ويژه در ریل: چگونه فرانسه مقابله با موجی از Coronavirus بیماران

پاریس—هنگامی که coronavirus بیماران مبتلا به آب گرفتگی بيمارستان در شرق فرانسه در ماه مارس به سرعت پر کردن بخش های مراقبت ويژه پزشکان صدا زنگ: آنها در حال اجرا از تخت و مجبور به شروع به امتناع از مراقبت.

“هنگامی که ما متوجه است که انتقال بیماران ممکن است ما را نجات دهد” گفت: Yannick Gottwalles رئیس اورژانس پزشکی در یک بیمارستان در Colmar در نزدیکی مرز آلمان.

به زودی, فرانسوی, مقامات بهداشت و درمان راه اندازی شد یکی از ترین کشور پیچیده پزشکی و تدارکات و عملیات دوران پس از جنگ. با استفاده از طرح پیش نویس برای پاسخ به یک مقیاس بزرگ حمله تروریستی آنها فرستاده می شود صدها نفر از بیماران بدحال از فرانسه و بعد از آن پاریس, در قطار با سرعت بالا برای بیمارستان ها در بخش هایی از کشور که این بیماری همه گیر نبود مواج.

در حالی که اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است در بسیاری از کشورها مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال نیروبخش برای موج دوم از عفونت بعد از این سال به عنوان آنها بالابر مستندات. پزشکان و مقامات بهداشتی می گویند فرانسه مدل در مقیاس بزرگ بیمار انتقال می تواند کمک به سلامت سیستم رسیدگی به یک موج جدید در مورد.

“ما باید آماده بود یکی از نقش ما در راهکار اگر یک دوم افزایش خواهد آمد در پاییز” گفت: Michael افزایش یافت, یک پزشک مقیم در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور شده است که درمان Covid-19 بيمار.

هنگامی که شیوع شروع مقامات در خارج از فرانسه بیشتر اضافه فشرده-تخت های مراقبت در بیماری همه گیر نقاط داغ به جای انتقال بیماران به کمتر نهفته مناطق. شهر نیویورک بيمارستان شتافت به تبدیل نرمال تخت بیمارستان به فشرده-تخت های مراقبت. مقامات راه اندازی سرریز بیمارستان در پارک مرکزی و Javits Center. در لندن خدمات بهداشت ملی با تکیه بر نظامی به refashion یک کنفرانس مرکز به یک مرکز موقت با 4000 تخت.

پزشکی کارگران در بوردو پیاده یک Covid-19 بیمار از یک قطار از پاریس.

عکس: مهدی fedouach/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات امنیتی فرانسه می گویند این ترتیبات موقت—که فرانسه نیز شاغل—حیاتی در یک بحران است اما نمی تواند ارائه همان سطح از مراقبت به عنوان یک به طور معمول کارکنان بخش مراقبت ويژه در تاسیس بیمارستان.

“قابل تصور است به افزایش 30 بستر زندگی-پشتیبانی از واحد به 40, 50 یا 60 تخت اما شرایط تبدیل به تخریب” گفت: ژروم سالومون مدیر کل فرانسه از وزارت بهداشت. “دالان نقل و انتقالات به رادیولوژی تصویربرداری—همه چیز پیچیده می شود.”

فرانسه مقامات بهداشتی به سرعت ساخته شده است قصد دارد به بیش از دو برابر تعداد مراقبت های ویژه اسلات 10,500. اما با بیش از 7000 تخت ICU پر در اوج بحران آنها منتقل 644 بیماران عمدتا به بيمارستان صدها مایل دور در هواپیما و قایق و قطار با سرعت بالا. فرانسه فرستاده 183 از کسانی که به همسایه کشورهای اروپایی است.

خط زندگی

فرانسه منتقل 644 بیماران بسیاری با قطار یا هواپیما از مناطق ضربه سخت شیوع بیماری به بیمارستان است که تا به حال یدکی تخت های مراقبت ويژه.

