ويژه اهرم پزشکان از راه دور و پزشکی از راه دور برای مدیریت Coronavirus سیل

به عنوان شهرهای آمریکا در صورت افزایش coronavirus بیمارانی که نیاز به نجات بخش مراقبت از آنها نیز رو به سرعت رو به کاهش عرضه در دسترس فشرده-مراقبت-واحد تخت. پزشکان و پرستاران در بسیاری از کشور بزرگترین بیمارستان سیستم ها اعمال نفوذ قدیمی دهه فن آوری های جدید در راه—در زمان اتصال آن با ارزان و به آسانی در دسترس اسباب بازی—برای گسترش توانایی خود را برای مراقبت و نظارت بر بیماران است.

به طور کلی شناخته شده به عنوان “تله-ICU” این دو راه بالین تصویری مرتب کردن بر اساس مانند FaceTime و یا زوم. تفاوت در این است که به طور معمول اضافه می کند یک میزبان از دیگر فن آوری های ویدئو کنفرانس به منظور اتصال بیماران بدحال در ICU بیمارستان تخت با تیم از پزشکان و پرستاران است که تخصص در ارائه مراقبت به sickest حتی زمانی که این تیم مایل و یا حتی تمام کشورهای دور.

این فن آوری شامل بالا تعریف دوربین های پن تیلت و زوم توانایی های به طوری که آنها می تواند در هر چیزی را در اتاق بیمارستان از بیمار به صورت ابزار در بالین است. آنها همچنین شامل اتصال مستقیم به تجهیزات مانند ضربان قلب و فشار خون مانیتور. این به طور سنتی سیستم های گران قیمت می توانید اتصال از راه دور متخصصان به پزشکان و پرستاران در بيماران bedsides اغلب کوچکتر در بیمارستان ها و در نقاط روستایی.

ریچارد Budke نظارت بر بیماران از راه دور در Northwell telehealth مرکز.

DIY مواد ضد عفونی کننده در Northwell مرکز.

عکس: رایان لوری برای وال استریت ژورنال

اما برای درمان با امواج از بیماران مبارزه با Covid-19 پزشکان و تکنسین های هستند نیز اختصاص کمتر از گران قیمت و کنترل از راه دور-نظارت بر فن آوری به زرادخانه خود را از موجود tele-ICU سیستم. این تفاوت بین هزینه های ده ها هزار دلار بستر در top-of-the-line tech است که می تواند هفته به تحویل و نصب و تعویض به سیستم که شامل تجاری قرص و می تواند نصب شده در بيماران bedsides بلافاصله.

اگر همه چیز واقعا بد ارائه دهندگان خدمات پزشکی می تواند کمک طلب کردن از کمک از فروشگاه خرید تبلت و لپ تاپ به عنوان آنها در طوفان و سایر حوادث گذشته.

در تعداد مطلق از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه coronavirus ارائه یک محاکمه بسیار فراتر از هر که چنین تکنولوژی قرار داده شده است از طریق قبل از. نتیجه یک مثال سریع نوآوری—حتی اختلال در عمل به عنوان حرفه ای ها مجبور به بداهه نوازی تنها با استفاده از دنده در دست است. توسط حساب های خود را فراتر از پیدا کردن آن صرفا سرویس آنها در حال توسعه و به اشتراک گذاری روش های جدید در زمان واقعی است. این یک پزشکی hackathon که در آن زندگی می کند در معرض خطر هستند و مقالات تجزیه و تحلیل آنچه که بهترین کار ممکن است باید صبر کنید تا بعد از فاجعه گذشته است.

به عنوان در سایر بلایای طبیعی و یا حتی زمان جنگ, نتایج نشان می دهد که چه چیزی ممکن است زمانی که مردم خواسته به انجام غیر ممکن است و آزاد برای استفاده از هر وسیله لازم برای به انجام رساندن آن است. آن را ممکن است یک طعم و مزه از نوآوری های پزشکی آمده است که کل جهان را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای دست و پنجه نرم با شتاب همه گیر.

بهداشت حرفه ای در Northwell سلامت که شامل 23 بیمارستان ها و 72,000 کارکنان در سراسر ایالت نیویورک به سرعت در حال افزایش تعداد tele-ICU تخت از 170 تا 420 و می گویند که آنها می تواند به جای به مراتب بیشتر است. (نیویورک دولت به شدت در تلاش برای اضافه کردن به آن به 3000 تخت ICU; رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هشدار داده است ممکن است نیاز 40,000.)

Northwell را دکتر Shreyas Dave توصیه های یک پرستار در یک بیمار است.

سوئدی سیستم بیمارستان در سیاتل یکی دیگر از coronavirus نقطه داغ است اعمال نفوذ انواع پزشکی از راه دور فن آوری تا حدودی به حفظ و مراقبت از سلامت کارگران از در معرض بودن به کروناویروس و برای نگه داشتن بیماران در خانه زمانی که ممکن است.

اما از همه این برنامه ها به آدرس کمبود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سوئد “من فکر می کنم tele-ICU ظرفیت یکی از مهم ترین در این زمان می گوید:” الیزابت مید مدیر پزشکی اطفال کیفیت و ایمنی در سوئد.

