مجارستان اوربان برنده حق حکومت توسط فرمان

مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر در پارلمان در بوداپست در روز دوشنبه به عنوان نمایندگان مجلس آماده تصویب قانونی که به دولت قدرت فوق العاده ای.

عکس: Zoltan Mathe/آسوشیتد پرس

مجارستان مجلس به نخست وزیر ویکتور وزیر حق حکومت حکم تا زمانی که دولت تصمیم می گیرد coronavirus بحران به پایان رسیده است, هجوم انتقاد از رهبران اروپایی است که این بیماری همه گیر است که ارائه پوشش برای خود و دیگر دولتها برای سرکوب آزادی های دموکراتیک است.

این لایحه به تصویب رسید در روز دوشنبه تقریبا به طور کامل توسط رای از نخست وزیر ناسیونالیست حزب فیدز موجود دو مهم مقررات: اگر مجلس این است که قادر به پاسخگویی است که رهبران آن باید گفت: در حال حاضر مشکل خواهد بود آقای وزیر می تواند همچنان به حکومت تحت یک وضعیت اضطراری ایجاد و تعلیق قوانین توسط فرمان. تنها آقای وزیر دولت یا دو سوم اکثریت پارلمان می تواند تصمیم بگیرد که این دوره به پایان رسیده.

ثانیا قانون تحمیل حداکثر پنج سال زندان زمان در برابر کسانی که عمدا گسترش اخبار نادرست یا “تحریف حقیقت” است که دیده می شود مخل به تلاش های دولت برای مبارزه با ویروس ها و آدرس های اقتصادی خود را تلفن.

پلیس گشت پایتخت مجارستان روز دوشنبه در میان ملی مستند به توقف گسترش جدید کروناویروس.

عکس: Zoltan Balogh/آسوشیتد پرس

قانون تحت انتقاد از رهبران اتحادیه اروپا و برخی از دانشمندان حقوقی که گفت که coronavirus بحران در حال حاضر با توجه آقای وزیر استبدادی قدرت است که می تواند تنها چیتی بازگشت توسط خود دولت یا حزب خود را که کنترل دو سوم از کرسی های مجلس است.

این لایحه بخشی از موجی از اقدامات جدید در اروپا که هدف افرادی که به اشتراک گذاشتن شایعات و یا دروغ است که مانع جنگ در برابر این بیماری همه گیر.

آقای وزیر با رد این انتقاد گفت که اتحادیه اروپا شده است کمتر مفید به مجارستان از چین که ارسال 3 میلیون ماسک پزشکی در هفته گذشته. مبارزه با این ویروس نیاز به اقدامات غیر معمول برای یک دوره نامحدود گفت: آقای وزیر که وعده داده است به ترک حکومت خود-توسط-فرمان قدرت به عنوان به زودی به عنوان بحران به پایان می رسد.

“شرایط وجود دارد که در آن نمی توان یکی را مودب,” او گفت: در یک برنامه رادیویی در روز شنبه. “بنابراین من به سادگی گفت: اتحادیه اروپا nit-وانت اگر من ممکن است آن را قرار داده که در راه است که این زمان برای آمدن به من pontificating در مورد تمام انواع بدون شک جذاب حقوقی و سوالات نظری. چون در حال حاضر ما یک بحران در حال حاضر ما یک اپیدمی و در حال حاضر ما باید صرفه جویی در زندگی می کند.”

مجارستان تا به حال 447 تایید Covid-19 مواردی که از روز دوشنبه 15 مرگ و میر پس از آن اولین مورد در تاریخ 4 مارس. اعضای آقای وزیر را گفت: آنها نگران این است که دولت را به عملکرد بس اگر آنها بیمار قبل از affording خود را نخست وزیر قدرت فوق العاده ای.

مربوط تصویری

کاخ سفید گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 صورتحساب با توجه به این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و در حالی که چین به تدریج بازگشایی هند می بیند خروج دسته جمعی از کارگران ترک شهرستانها. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

“ما نیاز به یک قانون برای بدترین سناریو زمانی که مجلس قادر به کار” گفت: فیدز عضو پارلمان که کاهش یافته است به نام به خاطر او نبود مجاز توسط حزب به صحبت با مطبوعات است. “چه می شود اگر همه ما خواهد بود در بیمارستان است؟”

قانون است که در تعدادی از اقدامات اضطراری که به حقوق بشر و گروه های نگران را ترک خواهد کرد نقاط جهان کمتر دموکراتیک نسبت به قبل از coronavirus همه گیر از جمله روسیه و بولیوی و اسرائیل است.

اروپا دیده می شود سرکوب آزادی مطبوعات و رسانه های اجتماعی به عنوان برخی از دولتها سعی کنید برای مردن از اخبار که آنها احساس گسترش بی جا و وحشت. صربستان مونتنگرو و مجارستان تحقیقات راه اندازی کرده اند به برخی از رسانه اجتماعی پست و در برخی موارد بازداشت افراد درگیر. در ماه فوریه پلیس در بوداپست حمله یک ساختمان و بازداشت دو نفر مظنون به کاشت مقالات و Facebook پست که متورم مجارستان مرگ و میر.

“رهبران سیاسی می تواند سوء استفاده از coronavirus بحران به تضعیف دموکراسی” نوشت: Andras Racz ارشد همکار آلمانی در شورای روابط خارجی. “بزرگترین خطر است مجارستان.”

آقای وزیر یک ناسیونالیست شناخته شده برای نرده کردن مرز برای مهاجران به مدت طولانی feuded با اتحادیه اروپا را مرکز-راست و لیبرال بلوک. 56 سال نخست وزیر که رهبری مجارستان برای نزدیک به نیمی از آن postcommunist تاریخچه برنده تکرار لغزش انتخابات در بخش مبارزه علیه اتحادیه های سیاسی.

“ما در حال جلوگیری از هر کسی از انجام کار خود گفت:” اریک Mamer, سخنگوی کمیسیون اروپا پس از دریافت یک سوال از آقای وزیر نظر در روز دوشنبه. “در همان زمان, اما ما هوشیار و ما اطمینان از انطباق با استانداردهای اتحادیه اروپا در همه زمینه ها از سیاست در مبارزه با کروناویروس.”

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im