آی بی ام در سه ماهه اول کاهش فروش به عنوان مدیر عامل جدید با هدف احیای رشد

آی بی ام در سه ماهه اول سود هر سهم کاهش یافت و 18 درصد بر اساس تنظیم به $1.84.

عکس: ریچارد درو/آسوشیتد پرس

International Business Machines Corp. ارسال شده پایین تر در سه ماهه اول فروش انصراف درآمد سالانه ارشاد به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و زمان زیادی بازسازی شارژ برجسته چالش های جدید اجرایی Arvind کریشنا چهره ها در تلاش برای احیای آبی بخت و اقبال.

آی بی ام روز دوشنبه گفت که خروج کامل-سال درآمد راهنمایی که شامل تولید حداقل $13.35 در تعدیل سود هر سهم با استناد به Covid-19 بحران است. این شرکت گفت: این امر ارزیابی مجدد وضعیت در پایان سه ماهه جاری.

“این یک تصمیم دشوار برای خروج هدایت” آقای کریشنا گفته تحلیلگران. “اما این بی سابقه بار این سه ماهه به اعلام ما به وضوح—که نه به نفع ما و نه به نفع شما به عنوان سرمایه گذاران و تحلیلگران.”

این Armonk, n. y.-بر اساس شرکت نیز گفت: سود هر سهم کاهش یافت و 18 درصد بر اساس تنظیم به $1.84. فروش بیش از سه ماه به مبلغ $17.57 میلیارد دلار به 3.4% از $18.18 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته در بخش های دندانه دار با جابجایی ارز.

IBM سهام کاهش 1.3% در بعد از ساعات معاملاتی.

نتایج آمده به عنوان IBM در تلاش است به تمرکز به طور فزاینده ای در حال رشد cloud-computing زمینه در حالی که ریختن سنتی تر اما کمتر سودآور بخش هایی از یک کسب و کار جهانی پوشا آن خدمات مشاوره و سخت افزار. این حرکت آغاز شد که تحت Ginni Rometty که زد آی بی ام برای بیش از هشت سال قبل از آقای کریشنا به عنوان مدیر عامل در مارس 6.

آی بی ام را تعدیل سود هر سهم برای سه ماهه بیش از وال استریت پیش بینی که شده بود تجدید نظر رو به پایین در ماه های اخیر. تحلیلگران بررسی FactSet پیش بینی دلار 1.81 در تعدیل سود هر سهم. IBM فروش شد تقریبا در خط با وال استریت انتظارات.

آی بی ام نیز در زمان دلار 900 میلیون اتهام درآمد تا حد زیادی به پوشش بازسازی هزینه های مربوط به آن فن آوری جهانی بخش خدمات ارائه می دهد که آن را برون سپاری. آی بی ام در ژانویه نشانه های آن برنامه ریزی شده بود تغییرات در این واحد به تقویت رقابت خود را. کسانی که حرکت می کند باید تحویل ناخالص پس انداز تقریبا 2 میلیارد دلار در سال Chief Financial Officer جیمز Kavanaugh به گفته تحلیلگران و اضافه کرد که بیشتر بازسازی شد و به احتمال زیاد در سه ماهه جاری.

مسئول GTS در سه ماهه اول بیش از جبران یک بار مالیات بر سود این شرکت اعلام کرد.

آی بی ام یکی از بزرگ ترین شرکت های فن آوری به گزارش سه ماهه نتایج پس از coronavirus شیوع منجر به اقامت در خانه سفارشات در سراسر ایالات متحده شرکت های فن آوری هر چند سیستم ایمنی بدن از تاثیر اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر به طور گسترده انتظار می رود به آب و رکود بهتر از بسیاری از کسب و کارهای دیگر کمک آمریکایی ها هجوم آوردند به خدمات آنلاین.

IBM مانند بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ خواسته است تقریبا تمام کارکنان آن به کار از راه دور در طول بحران. IBM مدیران به تازگی خواست برخی از کارکنان به یک هفته از تعطیلات در طول سه ماهه جاری برای جلوگیری از کمبود کارکنان بعد از آن در سال یک بار شرکت تا سطح شیب دار به عنوان خاموش کردن سفارشات پایان با توجه به گروهی که با آهنگ آی بی ام اخراج شده و یادداشت آنلاین.

IBM کاهش یافته است به نظر این درخواست به کارکنان.