نقطه tele-ICU نیست به جای کارکنان در قضیه اما به مکمل آنها را در حالی که همچنین نگه داشتن کمیاب عرضه روت intensivists جسمی جدا شده از بيماران به حداقل رساندن خطرات ناشی از عفونت. پزشکان در طرف دیگر از صفحه نمایش در بيماران bedsides می تواند با نظارت و حتی می توانید با استفاده از کارکنان محلی خود را به عنوان “دست” زمانی که آنها نیاز به دستکاری چیزی در اتاق.

پزشکان و پرستاران در Northwell را سیست مرکز نشستن در بانک ها از مانیتور متصل به سیستم های ویدئو کنفرانس است که به آنها اجازه تعامل با بیماران و متخصصان بهداشت و درمان در بيماران مبتلا به اتاق.

چهار بيمارستان در آتلانتا در اموری سیستم بهداشت و درمان با استفاده از تله-ICU فن آوری برای حمایت از کارکنان. یک مثال کاهش بار نظارت پایدار بیماران هنگامی که در قضیه کارکنان باید intubate یک Covid-19 بیمار یک روش است که نیاز به فوق العاده مردم و تلاش با توجه به خطر ابتلا به عفونت می گوید: تیموتی nuno santos, مدیر پزشکی اموری الکترونیکی ICU خدمات.

“در شرایطی که الزامات و خواسته های به سرعت در حال تغییر توانایی به حرکت از یک اتاق یا یک بیمارستان به بعد به معنای واقعی کلمه در سرعت نور اجازه می دهد تا ما را به کارآمد ترین تخصیص از آنچه به طور فزاینده ای کمیاب و منابع انسانی” دکتر nuno santos می گوید.

Northwell یک telehealth مرکز فرماندهی در سیست n. y. که از آن تیم از بحرانی-مراقبت پزشکان و پرستاران در حال حاضر نظارت بر بیش از 130 تخت که 116 اشغال شده توسط Covid-19 بیماران می گوید کارا Benneche مدیر بالینی عملیات از خدمات پزشکی از راه دور در Northwell.

Northwell بهداشت مرکز پزشکی از راه دور در سیست n. y. که از آن تیم از بحرانی-مراقبت پزشکان و پرستاران در نظارت بر بیش از 130 تخت.

راشل هیت و Romana امجد در Northwell مرکز.

پزشکان و پرستاران در Northwell را سیست مرکز نشستن در بانک ها از شش تا هشت مانیتور متصل به دو راه ویدئو کنفرانس سیستم های است که اجازه می دهد آنها را برای دیدن و ارتباط برقرار کردن با بیماران و هر حرفه ای بهداشت و درمان در بيماران مبتلا به اتاق. استادانه ترین بالین سیستم های تولید شده توسط Philips تحت نام تجاری eCareManager همچنین به پزشکان یک غذای زنده از یک بیمار علائم حیاتی.

“این است که زیبایی tele-ICU: یک فرد نشسته در یک تله-ICU مرکز می تواند مراقبت از 50 تا 100 تخت می گوید:” Saurabh چاندرا مدیر پزشکی خدمات پزشکی از راه دور در Northwell. پیشرفته tele-ICU سیستم های نظارت از این اعداد ممکن است چرا که آنها عبارتند از نرم افزار است که هشدار پزشکان زمانی که علائم حیاتی بیماران صلیب به قلمرو خطرناک او می افزاید.

اما این دستگاه بخشی از استادانه درست شده, گران, خدمات بسته بندی برای کل بیمارستان می تواند زمان را برای نصب حتی در شرایط عادی. در مواجهه با سیل بیماران جدید و موانع به راه اندازی تجهیزات جدید Northwell پزشکان در حال گرفتن خلاق با تکنولوژی آنها در حال حاضر در دست است. در ماه دسامبر Northwell دستور داد دسته ای از 35 متحرک چرخ دار با کنفرانس ویدئویی دو طرفه قابلیت از آمریکا هست که در حال برنامه ریزی برای رسیدن در اوایل ماه آوریل.

این چرخ دستی در نظر گرفته شده برای استفاده در هر بخش در هر یک از Northwell بیمارستان و امکانات دیگر. اما بسیاری از آنها به خدمات فشرده در انواع نقش های لازم توسط این بیماری همه گیر از جمله اتصال به تخت ICU. پزشکان می توانند دسترسی به چرخ دستی’ دوربین از راه دور از یک کامپیوتر است. چرخ دستی های در حال ارسال در هر کجا که هستید مورد نیاز در سراسر Northwell بیمارستان سیستم می توان به چرخ و از یک اتاق به اتاق.

