‘من می گویم خانه قرنطینه بسیار موثر تر از نهادی قرنطینه … وجود دارد یک جنبه روانی به این

کرالا شده است standout مجری در مبارزه با Covid-19. دولت وزیر بهداشت KK Shailajaیک دبیرستان معلم فیزیک تبدیل سیاستمدار توضیح می دهد که او مدیریت استراتژی به راجیو G:

کرالا موفق در مبارزه با این دو امواج. در حال حاضر شما نگران افزایش موارد ؟

این یک واقعیت است که ما تا به حال مسطح منحنی در دو فاز. در حال حاضر وضعیت متفاوت است به عنوان مستند محدودیت ها کاسته. ما در حال گرفتن مردم از نقاط مختلف جهان و نیز از درون کشور است. بزرگترین مزیت تا تاریخ بود که ما شده اند قادر به جلوگیری از موارد از طریق تماس با ما با توجه به سخت quarantining مردم است.

ما می دانیم که این وضعیت به نوبه خود ممکن است بدتر در روزهای آینده وجود خواهد داشت و یک افزایش بزرگ در تعداد موارد مثبت. آنچه که ما در حال تمرکز بر این است که برای جلوگیری از جامعه گسترش یافته است. برای این کار ما باید به سختی گاهی اوقات. که دلیل چرا ما حفظ برخی اقدامات سختگیرانه در حالی که صدور مشاوره در قرنطینه. اگر ما موفق به پایین آوردن موارد از طریق تماس با ما و سپس ما می گویند ما امن هستند.

اما ما آماده هستند تا در صورت هر وضعیت. هنگامی که ما می گویند ما قرار داده اند 84,258 مردم و تحت نظارت آن به معنای واقعی کلمه به این معنی است که هر یک از آنها در رادار ما. حتی اگر یک نفر flouts هنجارها و سپس ماشین آلات ما را پیدا خواهد کرد. من فکر نمی کنم هر دولت می تواند نظارت بر چنین تعداد زیادی از مردم به صورت جداگانه. شما نمی خواهد باور که ما در حال حاضر آماده برای درمان 5,000 مثبت مردم است. این است که برنامه ریزی ما انجام داده اند.

آنچه که در کرالا بزرگترین قدرت در برخورد با این وضعیت ؟

استفاده از دولت آن است بسیار قوی اولیه سیستم بهداشت و درمان و حمایت ما از محلی بدن. این است که چرا کرالا می ایستد جدا از کشورهای دیگر در کشور است. شما می توانید تصور کنید که نیروی کار قوی از نزدیک به 10 ، 000 نفر مانند Asha کارگران و ما تاریخ و سلامت عمومی پرستاران منینگ سیستم بهداشت و درمان در مردمی? جزئیات تمام افرادی که تحت قرنطینه در نوک انگشتان.

ما همچنین پشتیبانی از یک شبکه قوی از بیمارستان. هر یک از دولت های منطقه است که کار دور ساعت برای کمک به بخش بهداشت و درمان. تصور کنید که مقامات ما توسعه نقشه مسیر از بیمارانی که آزمایش مثبت برای ردیابی تماس های خود را. این بعد تبدیل به یک مدل برای کل کشور است.

وجود ندارد حتی یک حادثه در گزارش وزارت امور خارجه از مردم عبور از نقاط ورود بدون آینده در رادار از این مقامات.

اما من باید بگویم بزرگترین قدرت دولت است و مردم ما است. آنها تبدیل شده اند بسیار (بیشتر) سلامت و سواد و در حال حاضر تبدیل شده اند و داوطلبان سلامت بیش از حد. ما تماس های بسیاری در یک روز هشدار ما که همسایه تحت قرنطینه پا از خانه بیرون. این آگاهی در سطح بسیار بالا در میان مردم است.

نمی وجود دارد تفاوت با این مرکز در خانه مقابل نهادی قرنطینه?

من می گویم خانه قرنطینه [HQ] بسیار موثر تر از نهادی قرنطینه [IQ]. دولت ثابت کرده است که از طریق صفحه اصلی قرنطینه ما می تواند به پایین آوردن این موارد و همچنین جلوگیری از جامعه گسترش یافته است. حس ترس وجود دارد خواهد بود برای کسی که تحت HQ که او می تواند آلوده خود را آنهایی که نزدیک و عزیز اگر او نمی مراقبت. این بطور قابل توجهی مانع از گسترش است. این بود که در آن موفق شدیم در مرحله دوم.

وجود دارد عملی مشکل در حصول اطمینان از انزوا در IQ. حتی امکانات معمول مانند توالت در ضریب هوشی عوامل خطر هستند. هنگامی که وجود دارد یک جریان بزرگ از مسافران از خارج کرالا ما نمی قادر خواهد بود برای اطمینان از مناسب انزوا وجود دارد. همین دلیل است که ما شده اند دفاع HQ. نیز وجود دارد یک جنبه روانی به این. فرد تحت HQ باید احساس امنیت; آنها خواهد بود با داشتن مواد غذایی از خانه. من می گویم HQ بی خطر ترین است. من شنیده ام حتی مرکز است اکنون دوباره تصمیم بر ضریب هوشی.

کرالا مورد انتقاد قرار گرفته است برای عقب مانده کشورهای دیگر در تست نمونه.

جهان ما شاهد حوادث از تست همه و پس از آن در حال اجرا از کیت. وجود دارد بدون نیاز به تست هر کس اگر هیچ گزارش بیشتر موارد از طریق تماس با ما. حتی ICMR و اتحادیه های وزارت بهداشت در حال دفاع از تست تنها در اولویت گروه و یا در میان معرض خطر دسته بندی.

در حال حاضر ما حدود 51,000 نمونه از موارد مشکوک و حدود 7000 نمونه از خطر دسته بندی. در میان معرض خطر دسته بندی ها ما رو تنها چهار مورد مثبت. این ثابت می کند که وجود دارد گسترش یافته است. پس چرا باید ما برای بیشتر تست و اجرا از کیت? ما تنها RT-PCR کیت. در حال حاضر ما نگردند حدود 80,000 کیت خواهد شد که در باید در روزهای آینده از آنجایی که ما در حال گرفتن بیشتر مردم از خارج.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>