‘من نمی توانم این را بسیار طولانی’: پدر و مادر مبارزه با بیماری همه گیر فشار

آنها در خدمت به عنوان معلم فعالیت های برنامه ریزان housecleaners و disciplinarians در حالی که همه در تلاش برای آوردن درآمد و بدون پشتیبانی به طور منظم سیستم. پس از ماهها تلاش برای انجام این کار خود به خود تعدادی از پدر و مادر در حال تکان دادن پرچم سفید و درخواست کمک.

این مادران و پدران به دنبال ترتیبات است که به سهولت بار نگه داشتن همه امن و بازگرداندن برخی از حس ظاهر ، آنها در حال تبدیل به رسمی شبکه که شامل پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و همسایگان و برخی از آنها به دنبال حرفه ای در خانه و مراقبت از کودک. بسیاری از آنها نیز درخواست محل کار خود را برای ادامه سیاست های انعطاف پذیر.

“[P]arents در حال ضربه زدن به خود ابتکار و خلاقیت, ابتکار و تحمل خطر برای ایجاد توسعه پایدار در راه اندازی را برای خانواده خود” می نویسد: Lisa Edelstein از پدر و مادر مجله در یک ایمیل.

کتی حلقه یک عکاس تجاری از ماربلهد ماساچوست و همسرش به تازگی مراقبت از کودک خود را برای 5 – 6 ساله. آنها با استخدام یک پرستار کودک آنها را به اشتراک گذاری با خانواده و فرزندان مادر بزرگ نیز کمک بعد از رکوع را برای چندین ماه به دلیل بیماری همه گیر.

می گوید: خانم حلقه “من خیلی اختصاص داده شده به ادامه و کار ساخت آن به نحوی.”

تحت الشعاع خواسته های کار از خانه در حالی که مراقبت از سه فرزند جوان ملودی پین به تازگی خواسته یک جامعه آنلاین از مادران در حال اجرا کسب و کار خود را برای کمک به. آیا هر کسی باید راه حل های خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن ؟

خانم درد ناک از Brimfield ماساچوست می گوید: او در تلاش است با گرفتن قطع کرد “بسیاری از اوقات آن را طول می کشد 1,000 بار دیگر به انجام هر کاری است. … من نمی توانم این را بسیار طولانی است.” پس از رسیدن به آنلاین او دریافت پشت سر هم از حمایت ها و ایده های. او به سرعت به دنبال مشاوره به تماس های محلی و نوجوان در مورد مادر یاور کار و امید به شروع یک آرایش به زودی.

“کار سرایت به همه چیز در زندگی من” می گوید: خانم پین. “بچه ها من می توانم آن را من می توانم آن را, و من نمی مراقبت از خودم.”

مثل خانم پین تعدادی از پدر و مادر در حال تکان دادن پرچم سفید و درخواست کمک بعد از ماهها تلاش به انجام آن همه در خود را دارند. آنها هفته را صرف خدمت به عنوان تمام وقت معلمان و فعالیت های برنامه ریزان housecleaners و disciplinarians در حالی که همه تلاش خود را در درآمد خانواده و بدون پشتیبانی به طور منظم سیستم مانند مدرسه تاریخ بازی و زمین های بازی.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

در حال حاضر به عنوان متحده به تدریج بازگشایی پدر و مادر در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن خانواده ها و جوامع امن در حالی که به خود و فرزندان خود را برخی از حس ظاهر ، مراحل است که در حال کمک به آنها را از طریق یک هنوز نامشخص زمان آنها می گویند طیف وسیعی از صرف زمان بیشتری را خارج از منزل به تشکیل حیاط خلوت اردوگاه های تابستانی و پدر و مادر co-ops. به طور فزاینده ای پدر و مادر با معنی برای انجام این کار در حال گسترش مراقبت از خود حباب تبدیل به در خانه و مراقبت از کودک و پرسیدن محل کار خود را برای ادامه سیاست های انعطاف پذیر.

“همه گیر شده است از نظر جسمی و عاطفی خسته پدر و مادر و فرزندان به خصوص پدر و مادر کار” می نویسد: Lisa Edelstein, editor-in-chief از پدر و مادر, مجله, در یک ایمیل. “همانطور که ما وارد ماه پنج – با هیچ پایانی در چشم پدر و مادر در حال ضربه زدن به خود ابتکار و خلاقیت, ابتکار و تحمل خطر برای ایجاد توسعه پایدار در راه اندازی را برای خانواده خود را.”

پدر و مادر هر دو شاغل

بخشی از خرج کردن که پدر و مادر احساس می آید از تعدادی از خانواده ها با پدر و مادر هر دو در نیروی کار است. در سال گذشته 72.3 درصد از ایالات متحده مادران با کودکان زیر سن 18 شرکت در نیروی کار به عنوان 93.4 درصد از پدران با کودک که افراد زیر سن قانونی با توجه به اداره آمار نیروی کار. مادران با کودکان زیر 6 سال سن نیروی کار مشارکت در ایستاده بود 66.4%.

