هیچ نمی تواند از دست ندهد که در معابد اختصاص داده شده به اهال های مختلف، buntings تزئینی و موسیقی وقف یکجا به تازگی تغییر کرده است. همچنین پوجا تبدیل به پوجان شده است.

تا جايي که ممکنه ما الان وعده رام راجيا رو داريم يه رويا اگه بهتر نباشه ممکن است مهم باشد که آقا نخست انتخاب برای پایان دادن به سخنرانی خود را در bhoomi pujan با جای سیا رام به جای جای رام شری. پس از همه، لکه دار شدن در غیر این صورت شکوه بکر رام راجیا پادشاه ترک همسرش است. در طول سنین، رام bhakts برای این بی عدالتی با مردمی کردن سلام که در آن نام همسر داده می شود محل تقدم. این باید به خوبی حتی برای یک هندو راشترسکولار به دلیل Jai Siya Ram است گرم شدن قلب در حالی که جای شری رام سینه می خروشد.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im