Hypersonic موشک ها ممکن است غیر قابل توقف. این است که جامعه آماده است ؟

Hypersonic نشان دهنده یک مرز جدید از موشک جنگ: سریع یواشکی و غیر قابل پیش بینی در حال پرواز است. ایالات متحده به تازگی آزمایش یک نمونه قرار می دهد که آن را در یک مسابقه با چین و روسیه به ادعای یک قابلیت است که می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از عدم اطمینان به جغرافیای سیاسی, رقابت, حداقل نه به دلیل پیچیده محاسباتی سیستم های که در آن hypersonic سلاح تکیه می کنند.

به عبارت ساده مفروضات متعارف موشک جنگ – که حملات وارده می توان ردیابی و ره و متناسب پاسخ بود وزن – آیا انتقال به راحتی به hypersonic سلاح ها از آنجا که آنها بسیار سریع و یواشکی. این بدان معناست که بیشتر تکیه بر هوش مصنوعی برای پیگیری و پاسخ, تربیت اخلاقی, سوال در مورد چگونه چنین سیستم هایی در حال برنامه ریزی شده است.

حتی اگر آن را به همه دیکته شده توسط هوش مصنوعی “وجود دارد در حال رفتن به یک افتضاح بسیاری از اتوماسیون و این نوع از تصمیم گیری های زنجیره ای برای مقابله با این نوع از سیستم ها می گوید:” داگلاس باری نظامی هوافضا تحلیلگر در لندن است.

این تکنولوژی موجب عمیق اخلاق و معضلات حقوقی می گوید: پاتریک لین یک ethicist که می گوید جامعه باید با در نظر گرفتن ریسک و پاداش از داشتن چنین عالی سلاح – و سایر ابزارهای سیاست پولی باید اول آمده است. “من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که دیپلماسی کار می کند و سیاست راه حل کار است.”

انسان عشق همه چیز است که رفتن سریع: اتومبیل های مسابقه قایق های تندرو و یوزپلنگ. پس از آن وجود دارد hypersonic که برگ های ساده سریع چشمک زدن در گرد و غبار.

در مارس 19, ایالات متحده راه اندازی آن برای اولین بار موفق hypersonic تست موشک از یک پایگاه نیروی دریایی در Kauai, Hawaii. غیر مسلح موشک پاره از طریق شاعرانه Pacific skies در ماخ 5 پنج بار سریع تر از سرعت صوت.

پنتاگون با هدف تست کامل hypersonic سیستم سلاح توسط 2023 به دنبال قرعه کشی سطح با روسیه و چین که تبلیغ خود را توسعه hypersonic سلاح های فناوری و می گویند که سخت افزار آن را اثبات کند.

Hypersonic موشک نه تنها بسیار سریع آنها در حال مانور و یواشکی. این ترکیب از سرعت و furtiveness بدان معنی است که آنها می تواند به دشمن در راه است که متعارف و موشک نمی تواند در حالی که همچنین فرار از رادار تشخیص است. و آنها را به تزریق اضافی سطح خطر و ابهام به آنچه که در حال حاضر شتاب مسابقه تسلیحاتی بین ایران مسلح به رقبا.

به درک که چرا در نظر شاهین و albatross.

The Peregrine falcon سریع ترین حیوان روی زمین است. از کروز در ارتفاع بیش از 3000 فوت آن آموزش از طریق هوا با سرعت 200 مایل در ساعت به مانع شکار خود را. سریع است.

دریا-مراتب آلباتروس می تواند افزایش یابد زحمت برای هزاران مایل بدون فلپ عظیم آن بال بغل کردن سطح آب تا زمانی که آن را به طور ناگهانی خم به باد برای به دست آوردن ارتفاع پس از آن می توانید آن را تغییر می دهد و البته از بین بردن یک بار دیگر. و این کار دوباره و دوباره و دوباره. مانور.

