دو روز اختصاص داده شده بین اتحادیه اروپا و باز شدن درهای جدید هستند سعادتمند برای 1.4 میلیارد دلار (گرد کردن ارقام مناسب پنجابی) شهروندان دهلی نو است. “Gup-shup”, “Peg-پا”, “لرزش بیدار” دیگر ممنوع, هر چند حداقل یک سوم رای دادند تحت تاثیر. در بحث مربوط به زبان از “میلاد”, ترکیب بیشتر به نظر می رسد دوباره در خیابان تماس. در گروه های خاص هر یک می تواند یک احتمال سانتی متر تبدیل می شود هر چند در یک بزرگتر و بیشتر در مقیاس خاص هر یک سانتی متر و ساز. یک مثال دیگر از یک مسالمت آمیز متنوع هند است.

سعدی Dilli رد شده توسط بیشتر سلسله فاتحان صوفی و هندو پرستاران از هر پایتخت دیگری در جهان است. به طور خلاصه حمایت شواهد باستان شناسی از “ایندرپرستها” امروز دهلی نو/Delhi.

تاریخی حرکت برای درگیری و اعتصاب موظف است به ادامه خوشبختانه مسالمت آمیز است.

اين عنوان اشاره و نه محبوب خطوط گفت: حضرت Nizamuddin او در پاسخ به این 13th قرن حاکم Ghyas-Uddin Tughlaq که دور شد به بنگال در یک جنگ و مبارزه است. Nizamuddin Auliya یک مرد از دین یک صوفی و یک پیرو از بابا فرید. خوب خواندن معصوم سخنور و زندگی یک زندگی ساده در میان پیروان او Ameer Khusroo و دیگران. اعتبار از تعریف عرفان را به دو بخش “نفس” از جهان مادی نفس و “guaib” منبع شادی و صلح و استخراج از زندگی ساده و پیروی از اصول مقدس.

برگزاری به موضوع محبوبیت او رشد boundlessly, استناد حسادت در Tughlaq که گذشت در یک پیام که اولین چیزی که او باید انجام دهید در بازگشت به دهلی نو به سر او. Auliya پاسخ در فارسی “Huzoon Dilli Doorast” به معنای “آقا دهلی دور است”.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است Tughlaq بازگشت غالبانه. مرتب یک جشن در حومه شهرستان است. جشن یادبود سقوط کرد و Tughlaq له شد زیر آوار.

حضرت Nizamuddin بیشتر آموزه های است که به ارمغان آورد و او را مقدس وضعیت و نیاز به احیا برای صلح هستند اظهار داشت: به عنوان چنین. او در توصیف ارادت به خدا به عنوان “Lazmi” یا intransitive که می آید هر چند ذکر شده در اجرای نماز و “Muttadi” یا متعدی که در آن شما کمک همکار خود را که منجر به یک زندگی صاف. تفاوت زیادی نیست در فصل از کتاب مقدس و متعدد کتاب مقدس به عنوان عفيف Puranas, Bhagwat.

پس چگونه است که دهلی نو و از آنها. آن را تنها یک درب ورودی دو درب یا آن خواهد شد یک گردان درب سالن سینما. اعداد است که در حال آنهایی که فقط به دوباره وارد کنید و خرید یک بلیط به نشستن در یک راحت تر ردیف!

تعدادی به عنوان نقل قول به عنوان “نظرسنجی از انتخابات” مدت نزدیک به متا تجزیه و تحلیل از متفکرين و همچنین جنس بنجل داده است که استفاده می شود برای اولین بار. آن است که 11-14 برای حزب در مرکز و بقیه به AAP. ایران است که در تک رقمی آن را می دهد یک اشاره است که بدون بررسی و یا به نقل از کانال مطمئن است که راه ارقام را به چرخش در دو ساعت گذشته در پایان دادن به جهش از رای گیری در ورزش است.

وجود دارد دو سوال در نظر گرفتن دور پاسخ این است که شاید دست نیافتنی باقی می ماند.

بود شاهین باغ اعتراض و موانع بین جنوب دهلی نو به مگا شورای ملی مقاومت Noida یک دندانه در چرخ از یک مشترک سکوی پرتاب دو طرف مذاکره بین طرفین هر کدام با یک سری برنامه ریزی برای سفر دیگر در پایان. بخش خوب است که به سختی محفل خشونت با توجه به اگر نیروی استفاده می شود ؟

حزب حاکم به ظاهر به دست آورد به عنوان رای گیری خطوط وجود دارد طولانی ترین. از سوی دیگر متوجه می شوند که این خود زمین, آیا, اخبار ناشی از “باغ”, (واقعی یا جعلی مهم نیست در حال حاضر) در سراسر دهلی نو به نخست اکثریت جامعه به تهاجمی تر در حضور? حتی اگر وجود دارد 1-2% اضافی رای گیری را تا حدودی ترمیم ضرر و زیان از 2015 که در آن کاملا چند شماره از کرسی ها را از دست داده بودند توسط ناچیز حاشیه!

این بیانیه در گردش (ارقام اعلام نشده) این است که زنان مشارکت بیشتر بود. این بدان معنا است که وجود دارد برخی از استراحت در صفوف در نسل جوان به دنبال آزادی بیشتر و یا جدایی طلب در قوانین در هر دو طرف!

این است که دهلی نو است. آقای Kejriwal را به خوبی و بدون هیچ اتهامی علیه او. سیاست نیاز به حد پوشش, حیله گری و صداقت به عنوان حرفه دیگر.

نتایج در جعبه احتمالا وجود برخی بیهودگی در اظهار نظر بیشتر است.

(jal گایا jism به dil bhi جال گایا hoga,

Kuredtey kya ho raakh, justajoo kya hai)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de