بیماران منتقل شده از غرق بیمارستان

بیماران فرستاده شده به بیمارستان یدکی تخت ICU

هلند

آلمان و سوئیس

لوکزامبورگ و اتریش

انگلستان

بلژیک

183

آلمان

324

44

252

79

67

23

56

سوئیس

61

129

ایتالیا

28

30

12

200 مایل

اسپانیا

200 متر

بیماران منتقل شده از غرق بیمارستان

بیماران فرستاده شده به بیمارستان یدکی تخت ICU

آلمان و سوئیس

لوکزامبورگ و اتریش

انگلستان

بلژیک

183

آلمان

324

44

252

79

67

23

56

سوئیس

61

129

ایتالیا

28

30

12

200 مایل

اسپانیا

200 متر

بیماران منتقل شده از غرق بیمارستان

بیماران فرستاده شده به بیمارستان یدکی تخت ICU

آلمان

سوئیس

لوکزامبورگ

اتریش

انگلستان

بلژیک

183

آلمان

324

44

252

79

67

23

سوئیس

56

61

129

ایتالیا

28

30

200 مایل

12

200 متر

اسپانیا

منتقل شده از غرق بیمارستان

فرستاده شده به بیمارستان یدکی تخت ICU

آلمان

سوئیس

لوکزامبورگ

اتریش

انگلستان

BELG.

183

آلمان

44

324

252

79

67

23

56

61

129

ایتالیا

28

30

200 مایل

12

اسپانیا

200 متر

منبع: دولت فرانسه

فرانسه رویکرد کمک کرده اند وجود یک واحد ملی سیستم مراقبت های بهداشتی اجازه دادن به بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران منتقل می شود در سراسر کشور در طول همه گیر بدون عمده مالی و یا موانع اداری.

در ایالات متحده, که در آن بیمارستان ها تا حد زیادی تنظیم شده توسط ایالات متحده و مراقبت است که اغلب بودجه توسط آرایه ای از شرکت های بیمه خصوصی از راه دور بیمار نقل و انتقالات شده اند نادر است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خواست دولت مراقبت های بهداشتی بخش به عمل به عنوان یک سیستم واحد اما ایالت بیمارستان ها را پذیرفته اند تنها چند ده coronavirus بیماران از شهر نیویورک است.

دکتر رز می گوید دولت فدرال باید آماده برای سازماندهی در مقیاس بزرگ نقل و انتقال بيماران از نقاط داغ به کمتر نهفته مناطق فرانسه است انجام می شود. که خواهد بود بسیار مفید برای شیوع بیماری اتفاق می افتد در بیشتر مناطق دور افتاده این کشور به دور از عمده مراکز پزشکی ،

فرانسه را به شدت متمرکز سیستم کاهش یافته است در مناطق دیگر. این کشور ثبت کرده است یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با بیش از 20 ، 000 مرده از جمله 40 درصد در خانه های پرستاری بیمار مجهز برای مقابله با یک بیماری همه گیر. پزشکان و پرستاران باید گله و شکایت از کمبود گسترده به خصوص ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی از این بیماری همه گیر رسید.

اما ثابت شده است موثر در حرکت بیماران در اطراف به جایی که آنها می تواند به راحتی درمان شود.

پزشکی کارکنان شرکت به Covid-19 بيمار در هیئت مدیره خاص-سازگار با قطار در نظر گرفتن آنها به کمتر بد-مناطق متاثر از فرانسه است.

عکس: توماس سامسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در شرق فرانسه هجوم زیادی از بیماران ناودان بیمارستان در اوایل ماه مارس, دکتر Gottwalles گفت. “آن مسدود شده و همه چیز را,” او گفت:. “ما دو برابر تخت در بخش مراقبت های ویژه اما ما همیشه در حال اجرا در مقابل این موج برای جلوگیری از غوطه ور شده است.”

در میان آنها بود Marc پروست, 68 که زد یک سرمایه گذاری کوچک کسب و کار قبل از او بازنشسته است و مشتاق دونده از راه دور و کوهنورد. او در بیمارستان بستری شد, در شهر شلوغ استراسبورگ رسمی در مقر پارلمان اروپا در برخی از 45 مایلی شمال Colmar و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

دکتر Gottwalles و دیگران هشدار منطقه ای مقامات بهداشت در مورد تعداد زیادی از بیماران است. مقامات بهداشت در نظر گرفته شده—و رد—یک برنامه برای قرار دادن چادر در پارکینگ از بیمارستان. به جای وزارت بهداشت مقامات در پاریس تصمیم به انتقال بیماران به مناطق که تا به حال در عین حال ضربه سخت شده توسط ویروس.