اگر شما می توانید با قرار دادن دو پرنده با هم شما را یکی از توانمند پرنده شکاری: سریع و مانور. و این چیزی است که hypersonic سلاح سیستم های توسعه دهندگان انجام داده اند. وجود دارد به زودی با قابلیت پرتاب سلاح های متعارف یا هسته ای – که سفر سریع تر از سرعت صوت و می توانید تغییر دهید و البته غیرقابل پیش بینی و بسیار به سرعت ساخت آنها بسیار سخت تر برای ردیابی و رهگیری.

“آنها (دشمنان ما) باید سیستم است که سعی در انکار ما دامنه تسلط” مایک سفید, دستیار مدیر برای hypersonics در دفتر وزیر دفاع برای پژوهش و مهندسی, گفته های اخیر پنتاگون در کنفرانس مطبوعاتی. “این واقعا کسانی که تهدیدات و آن دسته از اهداف که رانندگی ما سرمایه گذاری در hypersonic اعتصاب قابلیت.” وزارت دفاع درخواست کرده 3.2 میلیارد دلار برای hypersonic مربوط به تحقیقات در 2021 مالی بودجه.

نقش بسیار مهم برای هوش مصنوعی

به عنوان hypersonics مسابقه گرم تا یک جریان قانونی و اخلاقی و دیپلماتیک سوالات دنباله در آن سریع از خواب بیدار به خصوص در مورد افرادي که هوش مصنوعی (AI) بازی می کند. دلیل این است که چگونه این سیستم کار می کنند با هم به ارائه hypersonic موشک دقیقا در تئوری به هر نقطه در جهان است.

بر خلاف متعارف موشک, این موشک را دنبال نمی کند قابل پیش بینی مسیر. تنها پیچیده هوش مصنوعی مبتنی بر سیستم سنسور قادر به شناسایی و متوقف کردن آنها را. و به عنوان مطالبات در سلاح رشد می کنند بنابراین نگرانی در مورد چه مقدار انسان را مجبور به تکیه بر هوش مصنوعی مجموعه ای از اخلاق آموزش دیده توسط این توسعه دهنده که به اطلاع این سیستم را “اخلاقی” انتخاب.

یکی از این نگرانی ها این است که ابهام عامل. به عبارت دیگر چه نوع کلاهک ممکن است که ورودی hypersonic سلاح هسته ای یا متعارف?

اضافه شده به این قطعیت است که در کوتاه زمان واکنش به این معنی که “هوش مصنوعی یا قطعا حداقل اتوماسیون را به بازی می آید” در دفاع در برابر موشک از جمله می گوید: داگلاس بری یک عضو ارشد نظامی هوا و فضا در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن است.

حتی اگر آن را به همه دیکته شده توسط هوش مصنوعی و ماشین آلات مبتنی بر یادگیری او می گوید: “وجود دارد در حال رفتن به یک افتضاح بسیاری از اتوماسیون و این نوع از تصمیم گیری های زنجیره ای برای مقابله با این نوع از سیستم است.”

پس AI نقش محوری در سنسور تشخیص سیستم های, آن است که مرکزی برای هر بحث اخلاقی. در حال حاضر احتمال به طور کامل خودمختار پاسخ به ورودی hypersonic موشکی به نظر می رسد از راه دور. اما که می تواند تغییر تحلیلگران می گویند. برای ورودی های متعارف و موشک و فرماندهان نظامی ممکن است 30 دقیقه به شناسایی و پاسخ; یک hypersonic موشک می تواند می رسند که همان مقصد در 10 دقیقه یا کمتر را وادار به تصمیم گیری سریع تر از به نظر می رسد ممکن است بدون AI.

منبع: اکونومیست

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

“آن زمان فریم را با سرعت بالا که فشار بیشتری را بر فرد می گوید:” دکتر گوردون کوک مدیر تحقیقات و استراتژی وست پوینت. به عنوان یک جامعه او می افزاید: ما باید به فکر کردن در مورد چگونه به نظر این سیستم در آینده است. “چه نوع از جامعه ما می خواهیم به خصوص در رابطه با جنگ؟”

‘تکنولوژی همیشه موفق’

و البته این سوال را از خود جنگ را افزایش می دهد خود را گسترده اخلاقی سردرگمی است. برخی مانند ethicist پاتریک لین مشاهده و آن را به عنوان یک مشکل اجتماعی است نه یک فن آوری یکی.

