“من را انتخاب کنید رودخانه’

ایستاده در پشت بام در عراق در سال 2004 Janessa Gans وایلدر تا به حال به را انتخاب کنید.

چندین مایل downriver از جایی که آژانس اطلاعات مرکزی افسر ایستاده بود خشونت جنگ آشکار با نیروی غیر قابل تصور. نبرد فلوجه خروشان و خشونت سیری ناپذیر به نظر می رسید – هر روز انداختن جدید ترور. “آن تاریکی و ناامیدی” او می گوید.

اما به دنبال بیش از رودخانه فرات در آن روز در رمادی او را دیدم صحنه های مختلف. “رودخانه زندگی و آرامش و صلح است. و من متوجه شدم این بود که در همان رودخانه که جریان را از طریق فلوجه,” او می گوید.

که تصویر او را انتخاب می کنید ؟ با صدای بلند گفت: “من را انتخاب کنید و رودخانه است.” و در یک لحظه یک حرفه ای را صرف خیره شدن به تاریکی تبدیل شد به یک جستجوی نور است.

من بحث را به نظارت بر خوانندگان هر روز. بنابراین هر چند من می خواهم به شما معرفی به برخی از آنها مثل خانم وایلدر. نظارت بر خوانندگان قابل توجه مردم جامعه متعهد نه تنها از دیدن خوب اما با استفاده از آن به عنوان پایه ای که از آن به برکت جهان است. و داستان ارزش های.

خانم وایلدر خواسته بود برای رفتن به عراق مایل نیست به یک صندلی تحلیلگر. و که تمایل آورده خود شجاعت. “می آید از قلب و از اعماق مراقبت در مورد ماموریت و مردم در مورد” او می گوید.

پس از او در پشت بام حاضر در رمادی خانم وایلدر در بر داشت او شجاعت گرفتن اشکال جدید. سوئیچینگ از افسر ضد شورش به افسر سیاسی او شد چنین کمک به عراقی که نخست وزیر و عبدالله به او گفت که او چپ است که او تا به حال تبدیل شدن به یکی از آنها است. پس از سال 2006 کار کرده است از طریق فرات موسسه که او تاسیس برای حمایت از سازندگان صلح در سراسر جهان است.

هدف این است که برای ایجاد یک جامعه که در آن صلح سازندگان می تواند یادگیری از یک دیگر – که در آن تصویری از صلح حاضر است و عملی او می گوید:. “چه آن را مانند نگاه به انتخاب صلح؟”

چه شده است که او به دست آورد و در طی 14 سال ؟ “من فروتن.” از سودان به کامرون به اسرائیل به لطف او شاهد است او می گوید: فراتر از تمامی عقل بشر – دیده می شود در بخشش و پشتکار و فداکاری روزانه در کار جنگ زده در مناطق. و این همان است که تصویر او را می بیند در مانیتور است.

“مردم از ترس به دنبال تاریکی” او می گوید. “اما ما لازم نیست که به ترس. این مانیتور دارای دست ما. … مانیتور می رود به تاریکی راست به هسته سخت ترین مسائل – اما از آن نمی ماند وجود دارد. آن را می یابد و نور است.”

این خانم وایلدر خواهد بود پله پایین به عنوان مدیر عامل شرکت فرات موسسه هر چند آن را ادامه می دهد. “این همیشه در مورد خدمت ارزش ها نه منجر به یک ساختار” او می گوید.

و در حالی که او هنوز نمی دانم چه بعد از وقت خود را با موسسه اتحاد چپ خود درس در مورد ایجاد صلح. “اگر این افراد به خطر زندگی خود را برای صلح هر روز پس از آن چه می توانم انجام دهم ؟ چه که شبیه به من است ؟ ” او می پرسد. “این برای من عجیب است که چگونه شما تغییر جهان است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>