هایت مدیران که در زمان پرداخت برش پایه به دست آوردن از طریق آخرین جوایز

مدیر عامل شرکت علامت Hoplamazian را محدود سهام و گزینه خواهد بود به ارزش حدود 10 میلیون اگر هایت را قیمت سهم دوباره به نصف کاهش از فوریه بالا است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

زمانی که هایت هتل پارسیان تصمیم به کردند بسیاری از هتل خود کارگران آن گفت که کارکنان اجرایی علامت Hoplamazian و رئیس توماس پریتزکر خواهد چشم پوشیدن از حقوق و نه دیگر رهبران ارشد را 50% کاهش پرداخت از طریق ممکن است.

مدیران نیز خود را دریافت کرد سالانه اهدا محدود سهام و گزینه های سهام حدود یک هفته پس از آن, مارس 17 اطلاعیه. اگر هایت‘s قیمت سهم پرش به عقب در نزدیکی سطح آن را قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از سهام به شیرجه رفتن کسانی 11 مدیران ایستاده به دست آوردن ده ها میلیون دلار از طریق این جوایز با توجه به تجزیه و تحلیل این شرکت مارس 26 اوراق بهادار براده.

این غرامت اضافی می تواند بیش از این مقدار از کاهش پرداخت آنها در حال بدست گرفتن بیش از دو ماه آینده. در مورد آقای Hoplamazian آن در حال حاضر است. او صرف نظر کردن از حدود $200,000 در حقوق و دستمزد خود را بر پایه 2018 جبران خسارت با توجه به تازه ترین مکان براده. خود واحد سهام محدود اعطا شده تحت مارس جایزه به ارزش حدود 2.7 میلیون, با توجه به براده.

قیمت اعتصاب برای گزینه های است که تقریبا نیمی هایت را 52 هفته بالا از $94.98 در ماه فوریه قبل از بحران بهداشت و درمان ناشی از سفر جهانی به همه اما بس و درآمد هتل ها و قیمت سهم به نازل شدن. سهام این شرکت در بسته $48.55 در روز دوشنبه.

رئیس اجرایی توماس پریتزکر سهام گزینه خواهد بود به ارزش حدود 13 میلیون اگر هایت را قیمت سهم دوباره به نصف کاهش آن از فوریه بالا است.

عکس: Dania ماکسول/مهر نیوز

بزرگترین پتانسیل ثروت باد آورده را به آقای پریتزکر شرکت میلیاردر رئیس و نیکوکار که خانواده تاسیس هایت با توجه به تجزیه و تحلیل. تحلیل انجام شده توسط Unite Here بین المللی, هتل, اتحادیه به نمایندگی از حدود 10 ، 000 هایت کارکنان و بررسی توسط وال استریت ژورنال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه فداکاری در صورت وجود باید انتظار می رود از رهبران ارشد در شرکت هایی که کردند کارکنان و یا به دنبال اصلاح کارکنان پرداخت و یا منافع در طول بحران بهداشت و درمان? پیوستن به مکالمه زیر.

آقای پریتزکر نبود اعطا هر گونه سهام محدود. او گزینه های سهام خواهد بود به ارزش حدود 13 میلیون دلار اگر قیمت سهم دوباره به نصف کاهش آن از فوریه بالا است. این گزینه خواهد بود به ارزش حدود 26 میلیون اگر هایت سهام بازگشت به آوریل بالا تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. خود را از دست داده حقوق و دستمزد به مبلغ حدود $100,000 بر 2018 جبران خسارت با توجه به براده.

در حالی که قیمت اعتصاب برای گزینه های تنظیم شده در نزدیکی انبار اخیر کم نقطه هایت سخنگوی گفت: زمان و روند جوایز مطابق با سال های گذشته و طرح پرداخت غرامت فراتر از 11 مدیران ارشد.

“بیش از 450 همکاران در سراسر شرکت ما شرکت در هایت را در دراز مدت برنامه های تشویقی” او گفت:. “این کمک های مالی ساخته شد به عنوان بخشی از ما سالانه اعطای چرخه تاریخ را برای آن تنظیم شده سال در پیش است.”

متحد در اینجا رئیس جمهور D. Taylor گفت که در زمانی که هایت است furloughing هزاران نفر از هتل کارگران این شرکت می برگزار می شود یا کاهش می یابد اجرایی آن جبران خسارت در طول دوره بحران.

