بدترین صفات هندی بوروکراسی مشهود بود در شورای تحقیقات پزشکی هند را کوته تلاش برای راه اندازی یک Covid-19 واکسن با یک اوت 15 مهلت. در تلاش خود را به پل علمی و اداری ضرورت از دفتر ICMR مدیر کل Balram Bhargava کاهش یافت و بین دو صندلی. وحشت کارشناسان با اشاره به این که واکسن نمی تواند راه اندازی می شود و سپس بدون دادن کوتاهی به آزمایش های بالینی. حتی خوش بینانه ترین برآوردها در حال veering نسبت به پایان سال و یا اوایل سال 2021 راه اندازی برای چند واکسن نامزدها پس از کاهش, جدول زمانی به حداکثر میزان ممکن است. تزریق واکسن به جمعیت به طور کلی و بدون دقت حصول اطمینان از ایمنی و اثر بخشی خواهد بود خطرناکی معکوس.

علم و اطلاعات نمی تواند تابع به مهلت سیاسی. هنوز پوپولیستی دولت در ادامه به محور دامنه کارشناسان این مسیر. Bhargava نامه به بیمارستان ها انتخاب شده برای آزمایش های بالینی هیچ سری از فشارهای سیاسی است. او در یادداشت های بومی واکسن به طور مشترک توسعه یافته توسط بهارات بیوتکنولوژی و ICMR بود میان دولت “اولویت پروژه های که در حال نظارت است و در بالاترین سطح”. پس از شدت مشاوره بيمارستان به سرعت پیگیری تمام مصوبات برای شروع آزمایشات بالینی و شروع “موضوع ثبت نام” (“شرکت کنندگان ثبت نام” خواهد بود اخلاقی مناسب) نامه ای هشدار صراحت که “عدم رعایت مشاهده خواهد شد بسیار به شدت”.

در یک مصاحبه مطبوعاتی پس از آن روشن است که این نامه صرفا با هدف کاهش “غیر ضروری نوار قرمز” بدون به خطر انداختن ایمنی, بهترین شیوه و سخت گیری. اما پرسش باقی می ماند. برای شروع ICMR نمی رد اوت 15 مهلت. معیار برای انتخاب بیمارستان از جمله امکانات خود را نیز زیر سوال برد. برش نوار قرمز نباید منجر به یک وضعیت که در آن اخلاق بيمارستان کمیته های تحت فشار, محققان رفتن آسان در رضایت آگاهانه برای شرکت کنندگان نتایج هستند fudged و یا قبل از تصمیم و مخالفت مواجه اقدامات انضباطی.

این طناب بلند به نفوذ سیاسی Baba Ramdev برای یک دارو در اصل به بازار عرضه شده به عنوان یک تاج درمان و بعد از آن به عنوان یک تقویت کننده ایمنی در حالی که حفظ یک گمراه کننده نام نیز متناسب به یک الگوی. به عواقب فاجعه بار از Lysenkoism ایده های شوروی agrobiologist doggystyle شخص ساده لیسنکو که سعی کردم به تابع علم به مارکسیست-لنینیست اصول هستند و مربوط به به یاد بیاورید اینجا. قطعا هند و جهان نیاز به یک درمان برای Covid-19 سریع. اما از آن است که برای علم نه سیاست برای تصمیم گیری پارامترهای که نیروی سرعت از واکسن پژوهش است. ICMR باید تقویت اعتبار خود را برای راه طولانی در پیش است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو