شیدا آزادتر پیوست Hulu به عنوان مدیر عامل در ماه اکتبر از سال 2017 پس از یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک مدیر ارشد در 21st Century Fox. عکس: اتان میلر/گتی ایماژ

شیدا Freer خروج است به عنوان رئیس اجرایی از Hulu به عنوان والت دیزنی Co. ادغام خدمات جریان بیشتر از نزدیک به آن مستقیم به مصرف کننده عملیات کسب و کار این شرکت در روز جمعه گفت.

این حرکت در می آید تنها چند ماه پس از دیزنی در زمان نظارت از برنامه نویسی عملیات در Hulu و به عنوان رقابت در جریان بازار در حال گسترش است.

دیزنی به دست آورد و کنترل از Hulu در سال گذشته به عنوان بخشی از کسب آن از 21st Century Fox, سرگرمی, دارایی.

به عنوان بخشی از بازسازی عملیات کسب و کار است که تا به حال گزارش به آقای آزادتر خواهد شد و در حال حاضر گزارش به همتایان خود در دیزنی. کوین Mayer دیزنی رئیس مستقیم به مصرف کننده و عملیات بین المللی, همچنان به نظارت از Hulu.

آقای مایر واحد نظارت همچنین چند تن دیگر در جریان خدمات از جمله دیزنی+ که راه اندازی در ماه نوامبر گذشته ESPN+ و هند Hotstar.

“بیشتر یکپارچه سازی فوق العاده با استعداد Hulu تیم به سازمان اجازه خواهد داد که ما را به بیشتر به طور موثر و کارآمد استقرار منابع به سرعت در حال رشد حضور ما در خارج از ایالات متحده و همچنان خستگی ناپذیر نوآوری” آقای مایر در بیانیه ای گفت.

پس از به دست گرفتن زمام از Hulu دیزنی است نقل مکان کرد و سریع برای افزایش محتوای آن ارائه شده است. محتوا از دیزنی FX Networks در حال حاضر در دسترس در Hulu و کابل شبکه نیز ساخت محتوای منحصر به فرد برای جریان پلت فرم.

Hulu راه اندازی در سال 2008 و به 28.5 میلیون مشترک در ایالات متحده, که در آن رقیب Netflix , Inc. بیش از 60 میلیون نفر است. Hulu نمی کند و در عین حال باید بین المللی رد پای. آن را تبدیل به یک پرکار تولید کننده محتوای اصلی است و تا به حال چندین بحرانی موفقیت از جمله “کنیز داستان” و “عمل.”

Hulu و نیز ارائه می دهد یک تلویزیون زندگی می کنند خدمات برای طناب برش می آید که با پخش و کانال های کابل

داخل دیزنی, Hulu دیده می شود به عنوان یک پلت فرم است که می تواند به تهیه بزرگسالان و ارائه منو های مختلف برنامه نویسی از دیزنی+ که در درجه اول اهداف کودکان و خانواده ها. دیزنی+ آن گفت: جذب 10 میلیون امضاء یو پی اس خود را در اولین روز پاییز گذشته.

جریان بازار همچنان به دریافت شلوغ است. تلویزیون اپل+ نیز ساخته شده که اولین آن در ماه نوامبر گذشته با یک انتخاب اصلی را نشان می دهد. اپل ارائه هیچ مشترک به عنوان داده نشده است. بعد از این بهار AT&T Inc.’s WarnerMedia و Comcast Corp. NBCUniversal خواهد خود پرده جریان سیستم عامل HBO حداکثر و طاووس بود.

آقای آزادتر پیوست Hulu به عنوان مدیر عامل در ماه اکتبر از سال 2017 پس از یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک مدیر ارشد در 21st Century Fox, جایی که او گل رز به رئیس جمهور از فاکس, شبکه های گروه.

نوشتن به جو سنگ چخماق در joe.flint@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im