آی بی ام مدیر اجرایی Ginni Rometty در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در Jan. 22, 2019. عکس: Jason Alden/مهر نیوز

International Business Machines Corp. گفت: اجرایی Ginni Rometty پله پایین پس از یک سخت هشت سال اجرا در بالای نمادین شرکت فن آوری به عنوان او تلاش برای تحویل رشد در یک زمان دیگر تکنولوژی غول های ثروت شکوفا شده است.

خانم Rometty, 62 سال را به طور رسمی در آوریل 6. جایگزین او خواهد شد توسط Arvind کریشنا که سران شرکت ابر و شناختی نرم افزار و بخش های مختلف این شرکت گفت: در روز پنج شنبه. Jim Whitehurst—رئیس اجرایی از کلاه قرمز این نرم افزار منبع باز غول پیکر است که IBM به دست آورد و در حدود 33 میلیارد دلار در سال گذشته—منصوب شد و شرکت رئیس جمهور.

خانم Rometty ادامه خواهد داد به عنوان شرکت رئیس هیئت مدیره از طریق پایان سال که در آن زمان او بازنشسته خواهد شد پس از تقریبا چهار دهه با آبی ، خانم Rometty شده است یکی از بسیاری از مشخصات بالا زن اجرائی در کسب و کار که در آن رتبه بالا هنوز مرد سالار است.

IBM سهام افزایش بیش از 3 درصد در aftermarket معاملات پس از اعلام.

رهبری جدید قرار ملاقات برجسته چگونه آی بی ام است که شرط بندی خود را در آینده در پررونق cloud-computing زمینه که در آن آن را به عقب رقبا مانند آمازون.com, Inc. AMZN 0.68% و شرکت مایکروسافت. MSFT 2.82% آی بی ام ساخته شده است موفقیت خود را در ارائه تکنولوژی به شرکت های دیگر. اما آی بی ام بود آهسته به انطباق به عنوان شرکت های منتقل شده از ذخیره سازی داده ها در سرور آنها متعلق به اجاره است که ظرفیت محاسبات از ارائه دهندگان خدمات به اصطلاح cloud-computing.

مربوط تصویری

Arvind کریشنا به نام آی بی ام مدیر عامل به جای Ginni Rometty مورد بحث وعده ابر هوش مصنوعی و کامپیوترهای کوانتومی برای تبدیل همه چیز از راه دانشمندان کشف داروهای جدید برای راه شرکت بهینه سازی زنجیره تامین خود را. (در اصل منتشر شده اردیبهشت 24, 2019)

خانم Rometty در سال های اخیر تاکید کرد آی بی ام را تبدیل به یک رقیب پرقدرت در cloud-computing اما این شرکت هنوز در مسیرهای اصلی آن رقبا در ابر فروش. آی بی ام است پنجمین ابر عمومی زیرساخت های ارائه دهنده با توجه به شرکت تحقیقاتی Gartner Inc., با کمتر از 2 درصد از سهم بازار.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید Arvind کریشنا تمرکز بر روی عنوان رئیس جدید اجرایی IBM? پیوستن به مکالمه زیر.

خانم Rometty تلاش کرده است برای پرش شروع ابر رشد تا حد زیادی با کلاه قرمز بزرگترین خرید در آی بی ام 108 سال سابقه. این قرارداد بسته شده در سال گذشته است.

آقای کریشنا 57 سال, نقش برجسته ای در آی بی ام را خرید کلاه قرمز. او به عضویت این شرکت در سال 1990 و مطالعه در انستیتو تکنولوژی هند Kampur و دریافت دکترای مهندسی برق از دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign.

خانم Rometty به عنوان مدیر عامل شرکت IBM در سال 2012 در یک زمان دشوار است. IBM فروش کاهش یافت و در سال بیش از سال در خانم Rometty اول 22 چهارم در یک ردیف. خلاصه بعد از یک سه دوره سه ماهه از افزایش فروش آنها کاهش یافت و دوباره برای یکی دیگر از شش چهارم. فروش گل رز در آخرین سه ماهه.

بومی شیکاگو خانم Rometty افزایش یافت IBM را به عنوان یک مدیر اجرایی در آن به سرعت در حال رشد بخش خدمات در دهه 1990 تحت مدیر عامل لو Gerstner که دوباره این شرکت توسط میداد کم حاشیه فروش سخت افزار و بر روی آن تمرکز خدمات و برون سپاری. او ساخته شده او را زیر علامت بعدی خود را مدیر عامل شرکت سام Palmisano توسط پیشرو ادغام بازوی مشاوره از PricewaterhouseCoopers LLP که آی بی ام خریداری برای $3.5 میلیارد دلار در سال 2002.

مرتبط

  • IBM درآمد اشاره در نشانه هایی از چرخش (Jan. 21)
  • آی بی ام Rometty شرط میراث او را در کلاه قرمز شد (Oct. 29, 2018)
  • پشت Ginni Rometty برنامه به راه اندازی مجدد آی بی ام (20 آوریل 2015)
  • چگونه Rometty نگه داشته و در حال افزایش در آی بی ام (Oct. 27, 2011)
  • آی بی ام نام Rometty به عنوان مدیر عامل بعدی (Oct. 26, 2011)

نوشتن به آسا فیچ در asa.fitch@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im