پدر و مادر با فرزندان کوچک را تشکیل می دهند تقریبا یک سوم از این کشور نیروی کار با توجه به گزارش های اخیر در کار پدر و مادر و COVID-19 بازیابی توسط موسسه بروکینگز.

این آمار به این معنی است که در اکثر خانواده ها در طول همه گیر شده است وجود ندارد یکی از والدین در دسترس برای مراقبت از کودکان. پدر و مادر گذاشته و یا furloughed ممکن است به دنبال کار و یا به تازگی rehired. با محدودیت های بسیاری در محل در روز مراکز مراقبت از اردوهای تابستانی مدارس و والدین در حال تبدیل شدن به رسمی شبکه که شامل پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و همسایگان.

“افرادی که در حال حاضر زندگی می کردند نزدیک به خانواده و دوستان هستند که گاهی اوقات قادر به سنگ فرش با هم مراقبت از کودک ترتیبات” مانند داشتن یک دوست و یا نسبی حرکت در می آیند و یا بیش از به طور منظم می گوید جنیفر شیشه ای, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه تگزاس در آستین که مطالعات کار و خانواده است. “آنها در حال گسترش دایره خود را و آن را کمی کمتر از یک قرنطینه است, اما آن را تنها راه آنها می تواند عملکرد و هنوز هم ارائه درآمد برای خانواده خود را.”

رافائلا گونزالس و همسرش, Anyel گونزالس از لارنس, ماساچوست, هر دو کار تمام وقت به عنوان کارگران ضروری به طوری که آنها با تکیه بر خانواده برای مراقبت از سه فرزند خود را. نگه داشتن بچه ها در داخل برای مدت طولانی در این بهار بود و استرس زا زن و شوهر می گوید و آنها را پیدا کردم اخیر امداد با در نظر گرفتن سفر آخر هفته برای استراحت خارج است. فقط قبل از آخر هفته طولانی برای چهارم جولای, خانواده سوار به Weirs ساحل در Laconia, New Hampshire, جایی که آنها لذت می برد barbecuing و شنا در دریاچه Winnipesaukee.

مراقبت در خانه

حرفه ای در خانه و مراقبت از کودکان نیز به طور فزاینده ای محبوب. اخیرا در یک نظرسنجی ملی از پدر و مادر توسط Care.com که منطبق بر خانواده ها و مراقبان 63 درصد از کسانی که با استفاده از مراقبت روز و تا حدودی یا بسیار ناراحت کننده بازگشت فرزندان خود را به روز مراقبت متحده بازگشایی و بیش از 35% با توجه به مراقبت در خانه به جای. Care.com شاهد یک “سه رقمی در صد سربازان ارتش” در خانواده به دنبال در خانه مراقبت از کودکان در تابستان امسال با توجه به افسر ارشد بازاریابی کری Cronkey.

علاوه بر این “بسیاری پدربزرگ و مادربزرگ در حال تصمیم گیری به پشت سر هم حباب” برای دیدن و یا مراقبت از نوه های خود می گوید: مدونا Harrington مایر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه سیراکوس در نیویورک و متخصص در فشرده grandparenting.

کتی حلقه یک عکاس تجاری خود اشتغالی از ماربلهد ماساچوست و همسرش در بر داشت مراقبت از کودک به تازگی برای آنها 5 و 6 ساله. آنها با استخدام یک پرستار کودک آنها را به اشتراک گذاری با یک دوست مورد اعتماد خانواده و فرزندان را از مادر بزرگ به تازگی شروع به ارائه مراقبت دوباره یک روز یک هفته پس از توقف برای چند ماه به دلیل بیماری همه گیر.

“آن را مانند کسب و کار بسته شد و در حال حاضر من دوباره باز می گوید:” خانم حلقه که اشاره می کند که خانواده ها را درگیر و همه سعی کنید به نگه داشتن خود را در محافل اجتماعی کوچک برای حمایت از یکدیگر و سلامت.

با پاییز دور نیست رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با فشار دادن مدارس برای بازگشایی; فلوریدا در حال حاضر صدور چنین دستوری. اما بسیاری از ابهامات باقی مانده در مورد مدارس تنها اضافه کردن به ابهامات در مورد مراقبت از کودک. با توجه به حالت شار خانم حلقه خواست دوستان خود به ارسال نامه به قانونگذاران حمایت از دو صورت حساب های معرفی شده در کنگره اخیرا به: مراقبت از کودکان ضروری است عمل می کنند و مراقبت از کودک است که زیرساخت های عمل که پیشنهاد ارائه 50 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار به ترتیب به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان برای بازگشایی با خیال راحت. گزارش اولیه برآورد تقریبا 4.5 میلیون کودک مراقبت از نقاط ممکن است از دست رفته از دائم مراقبت از کودک تعطیلی با توجه به همه گیر.

جسیکا هیل/AP

پدر و مادر Titilaya تامپسون و پسرش نحمیا صحبت با مدیر مدرسه و رسمی دیگر به دنبال حمایت از دانش آموزان در, Hartford, کانکتیکات, در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. برخی از کارشناسان می گویند پدر و مادر سیاه حمل بار اضافی در مقایسه با پدر و مادر در طول بیماری همه گیر.

