گرسنگی جهش سفر کاهش مییابد: ردیابی بیماری همه گیر را موج 3 نمودار

این هیچ راز است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به تغییر روزانه الگوهای زندگی است. این طرح میتوانست همه چیز را از رفت و آمد و ناهار خوری به فرستادن کودکان به مدرسه و یا به شیوه های ورزشی.

به همراه نمودار نشان می دهد تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 باعث چشمگیر رکود اقتصادی. برخی از این تغییرات انتظار می رود به طور موقت اما چنین نمایشی تحولات می تواند اثرات ماندگار.

عادات مانند انجام خرید بیشتر و برقراری ارتباط آنلاین می تواند باقی بماند. در واقع سهام آمازون و بسیاری دیگر از اینترنت گرا شرکت افزایش یافته است در حالی که قیمت سهم برای بسیاری از فیزیکی-فضایی شرکت ها به شدت کاهش یافته است.

دیگر بخش های معینی از اقتصاد افسرده هستند سخت تر از آن خواهد بود برای کسانی که کسب و کار و شغل به بهبود می یابند. یکی از جدی روند: در هفته های اخیر بیکاری بیشتر منتقل شده از “موقت” به “دائمی است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

برخی از مردم در حال مقابله خوب با کار در خانه. و تغییر سیاست توسط برخی از کارفرمایان بزرگ نشان می دهد روند نسبت به بیشتر telework را تحمل فراتر از این بیماری همه گیر. اما توسط برخی از اقدامات بیشتر اجتماعی جدا زندگی معنی افزایش روان-سلامت چالش است.

بیمارستان عمومی ماساچوست با استناد به داده های سرشماری می گوید: حدود یک سوم از آمریکایی ها نشان می دهد نشانه های بالینی اضطراب و افسردگی و چنین است که سلامت روحی و روانی شرایط در حال تبدیل شدن به تکثير در طول بیماری همه گیر. یکی از چیزهایی که مردم می توانید برای دوستان و یا همسایه ها که ممکن است در تلاش است برای رسیدن و حتی در راه است. “این یک اثر مثبت” گفت: Maurizio فاوا بیمارستان روانپزشک در ارشد, در بیانیه ای.

می تواند برخی از مثبت تغییر شیوه زندگی از ظهور این بیماری همه گیر? برخی از تحلیلگران می گویند یک عارضه جانبی می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از گازها که منجر به گرم شدن کره زمین. که قطعا این مورد در حال حاضر با کاهش فروش بنزین و هوا سفر می کند. ایالات متحده هزینه های حمل و نقل به عنوان از 1 ژوئیه به پایین است که 49 درصد از ماه فوریه با توجه به داده های ردیابی فرصت بینش در دانشگاه هاروارد.

و برخی از افراد آموخته اند که در این مستندات که ساکت تر زندگی نیازی به کمتر معنی دار هستند. آنها فقط می خواهم نه اجتماعی-فاصله دستورالعمل تواند حاکم بر نیروی زندگی خود را.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

منبع: فرصت بینش مستقر در دانشگاه هاروارد; سرشماری نظرسنجی ماه ژوئن 25-30; حمل و نقل اداره امنیت

|

یعقوب Turcotte و علامت ترومبول/کارکنان

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de