“تکنولوژی همیشه موفق” می گوید: دکتر لین یک استاد فلسفه در دانشگاه ایالتی پلیتکنیک کالیفرنیا در سان لوئیس اوبیسپو. “است که ماهیت تکنولوژی است.” دستورالعمل های اخلاقی او می افزاید: باید ساخته شود در طراحی معماری خود را به طوری که آنها در حال جدایی ناپذیر به سیستم نه یک آیتم اضافه شده بعد است.

این Sandia National Laboratories به استقلال جدید, مکزیک یک شبکه از دانشگاهیان کار در استقلال تحقیقات امنیت ملی ماموریت از جمله hypersonic سلاح. آنچه که آنها سعی به انجام این کار می گوید: یک مدیر ارشد است به مطمئن شوید که هوش مصنوعی در سیستم به کمک انسان اپراتورها می دانید آنچه را که بهترین دوره از عمل را در سریع ء حالات. به عنوان اخلاق استفاده از آن را به وزارت دفاع به آمده تا با نحوه استخدام که” مدیر می گوید.

عکس: ناسا/رویترز/فایل

این کودیاک راه اندازی مجتمع در کودیاک آلاسکا است که تصویر در یک تاریخ جزوه عکس از ناسا. ارتش ایالات متحده مورد آزمایش قرار بیرونی سلاح در کودیاک در اوت 25, 2014, اما این ماموریت بود پس از سقط, کنترل, شناسایی یک مشکل با سیستم پنتاگون گفت.

پنتاگون به تازگی منتشر شده خود را با دستورالعمل های اخلاقی در مورد هوش مصنوعی تحقیق. آن پنج سرفصل ها: مسئول عادلانه قابل تعقیب و قابل اعتماد و رام. گذشته روشن می سازد که انسان ها باید قادر به نادیده گرفتن یک در نظر گرفته شده AI تصمیم گیری است. هوش مصنوعی باید در حفظ و انسان “در حلقه” با “داشتن توانایی … به رهاسازی یا غیر فعال مستقر سیستم های است که نشان می دهد ناخواسته رفتار” دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

نه فقط سلاح

دن DeLaurentis یک هوانوردی استاد که هدایت موسسه امنیت جهانی و دفاع نوآوری در دانشگاه پوردو در ایندیانا می گوید: AI پخش بخشی جدایی ناپذیر در hypersonic سیستم با کمک ارتش به قطعه با هم مقدار زیادی از اطلاعات در مورد موشک های دریافتی. اما هر گونه نگرانی در مورد روبات ها در حال اجرا amok هستند بی اساس او می افزاید. پنتاگون نیست به ایجاد “بدون نظارت خودکار ماشین آلات کشتار” هالیوود dystopias.

پس از آن وجود دارد خاردار سوال در مورد پتانسیل از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از فضا مانند عدم وجود معاهدات الزام آور برای اطمینان از برخی از اندازه گیری از ثبات. چه اسلحه معاهدات در حال حاضر وجود دارد بین ایالات متحده و روسیه نمی جلد hypersonic موشک; کارشناسان حقوقی می گویند که ایالات متحده ممکن است پیشنهاد اضافه کردن آنها در آینده است.

“اگر ما در یک وضعیت که در آن کنترل تسلیحات جامعه و تعدادی از معاهدات هنوز در محل این خواهد بود کمتر سخت تر از آن است که می گوید:” آقای بری.

دکتر لین معتقد است که مزایای hypersonic سلاح نسبت به خطر آنها ایجاد هستند “به طور گسترده ای نامشخص” و همچنین مزایای هوش مصنوعی سیستم های که به آنها اطلاع داد.

“من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که دیپلماسی کار می کند و سیاست راه حل کار است. … من فکر می کنم یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار ما نیست فقط به سرمایه گذاری در سلاح های بیشتر, اما آن را نیز به سرمایه گذاری در دیپلماسی به توسعه جامعه است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>