“ما فکر نمی کنم که درست راه رفتن با توجه به اینکه صدها هزار نفر از [ایالات متحده هتل کارگران] در حال از دست دادن شغل خود را,” او گفت: با اشاره به جبران خسارت است. “ما فکر نمی کنم آن را مناسب برای انجام این کار است.”

آقای Hoplamazian ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در 17 مارس است. هتل مدیران خواسته بود دولت برای $150 میلیارد دلار در کمک های مالی.

عکس: کوین Dietsch/مهر نیوز

هایت گفت: هدف آن به furloughed کارگران بازگشت به شغل خود پس از بحران abates و آن است که “فعالانه گام برای محافظت و به نفع صندوق پوشش” برای کسانی که به کارگران تا دو ماه.

هایت نیست, تنها هتل شرکت ارائه مشابه غرامت به مدیران. Marriott International , Inc. و هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. هر دو تعلق می گیرد محدود سهام و گزینه های در طول هفته اول ماه مارس به عنوان بخشی از به طور منظم برنامه ریزی شده جبران بسته است. مدیران در این دو شرکت در حال مصرف مشابه و یا دیگر کاهش پرداخت به عنوان کسانی که در هایت.

ماریوت و هیلتون به اشتراک گذاری قیمت ها زیر قیمت ورزش از آخرین گزینه یعنی گزینه ها از پول و یا ارزش ورزش. هایت را به قیمت سهم در زمان حاضر شده است کمی بالاتر از گزینه قیمت اعتصاب.

هایت ارائه 10 از مدیران ارشد با محدود سهام در این شرکت که برخی از آنها خواهد جلیقه هر مارس برای چهار سال آینده با توجه به اوراق بهادار براده. علاوه بر این تمام 11 مدیران دریافت کرده اند گزینه های سهام با قیمت اعتصاب از $48.66 بود که شرکت مارس 24 قیمت بسته شدن براده نشان می دهد.

آقای Hoplamazian, مدیر عامل شرکت, خواهد دریافت, دوم بالاترین پرداخت در میان هایت مدیران: خود را محدود سهام و گزینه خواهد بود به ارزش حدود 10 میلیون دلار اگر قیمت سهم دوباره به نصف آن کاهش می یابد و در حدود 17 میلیون دلار اگر آن را برمی گرداند به آوریل بالا در چهار سال زمان با توجه به متحد اینجا را تجزیه و تحلیل.

یک چهارم از گزینه های جلیقه یا تبدیل شدن به طور کامل اجرایی هر مارس برای چهار سال آینده هر چند گیرندگان ممکن است اعمال مقرره گزینه به 2030.

جدید هایت سهام محدود بود به ارزش حدود 6 میلیون دلار در روز از آن صادر شد با توجه به متحد اینجا را تجزیه و تحلیل. به طور کلی محدود سهام و گزینه خواهد بود به ارزش $36 میلیون اگر سهام دوباره نصف کاهش خود را از 52 هفته بالا و یا تا آنجا که $66 میلیون اگر سهام خود را رسیدن به 52 هفته بالا در طول vesting دوره است.

صنعت مهمان نوازی است طرح میتوانست به فروپاشی در سفر جهانی به عنوان دولت محدود جنبش در پاسخ به این بیماری همه گیر. شرکت ها را متوقف سفرهای کسب و کار سازمان کنفرانس را به نام خاموش حوادث و گردشگران قرار داشته و قصد دارد در خود نگه دارد. هتل های در حال رنج و فشار از این تبخیر ناگهانی از سفر است که پاک کردن در یک ماده از هفته همه سود بسیاری از شرکت ها تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده در طول چند سال گذشته.

مدیران ارشد در صنعت هتل خواسته کاخ سفید برای $150 میلیارد مالی-بسته کمک. در حالی که هیچ گونه هدف کمک برای مهمان نوازی شرکت در 2 تریلیون دلار محرک صاحبان هتل واجد شرایط برای انواع وام, کمک های مالی و مالیاتی, کمک های زیادی از آن را از طریق 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کسب و کارهای کوچک.

فدرال افزایش بیمه بیکاری کمک خواهد کرد که بسیاری از کارکنان هتل که furloughed در سراسر ایالات متحده بزرگتر شرکت هتل می توانید درخواست برای وام از طریق وزارت خزانه داری اقتصادی صندوق تثبیت.

اما چند در اسکان صنعت انتظار سفر به گزاف گویی در زمان بسته نجات منقضی می شود و بسیاری از هتل کارگران و صاحبان نگران هستند که سفر باقی خواهد ماند رام برای بقیه سال و یا حتی طولانی تر است.

نوشتن به کریگ در Karmin [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>