در ابتدا فرانسه انتقال بیماران با هلی کوپتر و یا آمبولانس بیش از فاصله کوچک به بیمارستان های آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ. برای تغییر گروه های بزرگتر از بیماران این خدمات اورژانس شروع به کار کردن یک طرح پیش نویس پس از حملات تروریستی در سال 2015 چپ نمرات مرده در اطراف منطقه پاریس و شروع به حرکت آنها را با قطار با سرعت بالا انتوبه و در پزشکی ناشی از کوماس.

مدیران بیمارستان انتخاب آقای پروست به عنوان یکی از اولین به توان به آزاد کردن حافظه خود را در بخش مراقبت های ویژه. تمام شد در نظر گرفته شود در شرایط با ثبات ساخت آنها کاندیداهای خوبی برای انتقال موفقیت آمیز با توجه به اضطراری پزشکان و مقامات بهداشتی.

“آنها پرسید دختر من برای او مجوز برای انتقال من” آقای پروست به یاد می آورد. “آنها زنگ زد ، او گفت: ‘خوب’. دکتر او را متقاعد کرد. گفتند: پدر شما پایدار است او را در سلامت خوب است. او نه اضافه وزن. هیچ دیابت’.”

کادر پزشکی حل و فصل در یک Covid-19 بیمار در یک قطار با سرعت بالا.

عکس: پاتریک hertzog/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چند روز بعد آمبولانس انجام شده آقای پروست و دیگر بیماران از آمار بیمارستان ها به استراسبورگ ایستگاه قطار که در آن سلامت کارگران از طرف دیگر کشور در فرانسه در ساحل اقیانوس اطلس در زمان مراقبت از آنها. در هیئت مدیره قطار بودند مجهز به تجهیزات پزشکی است که اجازه پزشکان برای انجام آزمایش خون و سونوگرافی اسکن. این عملیات شامل ده ها تن از پزشکان و پرستاران و تکنسین های که تبدیل هر یک از حمل و نقل به یک تلفن همراه ویژه-مراقبت های ويژه برای چهار نفر.

برخی از بیماران رفت و به برست, 550 مایل دور. آقای پروست به پایان رسید تا 490 کیلومتر دورتر در La Roche-sur-Yon.

“من هیچ حافظه که” آقای پروست گفت. مانند دیگران او در القاء کما.

در حدود همان زمان واحد اضطراری در منطقه پاریس بودند غرق موج Covid-19 بيمار. Djillali Annane سر از زندگی و حمایت واحد در Raymond-پوانکره بیمارستان در غرب این شهرستان گفت: او هدایت حدود ده بيماران هر روز به بیمارستان های دیگر به دلیل تمام 32 تخت در بخش گرفته شد.

دو نفر از بیماران خود را در 80s در, منتقل شدند به برست, همراه با پزشکان که به زودی خواهد بود به دنبال پس از آنها وجود دارد.

دکتر Annane گفت آن است که سردرگم برای بیماران را از خواب بیدار پس از 20 روز در یک مصنوعی کما در طرف دیگر از کشور احاطه شده توسط کادر پزشکی چادری در دنده محافظ.

“آنها نمی بینیم انسان,” او گفت:. “آنها ماسک, عینکی, بلوز. آن است که حقیقی. آنها از شنیدن صداهای عجیب و غریب. آنها گیجی. آنها هیچ ایده که در آن آنها هستند.”

زمانی که آقای پروست آمد در اطراف او مطمئن بود که در آن او بود اما نبود احساس خطر هنگامی که یک پرستار به او گفت که او بود در غرب کشور است.

“آیا شما بیمار وجود دارد و یا در جایی دیگر مهم نیست بیش از حد ،” او گفت:. “و روشن شد آنچه که من می خواهم از یک بیمارستان که در آن همه غرق کوچک به یک بیمارستان که در آن صادقانه آنها پس از نگاه من درخشان. آنها در زمان حال. آن را آرام بود.”

نوشتن به متی دالتون در [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>