“من عاشق این شهرستان به استخوان های من’: چگونه شهردار جنی Durkan آگهی سیاتل

سیاتل شهردار جنی Durkan که نوه یک کاتولیک ایرلندی مهاجر نشسته در سالن شهر suite پوشیدن رنگ سبز شبدری پین. آن روز سنت پاتریک – اما دفتر او و شهرستان خارج است و تقریبا خالی است.

دو ماه پیش آمریکا اولین مورد از COVID-19 تایید شد فقط در شمال سیاتل. که کشف مجموعه شهر زمرد گفتگو با نادیا کومانچی ، این بیماری همه گیر را دو whammy در بهداشت عمومی و اقتصاد شده است شبیه به زلزله تکان دادن سیاتل پایه.

به خانم Durkan گرفتن محلی پاسخ درست نیست فقط در مورد پاسخگویی. سیاتل است که در آن او به عنوان یکی از هشت فرزند که در آن او به فروش می رسد منسوجات در JCPenney, که در آن او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق.

“من عاشق این شهرستان به استخوان من. این بسیار سخت است” او می گوید. “شما می دانید آن را به چنین عمیق و دراز مدت عواقب.”

همراه با واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee و پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین او مصمم به افزایش بالاتر از سرزنش-بازی سیاست و “صحبت می کنند در یک صدا به عنوان یک دولت” را به عنوان او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 11.

“ما یک ریگ شهرستان. ما دوباره از سختی” خانم Durkan می گوید. “اما این یکی در حال رفتن به آزمون همه خواهد شد و همه فطرت.”

سیاتل

آن را پنج شنبه, آوریل 2 زمانی که شهردار جنی Durkan در زمان تماس در سیاتل صفحه اصلی. در خط هاروارد-آموزش اپیدمیولوژی ترور بدفورد که تا به حال گرفتار شهردار با توجه شوم جیر دو روز قبل از آن در مورد سیاتل آزمایشگاه ردیابی جدید کروناویروس.

دکتر بدفورد بود متصل ژنتیکی نقطه بین ایالات متحده برای اولین بار coronavirus مورد یک مرد که تست مثبت Jan. 20 پس از بازگشت از ووهان, چین به شهرستان اسنوهومیش در شمال سیاتل – و یک نوجوان که تست مثبت در همان شهرستان در فوریه. 28. “این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته ایم” دکتر بدفورد.

خانم Durkan ضروری و دنبال کردن Dr. Bedford است که به مطالعه بیماری های عفونی در سیاتل فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان به حفاری به پیش بینی های او. چرا آنها را ترک بنابراین کاملا از آنچه دولت مقامات بهداشتی گزارش شد?

“خود را مدل سازی رک و پوست کنده بسیار متفاوت بود از آنچه عامه بود به من گفتن” خانم Durkan به یاد می آورد.

به عنوان سابق آمریکا وکیل با دقت گوش به شواهد تکان دهنده آیات غرق در.

“بعد از صحبت کردن با او کمی وجود دارد شک در ذهن من است که به مدلسازی دقیق بود” او بازگو اعتقاد دیگر کارشناسان بالا را تایید می کنند. “ما نمی برخورد با پنج مورد. ما در برخورد با صدها نفر از موارد و زمان ما به عمل دیروز بود.”

او ترسیم محاسبات ریاضی در یک نمودار بر روی یک تکه کاغذ یک او انجام داده از زمان. “بیش از 70000 مورد” او فکر کرد که:”در شش هفته.”

او مکث. “این یکی از جدی ترین لحظات تمام زندگی من.”

روز بعد در 1:33 pm خانم Durkan امضا اعلام مدنی اضطراری برای سیاتل – آبی-یقه شهر که در آن او می خواهم به عنوان یکی از هشت فرزند که در آن او می خواهم به فروش منسوجات در JCPenney و بعد از آن فارغ التحصیل از دانشکده حقوق. شهر او را دوست دارد.

حرفه ای سخت ترین چالش

دو هفته بعد در روز سنت پاتریک خانم Durkan که نوه یک کاتولیک ایرلندی مهاجر نشسته تقریبا به تنهایی در 7هفتم
کف اتاق سوئیت با پوشیدن رنگ سبز شبدری پین. آفتاب glints کردن در نزدیکی آسمان خراش ها, خیابان های خالی و چند بلوک دور آبهای الیوت بای.

