اعتیاد به مواد مخدره در اطراف کشت مواد مخدر اما می توانید چند زندگی می کنند تا به صورت حساب خود را?

با واکسن انتظار برای مدت زمان طولانی را در توسعه, جهان در حال تماشای از نزدیک آزمایش های بالینی از چند repurposed مواد مخدر. این خدمات عبارتند از ضد ویروسی و آنتی بیوتیک ضد انگلی و آنتی بادی مونوکلونال داروها. ICMR گزارش انجام چندین آزمایش های بالینی بر روی این repurposed مواد مخدر. در ضمن قابل توجهی وجود دارد هیجان بیش از راه اندازی favipiravir و remdesivir در بازار هند حتی به عنوان کارشناسان وجود دارد جای تعجب نیست که مواد مخدر نشده است.

سابق توسعه در ژاپن به عنوان یک ضد آنفولانزا دارو و فروخته شده به عنوان Avigan قرار است به نشان داده اند نتایج مثبت در موارد خفیف کمک به کاهش بار ویروسی. جالب ژاپن نشات کشور است که هنوز هم در روند اعطای رسمی تایید برای Avigan برای درمان Covid-19 بيمار با آزمایش های بالینی تاخیر در گرفتن به عنوان موارد در کشور plummetted.

تمام قرص نشستن در داخل unsealed ظروف در ماشین آلات بسته بندی در تولید Favipiravir داروهای ضد ویروسی, یک سرمایه گذاری مشترک بین روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) و ChemRar گروه در یک کارخانه در Khimki روسیه در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. روسیه و ثروت صندوق می گوید آزمایش های بالینی برای داروهای ضد ویروسی برای درمان coronavirus بیماران که آن را پشت نشان داده است بالقوه. عکاس: آندره Rudakov/ایسنا

Remdesivir رود تومان هزینه.6000 در هر ویال و که باعث کاهش زمان درمان از 15 به 11 روز در موارد شدید نیز ارائه می دهد یک بارقه امید برای کاهش Covid كمربند. این کشف که مقرون به صرفه کورتیکواستروئید دگزامتازون استفاده می شود برای کاهش تورم بعد از رادیوتراپی در درمان آسم می تواند کمک به کاهش سايتوکين طوفان به شدت آسیب دیده بیماران دارای احتمال بیشتر میراث مخدر وجود دارد که می تواند تبدیل به بخشی از پروتکل های درمان.

در ضمن ضد انگلی به نام دارو ایورمکتین نشان داده است نتایج مثبت در برخی از مطالعات. چند هفته پیش ICMR نیز آغاز بررسی ترکیبی از ایورمکتین و یک آنتی بیوتیک داکسی سایکلین که بنگلادش پزشکان ادعا می کنند که بازده بهبودی کامل. برخی از کشورهای آمریکای لاتین نیز شرط بندی بزرگ در ایورمکتین. در نهایت وجود دارد ناهماهنگی در پزشکی و جامعه پژوهش در این اثر از گزینه های درمانی مختلف است که ارائه شده است. حتی پلاسما درمانی که قرار است به کمک دهلی وزیر بهداشت Satyender Jain است سهم خود را از naysayers.

نیز وجود دارد فوق العاده ای منافع تجاری در بسیاری از این داروها به جز دگزامتازون و پلاسما درمانی است. خط پایین این است که گسترش سریع موارد و مرگ و مير است spooked بسیاری از مردم است. آنها ترجیح می دهند که ثابت خط به بالا از داروهای موثر و prophylactics که هیچ در تمام. آن نیز کمک خواهد کرد تا حد زیادی در از بین بردن ترس روان و کاهش فشار در بیمارستان. هفته آینده ارائه خواهد شد وضوح بیشتر در مورد چگونه مواد مخدر مانند دگزامتازون favipiravir و remdesivir کرایه. بیایید امید برای بهترین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>