آی بی ام اعلام کرد برای اولین بار کاهش شغل جدید رئیس اجرایی

‘نیروی کار ما تصمیمات در دراز مدت منافع کسب و کار ما,’ شرکت در بیانیه ای گفت.

عکس: آلن jocard/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

International Business Machines Corp. است برش نامشخص تعداد مشاغل در بخش عمده نیروی کار کاهش تحت اجرایی Arvind کریشنا است که در تلاش برای احیای رشد در شرکت فن آوری.

Armonk, n. y. مبتنی بر آی بی ام گفت: این کاهش با هدف ساخت آن را بیشتر چالاک اما آنها در برابر پس زمینه از عمده رکود اقتصادی باعث coronavirus همه گیر است که باعث شده تا بسیاری از مشتریان خود را به شماره گیری بازگشت سرمایه گذاری و نگه داشتن در تالار نرم افزار می پردازد.

“IBM کار در یک بازار بسیار رقابتی نیاز به انعطاف پذیری به طور مداوم remix ارزش بالا و مهارت و نیروی کار ما تصمیمات در دراز مدت منافع کسب و کار ما” این شرکت در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه.

این شرکت فاش نمی, مقیاس زیان کار است. یک فرد آشنا با برنامه های این شرکت گفت: آنها تصور می گذارد چندین هزار نفر است. IBM تا به حال در اطراف 352,600 کارکنان همانطور که از پایان سال گذشته با توجه به ژانویه نظارتی تشکیل پرونده.

کاهش اضافه کردن به از دست دادن شغل در سراسر صنعت فن آوری به عنوان شرکت های با ادعا اثرات رمان شیوع کروناویروس. Hewlett Packard Enterprise Co. در روز پنج شنبه اعلام کرد که far-reaching هزینه برش برنامه از جمله حقوق و دستمزد کاهش مرخصی بدون حقوق و استخدام یخ.

اما IBM رشد مشکلات تا قبل از Covid-19 بیماری همه گیر. قیمت سهم خود را کمی تغییر از 10 سال پیش یک دوره است که دیده می شود tech-سهام شرکت افزایش است. آبی سهام پایین است بیش از 20 درصد در طول سه ماه گذشته است.

آقای کریشنا بیش از IBM ماه گذشته در مواجهه با چالش های دوقلو برای مقابله با این بیماری همه گیر و بازآموزی یک شرکت است که رنج می برد از طریق چندین سال از کاهش درآمد و کم خونی قیمت سهم. او انصراف کامل-سال ارشاد کمتر از یک ماه به مدیر عامل شرکت نقش خواستار حرکت “یک تصمیم دشوار.”

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در اوایل این ماه آقای کریشنا گفت: او نمی دانست که چگونه زمانی که رکود اقتصادی خواهد گذشته کاهش یافته است برای پیش بینی اینکه آیا شرکت می کردند کارکنان و یا شغل را کاهش دهد.

اخراج که قبلا گزارش شده توسط بلومبرگ, اخبار, بر چندین واحد از آی بی ام از جمله آن جهانی تکنولوژی در بخش خدمات ارائه می دهد که آن را برون سپاری. این شرکت در ماه گذشته گفت: در آن زمان دلار 900 میلیون اتهام درآمد تا حد زیادی به پوشش بازسازی هزینه های مربوط به GTS.

آی بی ام در ژانویه نشانه های آن برنامه ریزی شده بود تغییرات در GTS برای تقویت رقابت خود را. کسانی که حرکت می کند باید تحویل ناخالص پس انداز تقریبا 2 میلیارد دلار در سال Chief Financial Officer جیمز Kavanaugh به گفته تحلیلگران و اضافه کرد که بیشتر بازسازی شد و به احتمال زیاد در سه ماهه جاری.

دیگر بخش های آی بی ام قرار گرفتند روز شنبه در اطلاعیه ای با توجه به کارمند پست در یک فروم آنلاین از جمله آن واتسون artificial-intelligence unit. آن را یک اولویت برای آقای کریشنا سلف Ginni Rometty اما تحویل نتایج بدون زرق و برق. کارکنان که گفت: در پست های که در آنها گذاشته شده است مشغول به کار در انواع مکان ها و بخش نشان می دهد که کاهش پهن مبتنی بر. این ادعا نمی تواند بلافاصله تایید و IBM کاهش یافته است به نظر آنها.

این شرکت ارائه شد یارانه پوشش درمانی به تمام گذاشته و ایالات متحده کارکنان از طریق ژوئن 2021 آی بی ام گفت.

آی بی ام گفت: در ماه گذشته است که درآمد هر سهم کاهش یافت و 18 درصد بر اساس تنظیم به $1.84 با فروش بیش از سه ماه به 3.4 درصد به $17.57 میلیارد دلار است.

اخراج آمده پس از آقای کریشنا در ماه گذشته نشان داد که آی بی ام آماده بود به حصول به زیر بنای آن در طولانی مدت در فشار به رشد در پررونق زمینه cloud computing و تقویت مصنوعی آن-فعالیت های اطلاعاتی. او گفت: پس از آن که او نیز آماده به سمت این شرکت از بخش هایی از آن کسب و کار است که نمی خط تا با تمرکز.

نوشتن به آسا فیچ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>