این سیستم همچنین می توانید صرفه جویی در پزشکان و پرستاران که در سایت از داشتن برای ورود بيمار به اتاق می گوید: خانم Benneche. از راه دور پزشکان با استفاده از این سیستم می توانید هر چیزی را انجام دهید در بيماران اتاق است که نیاز به دست خود—مانند تنظیم یک چهارم یا یک ونتیلاتور. اما آنها می توانند با بررسی بیماران در حالت کلی و با استفاده از سیستم دوربین های زوم در بر بالین نظارت بر تجهیزات اجازه می دهد آنها را برای بررسی علائم حیاتی فقط به عنوان آنها را اگر آنها را در اتاق بودند. هر بار که آنها انجام این کار آنها را موجب صرفه جویی 10 تا 15 دقیقه از استیلای تا در دنده محافظ او می افزاید.

یکی از چالش برای coronavirus بیماران انزوا با عزیزان نمی دادند. اما در حالی که tele-ICU نیز می تواند کمتر تماس انسان پرستاران هستند و از سوی دیگر بیشتر به راحتی در دسترس در حداقل یکی از راه های: بیمارانی که قادر هستید می توانید با لمس یک دکمه در هر زمان به صحبت کردن با آنها چیزی است که آنها را اغلب فقط برای مقابله با تنهایی می گوید: خانم Benneche.

کارا Benneche مدیر بالینی عملیات از خدمات پزشکی از راه دور در Northwell.

SOC Telemed فراهم می کند که فن آوری پزشکی از راه دور به بیش از 600 بیمارستان در سراسر ایالات متحده اضافه خواهد شد 100 بیمارستان ها به سیستم عامل خود را در بعد از 45 روز حساب همه گیر می گوید: Jason Hallock شرکت افسر ارشد پزشکی. در حدود یک در هفت تخت ICU در ایالات متحده در حال حاضر tele-ICU قابلیت های او می افزاید.

در 2018, SOC Telemed مجهز Onslow بیمارستان یادبود در جکسون, N. C., پزشکی از راه دور قابلیت های از جمله تله-ICU فقط در 18 ساعت در زمانی که سیل از طوفان مایکل قطع بیمارستان از خارج کمک کند. با استفاده از پزشکی از راه دور سبد Onslow کارکنان در حال حاضر در دست “ما در زمان مراقبت از هر کسی از یک نوزاد تازه متولد شده به کسی که در اواخر 90s می گوید:” دکتر Hallock.

Tele-ICU است تنها بخشی از آنچه که باید بسیار گسترده تر در پاسخ به کروناویروس همه گیر بر Eric تونر ارشد دانشمند با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و نویسنده گزارش نهایی تاثیر کروناویروس در آمریکا “من فکر می کنم [tele-ICU و مرتبط با] استراتژی می تواند به بهبود ظرفیت ما به افراد آموزش دیده ارائه مراقبت, اما من فکر می کنم آنها محدود است.”

یک چیز tele-ICU نمی توانید انجام دهید این است که حذف موانع موجود در کدام پزشکان می تواند در زمین در هر بیمارستان یادداشت دکتر Hallock. می توانید آن را به 120 روز برای یک پزشک برای تبدیل شدن به مجاز به کار در یک بیمارستان است. در حالی که “اورژانس امتیازات” می تواند سرعت این روند در حال حاضر این تکنولوژی اجازه می دهد از راه دور مراقبت در حال اجرا است به مراتب جلوتر از سیستم توانایی برای جذب پزشکان که می تواند مشورت از طریق آن. موضوع دیگری است که به طور سنتی انجام نمی دهد پزشکان به طبابت بدون مجوز خاص به آن کشور محدود توانایی خارج از کشور پزشکان برای کمک به. این نیست insuperable موانع—اموری بهداشت و درمان که قبلا راه اندازی یک تله-ICU مرکز در استرالیا به طوری بهداشت حرفه ای می تواند وجود پوشش شیفت شب در اموری است مراقبت های ويژه در ایالات متحده آمریکا — اما آنها نیاز به زمان برای غلبه بر.

مارتین Doerfler یک Northwell معاون ارشد و مسئول پزشکی از راه دور می گوید او در حال آماده سازی خود بیمارستان هم به صورت اولیه اوج ویروس و همچنین به عنوان آنچه که می تواند حتی بزرگتر قله آمده نوامبر باید coronavirus تبدیل به فصلی مانند شایع آنفولانزا.

اگر آن را به می آید که تیم از پزشکان در Northwell ممکن است به اتصال به هر گونه قرص و یا دستگاه تلفن همراه از طریق یک برنامه وب از خود مرکزی tele-ICU مرکز و از راه دور مراکز آن را تنظیم کرده است تا در هر یک از بیمارستان های آن. این گزینه خواهد بود محدود و فاقد پان و زوم قابلیت های اختصاصی دوربین در حالی که ارائه تنها پایه ارتباط دو طرفه بین یک کنترل از راه دور پزشک و بیمار یا پرستار بالین.

“من دارم تمرین در حال حاضر برای صدها یا هزاران نفر از موارد و امیدوارم ده ها هزار نفر می گوید:” دکتر Doerfler.

ICU کنفرانس ویدئویی رابط کاربری است که اجازه می دهد تا بیماران در برقراری ارتباط با پزشکان و پرستاران در Northwell.

عکس: رایان لوری برای وال استریت ژورنال

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به کریستوفر در میمس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im