شناسایی نقاط مهم: روش خوشه ای است بهترین راه حل مناسب برای جلوگیری Covid-19 و راه اندازی مجدد اقتصاد

در عمده توسعه Covid-19 خوشه ای کشف شده است که در قلب دهلی نو شده است که مربوط به حداقل ده نفر مرگ و میر ناشی از سرایت. نزدیک به 2000 نفر از اعضای Tablighi Jamaat – از جمله خارجی ها – تا به حال مونتاژ برای یک جماعت در Nizamuddin مقر این گروه بین 8 مارس و 10. در حالی که بسیاری از نمایندگان ماند در محل برخی از سفر به دیگر نقاط کشور است. در حال حاضر حداقل 24 نفر که در این رویداد حضور داشتند باید آزمایش مثبت برای Covid-19 و نه سرخپوستان و شش در Telangana و در تامیل نادو کارناتاکا و J&K – و یکی خارجی با قابلیت اتصال به جماعت باید شکست به این بیماری است.

تمرکز در حال حاضر به درستی منتقل شده به تماس با ردیابی از جمع آوری با مقامات در تلاش برای صفحه اصلی در همه افرادی که حضور داشتند دهلی رویداد. این ضروری است که همه آنها در حال ترسیم و قرنطینه فورا. این پرسش که چرا جماعت بود و نه پراکنده زودتر. پس از همه دولت دهلی نو تا به حال اعمال محدودیت در تجمعات بسیار قبل از اين مستند. Tablighi Jamaat آورده است که در آن خواسته شده بود توسط پلیس دهلی به ارسال کنندگان پشت آن را نمی تواند حرکت آنها را به دلیل مستند به نام برای دهلی توسط دولت و مرکز.

که گفت:, در حال حاضر تمرکز باید بر روی رفع نشت به جای ramping تا مستند اقدامات در همه جا. دومی انبوه خواهد رسید لوازم ضروری که در حال حاضر رو به محدودیت است. و اگر مردم نمی تواند دسترسی به مبانی آن را غیر ممکن است برای آنها را به حفظ عزت انزوای اجتماعی و فاصله. تنها راه رو به جلو است که با استفاده از lockdown دوره موثر است. علاوه بر اتخاذ یک روش خوشه ای برای مقابله با سرایت آن جدا نقاط است بهترین راه حل مناسب برای شرایط. در واقع مکان هایی مانند سنگاپور و تایوان در حال حاضر با استفاده از این استراتژی با یک نمایشگاه درجه ای از موفقیت است.

در هند بیش از حد پس از 21 روز مستند است بیش از عفونت خوشه می تواند همچنان با محدودیت در حالی که سایر نقاط کشور مجاز به بازگشت به حالت عادی. این نه تنها حاوی ویروس در نقاط, اما همچنین اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی به راه اندازی مجدد. مقامات در حال حاضر شناسایی ده جمله خوشه های سراسر دهلی نو تا راجستان و گجرات کرالا و ماهاراشترا. این یک شروع خوب و هموار کردن راه برای تمایز مستند استراتژی در آینده است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de