ICMR است به منظور بالا بردن استاندارد آن برای دولت به بسیاری از مستند

Niti Aayog عضو VK پل مشاهده کرد که هند پرداخت یک هزینه اقتصادی برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus با توسل به یک مستند. ضمنی و در مشاهدات خود را این است که مستند دوره باید به طور کامل مورد استفاده برای رول کردن اقداماتی است که در حد امکان افزایش موارد هنگامی که فعالیت طبیعی رزومه.

در این زمینه مهم است که ICMR برد آن استاندارد است. بیش از 48 ساعت گذشته ما تا به حال دو نمونه که این بدن مشاوره و اطلاعات انتشار شده اند کمتر رضایت بخش است. اول از القای وارداتی rapid test, کیت (RTKs) قرار بود برای کمک به شناسایی پتانسیل خوشه به سرعت. آن را تبدیل به یک ورزش سرند با نتایج نادرست و حتی ICMR تا به حال به درخواست برای تعلیق آزمایش.

گسترش این ویروس از طریق حامل بدون علامت است یکی از خطرناک ترین آن را ویژگی های. دقیق حس انتقال حساب بدون علامت حامل کمک خواهد کرد که دولت در تصمیم خود برای خروج از این مستند. یک بار دیگر طی دو روز گذشته با ICMR است اشتباه اکثر ناظران با آن ارتباط بر انتقال از طریق حامل بدون علامت. این بدن را برای انجام بهتر به هزینه این مستند به ارزش آن است.

دفعات بازدید: همچنین: Covid-19: هشدار در بدترین حالت این است که هنوز برای آمدن ICMR می گوید: هند در حال انجام بهترین خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>