هیدروکسی کلروکین: هند نشان میدهد a friend in need is a friend indeed

هند با تولید 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین .رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیتی وخیم تحت دو whammy ما با داشتن بیشترین تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 جهانی و گسترده ویرانی اقتصادی به یک تماس تلفنی به اوباما درخواست مودی که هند آسانسور نگه آمریکا منظور از ضد مالاریا مواد مخدر است. هند به عنوان یک دوست واقعی مردم آمریکا لغو ممنوعیت مارس 7th نمایش داده می شود و یک حرکت همبستگی به دوستان خود را در نیاز. رئیس جمهور تهمت بود واقعا لمس توسط هند ژست و صادقانه خود را صدای جیر جیر گفت: با تشکر از شما به نخست وزیر مودی و مردم هند او تاکید کرد که این کمک هرگز فراموش شود. بیانیه قدردانی آرامش اعصاب سیاست خارجی مراقب بودند که ناگهان در خود کلمات خشن قبل از ایالات متحده دریافت هیدروکسی کلروکین محموله . در زندگی و در دیپلماسی جهانی همه به خوبی به پایان می رسد که به خوبی و هند و آمریکا-رابطه با هماهنگ است یک بار دیگر به عنوان نشان داده شد پیش از آن در ‘پرونده مودی’ و ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ .

هند ثابت کرده است که یک دوست در نیاز و از این رو نزدیک هند و آمریکا-روابط باید انتظار می رود به خصوص با توجه به هند و اقیانوس آرام منطقه در آینده است. به عنوان چین دریافت انتقاد از تمام محله های آن سوء مدیریت و عدم شفافیت در رسیدگی به Covid-19 آن است که زمان برای هند به طور قاطعانه تر در منطقه و همچنین در سطح جهانی و توسعه قوی تر دیپلماتیک نظامی و اقتصادی با کشورهای سراسر جهان است. ایالات متحده آمریکا نیز به مقابله به مثل هند دوستی و هموار کردن راه برای اقتصاد هند برای تقویت شود برای مقابله با چین و اقتصادی امپریالیسم.

این قدردانی در واشنگتن نسبت به هند پس از دریافت 35.82 لاخ قرص هیدروکسی کلروکین همراه با نه تن از مواد اولیهی مورد نیاز در تولید مواد مخدر خلاصه شده است در بیانیه ای از نیویورک بر اساس Al منسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که گفت: “ما هرگز فراموش نکنید این ژست بشردوستانه توسط هند است.” این یک پیروزی هند دیپلماسی و به وضوح هند ثابت کرده است این ضرب المثل: A friend in need is a friend indeed.

13 کشور بودند معاف از ممنوعیت صادرات در ابتدا اما در حال حاضر 55 Coronavirus آمار کشورهای در حال فراهم نجات بخش ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین توسط هند در مخلوطی از کمک مالی و تجاری بر اساس. به غیر از ایالات متحده, موریس و سیشل در حال حاضر دریافت مواد مخدر در چند روز گذشته تقاضای HCQ در حال افزایش است به سرعت پس از هند حذف ممنوعیت صادرات خود را. 21 کشور در حال گرفتن آن در صورت تجاری و دیگران بر روی یک کمک مالی است که در مقادیر کوچک. 13 کشورها بودند که معاف در اولین لیست از صادرات ممنوع شد, برزیل, بحرین, ایالات متحده آمریکا, آلمان, اسپانیا, نپال, بوتان, افغانستان, بنگلادش, مالدیو, جزیره موریس, سیشل و جمهوری دومینیکن است.

امارات متحده عربی درخواست هند برای تامین آن با هیدروکسی کلروکین به عنوان یک شریک استراتژیک عمده ای از هند و امارات متحده عربی مورد اعتماد است که دولت هند قبول درخواست خود را به روابط خود با هند ، هند توافق در چند روز و مارس 16th, تصویب عرضه هیدروکسی کلروکین به آن است. امارات متحده عربی نیز یک هندی جمعیت مهاجرین و هند را بهره مند از کمک امارات متحده عربی در مبارزه با Covid-19 با ارائه آن را با نجات بخش ضد مالاریا مواد مخدر است. امارات متحده عربی اضافه شده به فهرست کشورهای معاف از ممنوعیت صادرات از HCQ.

در یکی دیگر از بزرگ انسان دوستانه و دیپلماتیک با دولت هند که هند تصمیم گرفته است برای هدیه جمهوری دومینیکن 2,00,000 قرص جدا از عمده قبل از قرارداد محموله به ایالات متحده آمریکا یک حرکت که به دست آورده هند قدردانی عمیق خود را برای نوع حرکت در زمان مشکل وزیر امور خارجه جمهوری دومینیکن میگوئل وارگاس اظهار داشت: “در این زمان تلاش برای کشور ما و در واقع تمام جهان امکان تهیه دارو از هند به تفاوت فوق العاده ای از آنجا که هر یک زندگی را نجات داد به ارمغان می آورد امید به مردم ما است.” چنین حرکات ثابت کند که هند یک دوست از همه کسانی که می خواهید آن را به خوبی و که در ارائه کمک های انسان دوستانه آن است که کمک به یک ابرقدرت مانند ایالات متحده و کمتر قدرت مانند جمهوری دومینیکن به عنوان به خوبی. این باید سکوت منتقدان بودند که ادعا هند مجوف به ایالات متحده فشار مطمئنا جمهوری دومینیکن نمی تواند از نظر نظامی و یا از لحاظ اقتصادی تحت فشار یک قدرت هسته ای هند و هنوز آن را دریافت کرده است عرضه سخاوتمندانه از هیدروکسی کلروکین. هند به وضوح نشان داده است که تنها فشار است که دولت هند احساس می کند اگر از درد و رنج بشر و حمایت از بشریت در این بحران Covid-19 و هر ملتی که درخواست کمک کند کمک خواهد کرد.

رئیس جمهور برزیل Bolsonaro شد تا با غلبه بر احساسات است که او شروع به استفاده از متون دینی در حالی که درخواست کمک از هند در مبارزه با covid-19 او در نامه ای نوشت به ساعت مودی که “فقط به عنوان پروردگار راما برادر Lakshmana و عیسی به کسانی که بیمار بودند و هند و برزیل غلبه بر این بحران جهانی است.” این خبر خوبی است برای هند از قدرت نرم است که رامایانا است که به نقل از رئیس جمهور از سازمان ملل دوستانه. آن را نیز تند و تلخ به یاد داشته باشید که هند تنها صادرات HCQ به دولت های خارجی و شرکت های خصوصی یک حرکت است که همراهی با ما جهانی تعهد برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

در نتیجه هند نشان داده فوق العاده ای دور انديشى و یک چشم انداز قوی دیپلماتیک پیوند با سازمان ملل در سراسر جهان با کمک به کشورهای دیگر در مبارزه خود را در برابر Covid-19 با ارائه آنها را با مهم هیدروکسی کلروکین مواد مخدر است. این را کسب هند دائمی قدردانی از نه تنها دولت ها در سراسر جهان اما مهمتر از همه مردم از همه ما دوستانه سازمان ملل PM مودی به درستی خلاصه هند وظیفه نسبت به بشریت زمانی که او توییتی در پاسخ به رئیس جمهور تهمت که “بار مانند این را دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با Covid-19. ما باید برنده این با هم.” هند واقعا دوست نیاز بشریت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de