Laddu پینتو بود رفتن را از طریق یک بحران روانی. او به عنوان مدیر منابع انسانی با مشهور سازمان است. در حساب از توانایی های خود مدارک و مهارت های او تا به حال رشد نسبتا سریع به چنین سطح بالایی در سلسله مراتب سازمانی.

او تا به حال ساخته شده از اظهارات موهن در یکی از اعضای تیم بود که در درجه اول بر اساس (و از این رو گرایش) در توده مورد نظر فرد را در رفتار و عملکرد.

به عنوان گفت: واقعیت همیشه می تواند پوست عمیق است. چند ماه بعد Laddu متوجه شد که شخص مورد نظر بود و در واقع یک نجیب زاده. دلخراش بود برای او را به قبول این واقعیت است که او مخدوش تصویر عمومی از یک مرد خوب است. زمانی که Laddu نزدیک من با این بار از پشیمانی در قلب او به ظاهر افسرده و نگران است. او می خواست یک تعمیر سریع راه حل برای خارج شدن از آزار و اذیت روانی ایجاد شده توسط خود را.

من به او پیشنهاد یک ابزار ساده برای گناه آزادی است. من پیشنهاد او را به گفتن “متاسفم”.

دوستان پذیرش یک اشتباه است قانع کننده فرمت توبه.

هنگامی که شما اعتراف است که شما مرتکب کار بدی سریعترین راه برای خارج شدن از ضربه روحی است که به صورت شخص مورد نظر سر و اعتراف. اجازه بدهید به شما بگویم این است که آسان نیست.

مهم ترین مانع در این فرایند این است که ترس و نفس است. آن است که تنها شجاع که می تواند چنین شرکت تصمیم گیری ها در زندگی است.
گفت: متاسفانه قادر می سازد یک فرد برای تبرئه خودش از تحریک تولید شده از خود و تحریک اقدامات نامناسب. می شود آن را حرفه ای خود را در شرایط و یا شرایط در زندگی شخصی استغفار و اعتراف به خطا یک فضیلت بزرگ را ببین. آن را باید درک بسیار روشنی است که اقرار است نه معادل جرم وقتی که می آید به اشتباهات مربوط به رفتار بشر است. بر عکس زمانی که شما اعتراف داشتن اشتباه رفته در افکار خود و یا تصمیمات آن را فقط نشان می دهد که شما تمایل زیادی به در هماهنگی با اکوسیستم. چنین اقدامی نشان می دهد عشق خود را برای ایجاد و پرورش روابط پربار.

در بسیاری از موارد مشاهده کرده اند که در آن زمان من یک مقدار زیادی از شجاعت گفتن “متاسفم” یا این که “من اشتباه بود”. داشتن زبان آمده این کلمات من در بر داشت که زندگی شد بسیار آسان است برای من. پرچم شادی است که غرق شد و تحت فشار احساس گناه افراشتند خود را در آن! که زمانی که من متوجه شدم که چگونه مشقت بار آن را برای من بود زمانی که من در تلاش برای حفظ با علت ناشناخته دروغ! می تواند وجود دارد هیچ چیز بسیار شکنجه در زندگی از زندگی با چنین درد.

نه هر کس می تواند درست باشد همه زمان! با وجود همه تلاش های معقول و منطقی و بيناست یک نگرش مناسب می توان به مش از یک اشتباه است. جامعه ما و همچنین سیستم آموزش و پرورش را اشتباه به ما آموزش ما را به قبول این واقعیت زندگی است. بر خلاف ما رشد پیدا کردن گسل در دیگران است. معمولا آن گردیده است و آرامش را به دقت اشاره کردن اشتباهات مرتکب شده توسط دیگران است. اما اگر کسی جرات نداره به برجسته کردن اشتباهات مرتکب شده توسط دیگران فرد نیز باید این تواضع به قبول اشتباهات خود را! اعتراف به این که آن را نامناسب گام و که وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از این کدها یک فرد عاقل و مهربان است.

ما انسان ها همیشه در حال پیشرفت است’! هیچ کس می تواند کامل و یا درست کردن بار. بشریت به انعطاف پذیر با افکار و احساسات. پذیرش و اصلاح شخصیت کلاسور. دوستان به من گفت: بالا بزرگ تنگنا در روند گفت: “من متاسفم” است که نفس انسان. تنها کسانی که می توانند آموزش خود را به اهلی نفس خود را وادار به تجربه شادی و سعادت.

شرایط می تواند به اشتباه و شما ممکن است لغزش از صالح مسیر گاهی اوقات. اولین گام برای یک تراز است که برای ساختن یک خود اعتراف. آن را به هیچ بگیریم به راحتی اجتناب از نقاط ضعف ما و خطا است. ابتکار عمل و صحبت با خودتان. برو به آینه نگاه کنید به چشم خود و می گویند. “من متاسفم”. هرگز ویرایش اشتباهات از اسکریپت های زندگی خود را.

یکی همیشه باید عاقلانه به اندازه کافی برای نگه داشتن چشم ما باز می شود و قادر به دیدن اشتباهات خود. گام بعدی این است که به اعتراف کسانی که از این شیرها نیاز به شجاعت. گفت: “من متاسفم’, همیشه می تواند اولین گام در مرمت روابط خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de