لابی سالن شهر آراسته با طلا مهر رئیس سیاتل است که به طرز مرموزی خالی است. او تنها دستیار عذرخواهی درخواست که همه شهردار بازدید کنندگان برای اولین بار شستن دست های خود باقی می ماند و چندین پا به غیر از او.

اما حتی در فاصله خانم Durkan را معاشرتی و خوش مشرب و گرمی و شوخ طبعی سریع و بدون مزخرف رفتار می آید از طریق.

ان اسکات تایسون/کریستین ساینس مانیتور

سیاتل به طور معمول شلوغ 4th Avenue خارج شهر خالی است در 17 مارس سال 2020 است. شهردار جنی Durkan امضا اعلام مدنی اضطراری در مارس 3 میان coronavirus بحران است.

“با تشکر برای آینده” او استقبال این گزارشگر بالا بردن یک دست و یک “V” با چهار انگشت در یک رب النوع اتش و فلزکاری ادای احترام نکردم اسپاک در “پیشتازان فضا.” من لاک بازگشت salute که شاید به درستی به معنی: زنده باشید و پیروز. “این عمل طول می کشد!” او می گوید: فلش لبخند.

سنگینی لحظه ای هر چند بی تردید به عنوان خانم Durkan ریاست بیش از یک شهرستان است که رفته از رونق به ویروس وارد نیم تنه تقریبا یک شبه. در دهه گذشته سیاتل شده است یکی از سریعترین رشد شهرستانها در کشور است. اما دو whammy این بیماری همه گیر بهداشت عمومی و اقتصاد است که شبیه به یک زلزله تکان دادن شهر زمرد را پایه.

پرسید که آیا این بزرگترین چالش زندگی حرفه ای اش خانم Durkan می کند دریغ نکنید. “هیچ تردیدی در مورد آن قدر از عوامل متعددی,” او می گوید. “من فکر نمی کنم که کشور ما با آن برخورد موثر تر و پیچیده و گسترده بحران در نسل های بسیاری است.”

در پاسخ خانم Durkan است با تکیه نه تنها در بالا و دانشمندان بلکه او خود را به خوبی honed سیاسی غرایز به راهنمای سیاتل از طریق امروز ناشناخته بود ، دختر افسانه ای واشنگتن سناتور و لابی او آموخته به ایستادگی او در زمین توسط کشتی جودو با خواهر و برادر خود را. هنگامی که او فارغ التحصیل از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق در سال 1985 او به یاد می آورد مادر او اظهار نظر: “بالاخره کسی در حال رفتن به پرداخت شما را به استدلال می کنند.” اما او نیز آموخته هنر سازش و کار تیمی.

در یکشنبه پس از دکتر بدفورد جریان او نشسته اند به مدت دو ساعت با واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee King County اجرایی داو کنستانتین و دیگر مقامات ارشد به اطمینان حاصل شود آنها در همان صفحه.

“هنگامی که ما شنیده علم من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که در اتاق است که احساس نمی کند دولت تا به حال به برخی از گام های قابل توجهی را برای کاهش تجمعات عمومی,” او می گوید. “این یا. واقعا بیشتر از یک شماره گیری,” او می گوید. “شما سعی کنید این اولین گام و در صورتی که به نظر می رسد کار شما باید به سرعت از طریق شماره گیری به سرعت.”

در مارس 11, خانم Durkan پا قبل از دوربین های flanked توسط فرماندار Inslee آقای کنستانتین و دیگر مقامات به پرده که گام اول – ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر است. اما برای اولین بار او را. “یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است به صحبت می کنند در یک صدا به عنوان یک دولت” او گفت:. پس از یک ترد چند کلمه او با آرنج ضربه با فرماندار ساخته شده ولکان سلام و پا به کنار.

“این چیزی است که شهردار جنی Durkan متولد شد فراموش می گوید:” دیرین سیاتل روزنامه نگار صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود. “او به خوبی در میانه دموکراتیک دولت است.”

دولت واشنگتن و تیم مشخص شد که خانم Durkan گفت: بعد از آن برای بالا کشیدن از سرزنش-بازی سیاست و “مبارزه با ویروس به جای هر یک از دیگر.” در مقابل چند روز قبل به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازدید از دولت را به حیاتی کمک های اضطراری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به فرماندار Inslee به عنوان “مار” برای وی از سوی مامورین دولت بود نه “گیر به علم است.”