محل کار انعطاف پذیری

به عنوان پدر و مادر جستجو برای گزینه های وجود دارد برخی از شواهد که محل کار را حفظ و یا گسترش راه حل های انعطاف پذیر برای کمک به کارکنان با مراقبت مسئولیت.

ممکن است یک نظرسنجی که توسط انجمن مدیریت منابع انسانی یافت می شود که 86 درصد از سازمان در اجرای و یا با توجه به اجازه می دهد ساعت های انعطاف پذیر برای کودک نیاز به مراقبت و 71 درصد از سازمان در اجرای و یا با توجه به اجازه می دهد تمام وقت کار از راه دور برای پدر و مادر با کودک مراقبت نیاز دارد.

این بررسی نشان داد که کارفرمایان در دانش مبتنی بر صنایع مانند امور مالی و حقوقی هستند احتمال بیشتری برای ارائه کار انعطاف پذیر تر از کسانی هستند که در خدمات و فیزیکی نوع صنایع است. سیاه, لاتین, و بومی پدر و مادر هستند بیشتر احتمال دارد به کار در مشاغل بدون گزینه برای کار از راه دور و عدم دسترسی به مجوز مراقبت از کودک, به گزارش مرکز آمریکایی پیشرفت است.

کارولین Walsh, معاون رئیس جمهور, تحقیق در منابع انسانی در شرکت تحقیقاتی گارتنر می گوید: این شرکت پروژه هایی که تا 48 درصد از نیروی کار ایالات متحده را از راه دور کار حداقل برخی از زمان پس از همه گیر از 30% قبل از همه گیر.

“سوئیچ به انعطاف پذیری ممکن است حاد تر برای پدر و مادر, اما آن چیزی است که سازمان ها در حال رفتن به نیاز به حل برای نیروی کار به عنوان یک کل” از دیگر کارگران نیاز به انعطاف پذیری به دلایل مختلف از جمله مراقبت از یک بیمار و عضو خانواده می گوید: خانم والش.

پشتیبانی آنلاین

منبع دیگری از حمایت پدر و مادر در طول مستندات بوده است و مورد اعتماد گروه های آنلاین. به عنوان مثال, مامان و اتصال هر دو Facebook و غیر انتفاعی است که با تمرکز بر چگونه آن را می تواند در خدمت مادران سیاه در طول این زمان می گوید: تانیا Hayles, BMC, بنیانگذار, که مستقر در تورنتو است. پس از دریافت یک هجوم از کمک های مالی در طول ماه گذشته عدالت اجتماعی اعتراضات این گروه به کمک های کوچک به مادران برای خرید فرمول و یا درمان خود را به شام. خانم Hayles قصد دارد برای راه اندازی یک قوی تر گرانت برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک اجاره برنامه کمک در ماه آینده.

BMC Facebook گروه دارای بیش از 15000 عضو دارد. “من سپاسگزار آن وجود دارد به عنوان یک فضا برای بچه می گویند:” من از دریافت آن, من می دانم که چقدر خسته هستید و من آن را به استخوان من چقدر خسته هستید” می گوید: “خانم Hayles. “هر کس در حال رفتن را از طریق همه چیز از COVID اما سیاه جامعه است و همه این اضافه بار و وزن برای حمل و مدیریت است.”

به شدت از مدیریت کار و خانواده در طول همه گیر باعث شده است که برخی از مفسران برای حمایت بیشتر ماندن در خانه پدر و مادر به خصوص مادران است. نوشتن در فکری Takeout یک محافظه کار تفسیر سایت آنی Holmquist می پرسد: “ممکن است تمام کسانی که مادران شاغل کشف زیبایی در تبدیل شدن به – نفس نفس زدن – اقامت در خانه مادر؟”

“شاید خانواده را تشخیص دهد که درآمد اضافی شغل دوم به ارمغان می آورد است و نه ارزش اضافی استرس باعث مادران” خانم Holmquist می افزاید.

همه پدر و مادر باید اقتصادی گزینه ای برای ماندن در خانه می گوید: پروفسور شیشه ای. “ما شده است blithely تفکر هر مادر کسی در پس زمینه است که می توانید انتخاب کنید تا کساد اقتصادی, اما آنها نمی,” او می گوید. “ما فکر می کنم مادرم در حال رفتن به ترک اما آنها نمی توانیم.”

خانم حلقه عکاس می گوید: او اختصاص داده شده به حفظ زندگی حرفه ای خود را در حالی که پدر و مادر حتی در طول بیماری همه گیر از آنجا که هر دو در حال انجام و بخشی از هویت او است.

“من یک هنرمند هستم. من خلاق. … کار در کار من به عنوان یک خلاق آن را تقریبا مراقبت از خود آن چیزی است که شما نمی تواند خاموش,” او می گوید. “وجود دارد به سازش با مراقبت از بچه ها و داشتن زندگی حرفه ای من. من خیلی اختصاص داده شده به ادامه و کار ساخت آن به نحوی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>