گرسنه kya? Vikas Khanna بالا سپاس langars همه جا

Vikas Khanna شده است روند لطف او چگونه به آرامی تحصیلات مصاحبه که فرض بر این است که چون او نمی آمد از یک خانواده ثروتمند در هند که در آن او یاد گرفتیم که چگونه مخاطره آمیز زندگی می شود. آشپز جواب داد که در واقع حس خود را از گرسنگی نمی آمد از هند که در آن او در امریتسار است که جامعه آشپزخانه بزرگ به اندازه کافی برای تغذیه همه در این شهرستان نیاز به مواد غذایی است. در عوض تجربه خود را با گرسنگی در واقع صورت گرفت در نیویورک به عنوان یک جوان پوست قهوه ای فرد خواب یک ستاره میچلین و پیدا کردن که کاملا مبارزه در 9/11 امریکا است.

البته او یک داستان موفقیت. او که برنده ستاره میچلین. اما کسانی که raving در مورد Khanna disabusing کلیشه ای در مورد هند نباید به دریا. حتی اگر واقعیت گسترده از گرسنگی در هند بود به نحوی موفق به فرار شما تا به حال آن را واقعا تبدیل برهنه در طول بیماری همه گیر. حتی اگر گرسنگی نیز وجود دارد در نیویورک مقیاس آن را مانند یک جهان های مختلف در اینجا. و چالش ما بدتر شده است. حداقل در طول چند دهه گذشته صدها میلیون نفر برداشته شد از فقر شدید. در حال حاضر بیشتر تولید ناخالص داخلی قرارداد بیشتر ما را ببینید یک روند معکوس و بیشتر همکار ما سرخپوستان را در واقع سقوط به فقر شدید.

خناس است البته نقطه در مورد جامعه آشپزخانه امریتسار. گورو Ramdas آشپزخانه در معبد طلایی آغاز شد و در قرن شانزدهم و در عمل در یک مقیاس عظیم این روز است. علاوه بر این سیک ها گرفته اند عمل لنگر sewa دور و گسترده. این چیزی است که یک نجات دهنده زندگانی برای بی شماری رشته کارگران مهاجر و همچنین دیگر مردم فقیر در طول مستند. خناس خود شده است انجام کار مشابه با #FeedIndia پروژه های لجستیکی کرگدن اتصال همه از شرکت های بزرگ اهدا کنندگان به NDRF و CRPF برای ارائه پخته شده و خشک جیره به آسیب پذیر جوامع در سراسر هند است.

شما یک ایده در مورد انواع بشریت است که در طول این ایام توسط این واقعیت است که Khanna اتحاد لنت پشتیبانی به dabba wallas بمبئی که خود را استفاده می شود یک توده مواد غذایی تامین کننده در خوب قدیمی روز از سه ماه پیش و به نیویورک ماموریت نجات است که قدیمی ترین عامل پناهگاه بی خانمان در ایالات متحده که در آن او خود را در بر داشت پناهگاه در سختی کریسمس از سال 2000. حتی در شرایط عادی بسیاری از دانش آموزان مشغول به تحصیل در دانشگاههای آمریکا به دنبال چند وعده های غذایی یک ماه در این پناهگاه است. این تعداد محدود است به طور جدی ضرب این سال است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>