قوی رهبری محلی پدید آمده در بخش میان ضعیف دولت فدرال واکنش تحلیلگران می گویند. وجود دارد “فقدان رهبری قوی از فدرال می گوید:” ان ماری کیمبال استاد بازنشسته اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است. علاوه بر این, او می گوید: “تمام شیوع و بیماری های همه گیر واقعا محلی طوری که مقامات محلی در بهترین موقعیت به خیاط [پاسخ] … و با آنها صحبت می کنند و با یک صدای ما را تشخیص دهد.”

آمریکایی ها ابراز اعتماد به نفس بیشتری در خود دولت از رئیس جمهور تهمت یا دولت فدرال در رسیدگی به coronavirus با توجه به وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی منتشر شده در این هفته.

یک شهر unbowed

حمل دست او-ترسیم نمودار های آینده موارد خانم Durkan هیچ وقت به هدر در فنلاند. او می داند سیاتل و واشنگتن هستند و تنها حدود 11 روز ایتالیا – یکی از سخت ترین-آمار کشور – به شدت افزایش COVID-19 منحنی.

“هر وقت ایتالیا طول می کشد یک گام به دلیل آنها را به یک نقطه بحران آن را می فرستد یک سیگنال به ما” خانم Durkan می گوید. “ما باید قدم که در حال حاضر است.”

در عین حال دولت و منابع محلی تنها تا کنون. چیزی است که او را در شب بیدار است و عدم وجود تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک و روپوش برای واشنگتن اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی. جمعه گذشته او بازدید سیاتل Harborview Medical Center, تنها برای دیدن پزشکی کارگران رسیدن به تقریبا خالی کردن سطل از ماسک است.

“اگر ما کارگران مریض ما سیستم مراقبت های بهداشتی نتواند” هشدار خانم Durkan که می گوید: او صرف ده ها ساعت در آخر هفته گذشته در تلاش برای کمک به تامین امنیت بیشتر تجهیزات حفاظتی. واشنگتن در حال حاضر دریافت برخی از منابع از ذخایر ملی است و در انتظار تصویب به دریافت یکی دیگر از 180,000 ماسک صورت و سپر و 65,000 ماسک. بیمارستان افزایش ظرفیت نیز ناکافی و بدون فدرال کمک به او می گوید.

پناهگاه بیشتر برای سیاتل جمعیت های آسیب پذیر به ویژه برخی از 11000 نفر دچار بی خانمانی هستند دیگر نیاز حیاتی. و با توجه به انتظار صدها هزار نفر از مردم از دست دادن شغل خود را “ما نیاز به چیزی بزرگتر از قرارداد جدید برای قرار دادن پول در جیب کارگران” و مکمل های خصوصی, محلی و دولت تلاش های امدادی خانم Durkan می گوید. برای مثال آمازون مدیران متعهد 5 میلیون دلار برای شرکت های کوچک مانند رستوران ها و کامیون مواد غذایی در مجاورت این شرکت در مرکز شهر سیاتل آمریکا است.

سیاتل پر جنب و جوش چهل تکه, لحاف محله رنج می برد او می گوید و او طول می کشد چنین ضرر و زیان شخصی. او به خاطر رشد در “بوئینگ مجسمه نیم تنه” از دهه 1970 زمانی که هواپیما ساز کاهش بیش از 40 ، 000 کارگران است. در دوستان خود ” محله “وجود دارد خالی, خانه بعد از خانه خالی و قاصدک ها هل دادن تا” او به یاد می آورد.

“من عاشق این شهرستان به استخوان من. این بسیار سخت است” او می گوید. “شما می دانید آن را به چنین عمیق و دراز مدت عواقب.”

اما خانم Durkan همچنین دارای یک سخت رگه که سیاتل نیاز در حال حاضر. پس از کالج او به آلاسکا ماهیگیری ایجاد کرد و تدریس زبان انگلیسی به مدت دو سال. سپس او را به عنوان یک چمدان کنترل و غرامت پرداخت Teamster برای کمک به پرداخت هزینه برای مدرسه قانون است. اولین همجنسگرا آمریکا, وکیل و اولین زن شهردار سیاتل برای نزدیک به یک قرن, او ذهن او صحبت می کند و می گوید مانند آن است.

“ما یک ریگ شهرستان. ما دوباره از سختی,” او می گوید. “اما این یکی در حال رفتن به آزمون همه خواهد شد و همه فطرت.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>