آقای کریشنا طول می کشد بیش از یک آی بی ام است که چهره دوقلو چالش های مقابله با این بیماری همه گیر و بازآموزی یک شرکت است که رنج می برد از طریق چندین سال از کاهش درآمد و کم خونی قیمت سهم.

آی بی ام بوده است مشتاق به تصرف درآمد بیشتر از cloud-computing که در آن کسب و کار اجاره از راه دور قدرت محاسباتی به جای خرید ماشین خود را. آی بی ام بود آهسته کردن علامت اجازه می دهد رقبای مانند آمازون.com , Inc. و Microsoft Corp. به یک بازار بزرگ-به اشتراک گذاری سرب در سال های اخیر است. اما محاسبات ابری نیز یک بازار دیگر شرکت های فن آوری در حال ستون به. چین Alibaba Group Holding روز دوشنبه گفت: این برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 200 میلیارد یوان ($28.28 میلیارد دلار) در سه سال آینده در ابر زیرساخت ها است. آقای کریشنا قبل از تبدیل شدن به آی بی ام مدیر عامل شرکت زد cloud-computing واحد. برای کمک به تحریک رشد و آی بی ام در سال گذشته بسته حدود 33 میلیارد دلار کسب منبع باز-نرم افزار غول کلاه قرمزی, بزرگترین معامله در تاریخ آن است. آی بی ام همچنین به عنوان جدید رئیس جمهور سابق کلاه قرمز, رئیس, Jim Whitehurst به طور موثر او ساخت شماره 2 به آقای کریشنا.

IBM شرط بندی است که آن مقیاس جهانی همراه با کلاه قرمز را تجربه ارائه برنامه های کاربردی است که هر دو دهانه cloud-computing جهان و شرکت در محل دستگاه کمک خواهد کرد که دام به عنوان کسب و کار شرکت در آغوش ترکیبی از خانه و اجاره محاسبات ظرفیت. قرمز کلاه فروش 18% افزایش پیدا کرد در سه ماهه.

آقای کریشنا گفت که “آنچه که ما در حال رفتن را از طریق امروز با تغییر جهت به کار از راه دور, اتوماسیون, نرم افزار, نوسازی خواهد شد سرعت بخشیدن به مشتری ما تغییر hybrid cloud.”

آی بی ام روز دوشنبه گفت: آن ابر شناختی و فروش نرم افزار افزایش 5 ٪ در سه ماهه اول یک نقطه قوت در غیر این صورت خاموش مجموعه ای از نتایج. به طور کلی درآمد حاصل از محاسبات ابری است که کاهش در سراسر متعدد بخش بود و تا 19% IBM گفت: رسیدن به $5.4 میلیارد دلار است.

درآمد خود را برای سیستم واحد است که فروش نسل جدید و قدرتمند کامپیوتر های پردازنده مرکزی افزایش یافت 3 درصد است. اما خرید و فروش در کسب و کار جهانی, خدمات, صاف, و سقوط در, GTS و جهانی تامین مالی بخش. GTS فروش شده اند که کاهش, کاهش 6 ٪ در سال بیش از سال به $6.47 میلیارد دلار است.

مدیران با اشاره به نرم افزار معاملات به عنوان یک منطقه از عدم قطعیت به دنبال به جلو به عنوان مشتریان مقیاس عملیات در پاسخ به کوروناویروس.

در حالی که سال شروع قوی آقای Kavanaugh گفت: “در ماه مارس ما نرم افزار معاملات متوقف تقریبا یک شبه به عنوان مشتریان ما تغییر تمرکز خود را به حالت ارتجاعی تلاش است.”

IBM در گفت و گو با 12 میلیارد دلار پول نقد در دست در یک زمان تمرکز سرمایه گذاران تعادل-ورق بهداشت به دلیل تلخ چشم انداز اقتصادی. آی بی ام گزارش شده بیش از $52 میلیارد دلار از بدهی های بلند مدت در ترازنامه انباشته شده در بخش بزرگی به پرداخت هزینه برای Red Hat معامله است.

Sanford C. Bernstein تحلیلگر Toni Sacconaghi گفت: قبل از این نتایج است که این شرکت باید کمی مشکل refinancing برخی $7.5 میلیارد دلار از بدهی است که می آید با توجه به این سال است.

آقای کریشنا گفت: IBM آماده بود به حصول به زیر بنای آن تغییر محاسبات ابری و تاکید بر هوش مصنوعی, در حالی که همچنین آماده به سمت بخش هایی از آن کسب و کار است که نمی خط تا با تمرکز.

نوشتن به آسا فیچ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>