بشریت نهایی آزمایشگاه

کسی یک بار به من گفت که ازدواج است که در مورد پیدا کردن کسی که شما را دوست دارم. آن است که در مورد پیدا کردن کسی که با آنها شما می توانید کشف آنچه عشق است.

خانواده ها می تواند ما را به شادی و اندوه یاران و نا امیدی حمایت و تشدید. بیش از شکرگزاری آنها می تواند ما را به تمام کسانی که همه چیز در این فضا از یک آخر هفته. به همین دلیل است که این هفته را پوشش داستان اعتصاب چنین عمیق و جهانی وتر. استفان Humphries می گوید داستان از خانواده ها که شکسته شد – به ظاهر ناشدنی – و چگونه در این چشم انداز به ارمغان coronavirus همه گیر شروع به گره آنها را به عقب با هم.

داستان به عنوان متنوع به عنوان خانواده های آنها. سوء تفاهم غفلت یا خشم منجر به estrangements – از پدران و فرزندان و برادران از خواهران. در یک مورد یک خواهر مدتها تصور هرگز آشتی با او برادر بود و untroubled فکر. تا به حال است.

Coronavirus بحران است, استفان, یادداشت های محروم و دور لایه های بسیاری از زندگی روزانه – می شود آن را حس امنیت و یا روال یا راحتی. و برای برخی از, در معرض سنگ بستر در زیر خانواده است. لطمه می زند و اختلافات را به طور غیر منتظره کاهش یافته و در برخی از درجه قابل توجهی نشان می دهد که یک عشق غیر قابل حل بود و هنوز هم وجود دارد بعد از همه. و آورده است که به معنی زمانی که بسیار به نظر می رسد نامشخص است.

اما داستان استفان می نویسد: در مورد آسان نیست. آشتی است که به ندرت یک endpoint اما یک آغاز – متقابل لحظه از فیض است که باعث ایجاد فضای بیشتر. و این چیزی است که تساوی مرا به آنچه دوست من به من گفت که سال پیش. خانواده های بشر نهایی آزمایشگاه برای عشق. و استفان داستان پوشش می تواند یک کتاب درسی در مورد آنچه که نوع عشق نیاز دارد.

چرا ما باید تعیین مرز برای این نوع از محبت در خون اتصال است ؟ یک پاسخ ممکن است که این نوع از عشق است بیش از حد دشوار است: چگونه ما می تواند احتمالا احضار چنین صبر و تواضع با همه ؟ البته ما تمام وقت. نه فقط کسانی که اتخاذ و یا در پرورش کودکان, اما همه ما به ما درجات مختلف.

آنچه که در یک محله اما یک گروه از افرادی که ما را می دانید و مایل به ما پناهگاه مرده زمستان هنگامی که ما بخاری معافیت (به عنوان همسایه باید برای خانواده من)? یا آنچه در مورد کار ما همکاران و دوستان که پشت ما و یا کمک به ما جشن می گیرند ؟ یا آنچه در مورد کلیساها و یا سازمان های غیر انتفاعی و یا کل دولت که کمک به تغذیه گرسنه درمان بیمار و پوشاک نیازمندان? خانواده فقط آغاز است واقعا.

فقط به دلیل چیزی است که سخت به این معنا نیست که آن را غیر ضروری است و خانواده های ما به ما شواهد کافی است که هر روز و شاید در حال حاضر به خصوص. به عنوان Stephen تواریخ پاداش دوست داشتن, حتی زمانی که آن را به نظر می رسد غیر ممکن است می تواند تحول.

می توانید این نوع از عشق توان به کل جوامع و کشورها و قاره ها? که توسط ما ، کسانی که دشوار است به ویژه در قطبی بار. اما هر یک از ما ثابت می کند برخی از بخشی از پاسخ های هر روز.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>